Hlavné menu
Produkty v košíku

Mikrovláknová utierka viacúčelová Viola

Mikrovláknová utierka viacúčelová Viola
Mikrovláknová utierka viacúčelová Viola
Mikrovláknová utierka viacúčelová Viola
Mikrovláknová utierka viacúčelová Viola
Mikrovláknová utierka viacúčelová Viola
Mikrovláknová utierka viacúčelová Viola
Mikrovláknová utierka viacúčelová Viola
5,90 €s DPH
Cena bez DPH: 4,92 €
Táto utierka má zmiešanú väzbu, čo znamená, že ju možno použiť na čistenie či leštenie a na mokro alebo na sucho.

Povrch zanecháva bez šmúh a akýchkoľvek zbytkov. Jej zvláštna väzba tvorí užitočný výrobok, ktorý má silnú drhnúcu silu a vynikajúcu savosť. Táto tkanina môže byť použitá na takmer čokoľvek, od kuchyne až po kúpeľňu, pričom tiež pomáha vytvoriť zdravšie a hypoalergénne prostredie. Suchá odstráni prach vďaka svojim elektrostatickým vlastnostiam, zložte 4x a utierajte prach. Pokiaľ je mokrá, je potrebné čo najskôr ju dobre vyžmýkať a potom bude absorbovať vodu a tuk. Bude tiež čistiť malé alebo veľké povrchy len s vodou
.
Farba: zelená
Veľkosť: 60 x 40 cm.
🔥 Za týždeň kúpilo 44 zákazníkov

Používanie mikrovlákna:

 • Používanie mikrovláknových utierok je celkom jednoduché. Či ich používate na mokro alebo na sucho vždy ich 4x zložte, aby ste získali väčší povrch na kontakt s predmetmi. 
 • Pri čistení jednoducho navlhčite, vyžmýkajte a utierajte. 
 • Jednou z možností obvyklého použitia mikrovláknových utierok je rýchle upratovanie. Pokiaľ neviete, rýchle upratovanie je ľahké čistenie na odstránenie prachu, otlačky prstov, kvapky vody a ďalších menších znečistení. S mikrovláknovými utierkami dokážete rýchle upratovanie urobiť za krátku chvíľu. Jednoducho postriekajte plochu trochou vody a utrite. Tu je ale háčik. Pri používaní je najlepšie utierať v jednom smere, pokiaľ nie je odstránený viditeľný prach a znečistenie; odporúčame utierku často obracať. Dobré mikrovlákno sa nemôže zbaviť častíc bez ponorenia do vody. 
 • Neodporúčame utierky používať na sklenené okná, na ktorý ste nastriekali odpudzovač vody. Pokiaľ je aj na sprche trvale umiestnený odpudzovač vody, nepoužívajte mikrovlákno.

 

Údržba a čistenie mikrovlákna:

 • Najlepšie účelné čistidlo je tekutý čistiaci prostriedok. Môžete tiež použiť saponát na riad. 
 • Perte v ruke alebo v práčke, v studenej alebo vo vode teplej do 60°C s pracím práškom. Pranie na 90°C je možné, ale môže skrátiť životnosť vašej mikrovláknovej tkaniny. Polyester a polyamid sa v príliš teplej vode zrážajú a utierka nebude pracovať tak, ako je plánované. 
 • Nesušte nad zdrojom tepla. Zachádzajte s mikrovláknovou utierkou rovnako ako s vašimi citlivými odevmi. Sušenie veľkým teplom je horšie než pranie v horúcej vode. 
 • Nepoužívajte žiadny druh aviváže. Aviváž sa zachytí v mikrovlákne a zníži jeho schopnosť absorbovať vodu, čistiť a zachycovať špinu.
 • Pri praní neškrobte, zbytočne tkaninu zaťažujete. 
 • Aby ste po zakúpení získali najlepší výkon, odporúčame pred použitím jedenkrát vyprať v ruke. Niektoré farby môžu vyblednúť kvôli prírodným farbivám, preto odporúčame pri prvých troch praniach prať mikrovlákna oddelene alebo s podobnými farbami. 
 • Vďaka svojej mikrovláknovej utierke ušetríte peniaze, pretože budete kupovať menej chemických čistidiel, menej papierových utierok, menej aviváže a škrobu. Ušetríte na nákladoch na energiu, pretože mikrovlákno schne pri nižšom nastavení teploty (alebo bez sušičky) a za kratšiu dobu než bavlna.

TIP1: umyte si auto sami - použite pri tom Mikrovláknovú utierku VIOLU a čistú vodu: jednou utierku na mokro a druhou na sucho vyutierate karosériu bez zbytočných čmúh a chuchvalcov; nemusíte sa báť - naše mikrovlákno Vaše auto nepoškriabe; skôr ho riadne vyleští ; a vy sa aspoň po celodennom sedení rozhýbete.

TIP2: keďže uterák je v dnešnej dobe nepostrádateľnou súčasťou vybavenia každého športovca  - ponúkame uterák z mikrovláknovej tkaniny  - VIOLU si obľúbili športovci na golfe, futbale, ale aj ženy v posilňovni, joge a tiež zumbe. 

Napíšte recenziu

Zlé Dobré
Použitie Suchá utierka odstráni prach vďaka svojim elektrostatickým vlastnostiam - zložte 4x a utierajte prach. Pokiaľ je mokrá, je potrebné ju čo najskôr dobre vyžmýkať a potom bude absorbovať vodu a tuk. Bude tiež čistiť malé alebo veľké povrchy - len s vodou.
Zloženie Mikrovlákno patrí v súčasnosti medzi najjemnejšie materiály, no zároveň je i neuveriteľne pevné a silné. Dôvodom je, že „rozdelené“ mikrovlákna obsahujú tisíce „uzlíkov“ na štvorcový centimeter a vysoko kvalitné mikrovláknové tkaniny majú cez 200 000 prameňov vlákna na štvorcový centimeter materiálu. Táto vysoká hustota vlákien vedie k tomu, že vlákno má dostatočnú trvanlivosť, aby vydržalo viac ako 500 praní.
Balenie 60 x 40 cm
Značka IveKol