ecolife.sk
Produkty v košíku

Haba

Značka: Haba
Drevené vkladacie puzzle s úchopom Domáce zvieratá pre deti od 1 roka, rozvíjajú jemnú motoriku. Podporte u svojich najmenších detičiek jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, trpezlivosť, sústredenosť, ale aj predstavivosť. Urobte tak s týmto hravým vkladacím puzzle, ktoré je svojou ..
13,90 €
Cena bez DPH:11,58 €
Značka: Haba
Drevené vkladacie puzzle s úchopom Lesné zvieratá pre deti od 1 roka, rozvíjajú jemnú motoriku. Podporte u svojich najmenších detičiek jemnú detskú motoriku, úchop, koordináciu oko-ruka, trpezlivosť, sústredenosť, ale aj predstavivosť. Urobte tak s týmto hravým vkladacím puzzle, ktoré je svojou v..
13,90 €
Cena bez DPH:11,58 €
Značka: Haba
Vyhľadávanie, triedenie a vkladenie krúžkov podľa farieb pre deti od 2 rokov. Vyhľadávanie, triedenie a vkladenie krúžkov podľa farieb na pestré zvieratká prináša veľa zábavy a radosti. Hra trénuje rozoznávanie a priradzovanie farieb, podporuje jemnú motoriku a precvičuje prvé počítanie. Dosky s ..
26,90 €
Cena bez DPH:22,42 €
Značka: Haba
Stabné kocky Bad Rodach pre deti od 1,5 roka rozvíjajú jemnú motoriku a koordináciu oko-ruka, ponúkajú rôzne možnosti konštrukcie a stohovania. Vítaný darček pre každého začínajúceho mladého architekta. Sídlo spoločnosti HABA sa vždy nachádzalo v Bad Rodachu, Horné Franky. Táto stavebnica vám umo..
35,90 €
Cena bez DPH:29,92 €
Značka: Haba
Stavebné kocky Prehliadka zvierat od 1,5 roka rozvíjajú jemnú motoriku a koordináciu oko-ruka, podporujú zručnosť a kreativitu a ponúkajú rôzne možnosti stavania a stohovania. Žirafy, levy, zebry a iné exotické stvorenia stoja v rade na veľkú prehliadku zvierat a svoju úlohu môžu zohrať aj malí s..
35,90 €
Cena bez DPH:29,92 €
Značka: Haba
Ste pripravení na dobrodružstvo na plachetnici? Katamarán vyrobený z lisovaného korkového granulátu viete rýchlo zostaviť a preto je čas začať sa plaviť! Za každého počasia, pretože plachetnica je prakticky nepotopiteľná. Ideálna na víkendový výlet k vode, rodinnú dovolenku na pláži alebo jednoducho..
43,00 €
Cena bez DPH:35,83 €
Značka: Haba
Prevliekanie šnúrok pre deti od 3 rokov, obsahuje 38 dielikov, šnúrky a 2 obojstranné predlohy na dotvorenie obrázkov. Zábavná hra pre malých fanúšikov hasičov! Jednotlivé drevené dieliky možno pomocou šnúrky navliecť na hasičský voz, strom alebo cestu.Týmto spôsobom možno vytvoriť zakaždým inú s..
27,90 €
Cena bez DPH:23,25 €
Značka: Haba
Hasiči boli privolaní a plamene už čoskoro zlikvidujú. Hasičov a rôzne ďalšie figúrky z miesta požiaru je možné naskladať a znova poskladať na základnú dosku. Postavte si jednu z 5 obojstranných kariet šablón (rôzne úrovne obtiažnosti) alebo si vymyslite vlastné usporiadanie. Zapnite požiarny hydran..
18,99 €
Cena bez DPH:15,83 €
Značka: Haba
Keď má obľúbená bábika vášho dieťaťa vysokú teplotu alebo ak si macko poranil labku, znamená to rýchly výlet k lekárovi. Našťastie je možné vykonať domácu návštevu chorých pacientov, pretože lekárska taška HABA obsahuje všetko, čo je potrebné na ich liečbu...
