ecolife.sk
Produkty v košíku

Viacúčelová utierka - Viola, z mikrovlákna 60x40cm

Viacúčelová utierka - Viola, z mikrovlákna 60x40cm
Viacúčelová utierka - Viola, z mikrovlákna 60x40cm
Viacúčelová utierka - Viola, z mikrovlákna 60x40cm
Viacúčelová utierka - Viola, z mikrovlákna 60x40cm
Viacúčelová utierka - Viola, z mikrovlákna 60x40cm
Viacúčelová utierka - Viola, z mikrovlákna 60x40cm
Viacúčelová utierka - Viola, z mikrovlákna 60x40cm
5,90 €s DPH
Cena bez DPH: 4,92 €
5,90 € / 1ks
 • Skladom: Skladom, odosielame ihneď
 • U vás doma od zajtra
 • Obj. kód: 01005
 • Má silnú drhnúcu silu a vynikajúcu savosť
 • Môže byť použitá od kuchyne až po kúpeľňu
 • Suchá odstráni prach

Táto utierka má zmiešanú väzbu, čo znamená, že ju možno použiť na čistenie či leštenie a na mokro alebo na sucho.

Povrch zanecháva bez šmúh a akýchkoľvek zbytkov. Jej zvláštna väzba tvorí užitočný výrobok, ktorý má silnú drhnúcu silu a vynikajúcu savosť. Táto tkanina môže byť použitá na takmer čokoľvek, od kuchyne až po kúpeľňu, pričom tiež pomáha vytvoriť zdravšie a hypoalergénne prostredie. Suchá odstráni prach vďaka svojim elektrostatickým vlastnostiam, zložte 4x a utierajte prach. Pokiaľ je mokrá, je potrebné čo najskôr ju dobre vyžmýkať a potom bude absorbovať vodu a tuk. Bude tiež čistiť malé alebo veľké povrchy len s vodou

Mikrovlákno patrí v súčasnosti medzi najjemnejšie materiály, no zároveň je i neuveriteľne pevné a silné. Dôvodom je, že „rozdelené“ mikrovlákna obsahujú tisíce „uzlíkov“ na štvorcový centimeter a vysoko kvalitné mikrovláknové tkaniny majú cez 200 000 prameňov vlákna na štvorcový centimeter materiálu. Táto vysoká hustota vlákien vedie k tomu, že vlákno má dostatočnú trvanlivosť, aby vydržalo viac ako 500 praní.

Používanie mikrovlákna:

Používanie mikrovláknových utierok je celkom jednoduché. Či ich používate na mokro alebo na sucho vždy ich 4x zložte, aby ste získali väčší povrch na kontakt s predmetmi. Pri čistení jednoducho navlhčite, vyžmýkajte a utierajte. Jednou z možností obvyklého použitia mikrovláknových utierok je rýchle upratovanie. Pokiaľ neviete, rýchle upratovanie je ľahké čistenie na odstránenie prachu, otlačky prstov, kvapky vody a ďalších menších znečistení. S mikrovláknovými utierkami dokážete rýchle upratovanie urobiť za krátku chvíľu. Jednoducho postriekajte plochu trochou vody a utrite. Tu je ale háčik. Pri používaní je najlepšie utierať v jednom smere, pokiaľ nie je odstránený viditeľný prach a znečistenie; odporúčame utierku často obracať. Dobré mikrovlákno sa nemôže zbaviť častíc bez ponorenia do vody. 

Údržba a čistenie mikrovlákna:

 • Najlepšie účelné čistidlo je tekutý čistiaci prostriedok. Môžete tiež použiť saponát na riad. 
 • Perte v ruke alebo v práčke, v studenej alebo vo vode teplej do 60°C s pracím práškom. Pranie na 90°C je možné, ale môže skrátiť životnosť vašej mikrovláknovej tkaniny. Polyester a polyamid sa v príliš teplej vode zrážajú a utierka nebude pracovať tak, ako je plánované. 
 • Nesušte nad zdrojom tepla. Zachádzajte s mikrovláknovou utierkou rovnako ako s vašimi citlivými odevmi. Sušenie veľkým teplom je horšie než pranie v horúcej vode. 
 • Nepoužívajte žiadny druh aviváže. Aviváž sa zachytí v mikrovlákne a zníži jeho schopnosť absorbovať vodu, čistiť a zachycovať špinu.
 • Pri praní neškrobte, zbytočne tkaninu zaťažujete. 
 • Aby ste po zakúpení získali najlepší výkon, odporúčame pred použitím jedenkrát vyprať v ruke. Niektoré farby môžu vyblednúť kvôli prírodným farbivám, preto odporúčame pri prvých troch praniach prať mikrovlákna oddelene alebo s podobnými farbami. 
 • Vďaka svojej mikrovláknovej utierke ušetríte peniaze, pretože budete kupovať menej chemických čistidiel, menej papierových utierok, menej aviváže a škrobu. Ušetríte na nákladoch na energiu, pretože mikrovlákno schne pri nižšom nastavení teploty (alebo bez sušičky) a za kratšiu dobu než bavlna.
Rozmery 60 x 40cm
Zloženie mikrovlákno
Použitie suchá utierka odstráni prach vďaka svojim elektrostatickým vlastnostiam - zložte 4x a utierajte prach. Pokiaľ je mokrá, je potrebné ju čo najskôr dobre vyžmýkať a potom bude absorbovať vodu a tuk. Bude tiež čistiť malé alebo veľké povrchy - len s vodou
Upozornenie neodporúčame utierky používať na sklenené okná, na ktorý ste nastriekali odpudzovač vody. Pokiaľ je aj na sprche trvale umiestnený odpudzovač vody, nepoužívajte mikrovlákno
Balenie 1ks
Náš tip umyte si auto sami - použite pri tom Mikrovláknovú utierku VIOLU a čistú vodu: jednou utierku na mokro a druhou na sucho vyutierate karosériu bez zbytočných čmúh a chuchvalcov; nemusíte sa báť - naše mikrovlákno Vaše auto nepoškriabe; skôr ho riadne vyleští ; a vy sa aspoň po celodennom sedení rozhýbete. TIP2: keďže uterák je v dnešnej dobe nepostrádateľnou súčasťou vybavenia každého športovca - ponúkame uterák z mikrovláknovej tkaniny - VIOLU si obľúbili športovci na golfe, futbale, ale aj ženy v posilňovni, joge a tiež zumbe
Značka IveKol

Najčastejšie otázky o tomto produkte.
Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?

Napíšte recenziu

Prosím prihláste sa alebo si vytvorte účet, aby ste mohli vložiť hodntenie

Aby sme zaistili kvalitu a spoľahlivosť recenzií, môžu ich písať iba overení užívatelia, ktorí si produkt zakúpili.