21,90 €
Cena bez DPH:18,25 €
Značka: Haba
Drevená guličková dráha re deti od 2 rokov s témou ovocný sad, rozvíja jemnú motoriku a tímovu spoluprácu. Pozri! Najchutnejšie guľky - plody ovocia visia na vrchu stromu. Stačí len malé postrčenie, aby ste ich poslali po špirálovitej dráhe - a potom sú pripravené na zber. Ale čo to je? Zlodejský..
84,90 €
Cena bez DPH:70,75 €
Značka: Haba
Dešifrujte a vyriešte širokú škálu rôznych hlavolamov. Logická hra pre deti Štartovacia sada Logic! CASE Haba od 7 rokov Logic! CASE Farebné, náročné, rozmanité - to sú Logic! CASE puzzle sady! Cieľom je dešifrovať a vyriešiť širokú škálu rôznych hlavolamov. Deti môžu skontrolovať, či je ich odpo..
13,90 €
Cena bez DPH:11,58 €
Značka: Haba
Magnetiská skladačka s motývom zvieratká na farme obsahuje 4 obrázky z prostredia farmy, farmárska rodina, hospodárske zvieratá, rastliny a mnoho ďalších doplnkov. To všetko umožní deťom znova a znova vytvárať obrázky o živote na farme. Záleží len na ich predstavivosti. Krásna magnetická hra pre chl..
22,99 €
Cena bez DPH:19,16 €
Značka: Haba
Balenie v praktickom plechovom boxe vhodnom aj na ľahké prenášanie, alebo využitie pri cestovaní. Obsahom balenia sú 4 obrázky rôzneho prostredia, kde sa bábika Lilly nachádza (doma, vonku) a 54 magnetických kúskov na obliekanie. Vhodné pre deti: od 3 rokov Rozmery boxu: 20,5 x 20,5 cm Mate..
21,90 €
Cena bez DPH:18,25 €
Značka: Haba
Zabavte vaše deti počítaním! 1, 2, 3 čísla a ja! Táto veselá hra na usporiadanie čísel hravo predstavuje vaše dieťa do sveta čísel a čiastok. Veľký výber motívov vyzýva deti, aby sa radovali s matematikou. Detičky si podľa predlohy počítajú jednoduché matematické príklady a môžu vymýšľať vlasné pr..
21,90 €
Cena bez DPH:18,25 €
Značka: Haba
Magnetická skladačka ročné obdobia pre deti od 3 rokov, rozvíja jemnú motoriku a predstavivosť. Na jar zbierame kvety, v lete ležíme to pri bazéne - a čo robíme na jeseň a v zime? Možno si púšťame šarkana a ideme na korčuľovanie? Tento praktický magnetický herný box pozýva deti, aby si navzájom s..
21,90 €
Cena bez DPH:18,25 €
Značka: Haba
Senzorická hra pre deti na rozvoj jemnej motoriky, vizuálneho vnímania a predstavivosti. Prostredníctvom tejto hry sa rozvíjajú uchopovacie motorické zručnosti. Štipce a rôzne kartónové časti môžu byť spájané voľne podľa vlastnej fantázie alebo na základe priložených kartičiek s predlohami. Ob..
59,90 €
Cena bez DPH:49,92 €
Značka: Haba
Kočík pre bábiky Summer Meadow má polstrované rukoväte a dvojité kolesá pre optimálne pohodlie pri tlačení, integrovaný, nastaviteľný bezpečnostný pás robí hry s bábikami ešte realistickejšími. Táto šikovná bugina pre bábiky umožnuje predvádzať svojich miláčikov a vziať ich všade so sebou. Vybave..
22,99 €
Cena bez DPH:19,16 €
Značka: Haba
Logická hra pre deti od 6 rokov, rozvíja logické myslenie a koncentráciu. Logická hra pre deti Príroda Logic! CASE Haba od 6 rokov Logic! CASE Farebné, náročné, rozmanité - to sú Logic! CASE puzzle sady! Cieľom je dešifrovať a vyriešiť širokú škálu rôznych hlavolamov. Deti môžu skontrolovať, či j..
10,00 €
Cena bez DPH:8,33 €