Hlavné menu
Produkty v košíku

Doprava už od 1,90€

Hair AnaGain + Camu Camu 50ks, na rast vlasov

Hair AnaGain + Camu Camu 50ks, na rast vlasov
Hair AnaGain + Camu Camu 50ks, na rast vlasov
Hair AnaGain + Camu Camu 50ks, na rast vlasov
Hair AnaGain + Camu Camu 50ks, na rast vlasov
Hair AnaGain + Camu Camu 50ks, na rast vlasov
Hair AnaGain + Camu Camu 50ks, na rast vlasov
-30 %
Hair AnaGain + Camu Camu 50ks, na rast vlasov
Hair AnaGain + Camu Camu 50ks, na rast vlasov
Hair AnaGain + Camu Camu 50ks, na rast vlasov
Hair AnaGain + Camu Camu 50ks, na rast vlasov
Hair AnaGain + Camu Camu 50ks, na rast vlasov
Hair AnaGain + Camu Camu 50ks, na rast vlasov
Hair AnaGain + Camu Camu 50ks, na rast vlasov
19,54 €
27,90 €
Cena bez DPH: 16,28 €

Pozitívne účinky HAIR AnaGain™Nu+Camu Camu:

  • podporuje rast vlasov
  • zvyšuje objem a lesk vlasov
  • zabraňuje vypadávaniu a lámaniu vlasov
  • prírodný extrakt AnaGain™ Nu
  • obsahuje Camu Camu a ďalšie podporné látky
  • klinicky preukázané výsledky
  • vhodné aj pre mužov

50 kapsúl / balenie / 2 kapsule denne

Padanie vlasov patrí medzi prirodzený a fyziologický jav. Problém ale predstavuje nadmerné vypadávanie vlasov bez ohľadu na pohlavie či vek. Medzi najčastejšie príčiny patria nedostatok potrebných vitamínov a minerálov, hormonálne zmeny a stres. Riešením však môžete byť jedinečný prírodný vlasový stimulátor HAIR AnaGain™Nu + Camu Camu.

AnaGain™ Nu

AnaGain™Nu, ktorý je založený na organických hrachových klíčkoch, stimuluje špecifické signálne molekuly v dermálnej papile potrebnej na reaktiváciu rastu vlasov. Vďaka svojmu zloženiu AnaGain™Nu úspešne ponúka udržateľný a nový prístup k boju proti vypadávaniu vlasov.

Zázrak Camu Camu a ďalšie podporné látky

V našom jedinečnom vlasovom stimulátore je okrem toho obsiahnuté aj super ovocie z amazonského pralesa Camu Camu. To v sebe viaže vitamín C, ktorý chráni organizmus pred únavou i oxidatívnym stresom zapríčiňujúcim vypadávanie vlasov. Ďalej sú v ňom obsiahnuté potrebné dávky selénu a zinku. Tie sú dôležité najmä pre udržanie normálneho stavu vlasov a nechtov. Nezabudli sme ani na Biotín teda vitamín B7, ktorý sa stará o lesk a silu vlasov. No a náš vlasový stimulátor obsahuje i meď. Tá zachováva prirodzenú farbu vlasov a dodáva im silu, aby vedeli odolať lámavosti a vypadávaniu. Silnú zostavu pridaných látok uzatvára praslička roľná, ktorá sa okrem vlasovej vitality postará aj o elimináciu tvorby lupín.

Ako vyriešiť vypadávanie vlasov

Liečba pri vypadávaní a rednutí vlasov spočíva v základnej príčine. Ak za ňou nie je zdravotný problém, môžu tieto nemilé ťažkosti vyriešiť aj účinné doplnky stravy. Prírodný vlasový stimulátor HAIR AnaGain™Nu + Camu Camu je zložený z mladých organických výhonkov hrachu (Pisum sativum). Tie sa pestujú v interiéri bez pôdy v špeciálnych bioreaktoroch. Následne sa z nich získavajú metabolity, ktoré vylepšujú gén FGF7 a Noggin. Teda dve podporné látky, ktoré stimulujú keratinocyty a vlasové folikuly na opätovný proces rastu vlasov.

HAIR AnaGain™ Nu + Camu Camu výrazne znížil počet vypadávajúcich vlasov a vizuálne zlepšil hustotu vlasov už v priebehu prvého mesiaca po užití. 

 

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy a nemali by nahradzovať liečivá. Ak užívate lieky na predpis alebo ste tehotná, poraďte sa o užívaní tohto výživového doplnku s lekárom.

 

Nutričné hodnoty

25
Veľkosť 1 dávky : 2 kapsule
Počet dávok v balení : 25
Nutričné hodnoty 1 dávka (2 kapsule) 100 g RVH%*
Výťazok z plodov Camu Camu z toho vitmaín C 160 mg **
z toho vitamín C 80 mg 100
AnaGain™ Nu 100 mg **
Výťažok z prasličky roľnej 100 mg **
z toho kremík 7 mg **
Zinok (diglycinát zinočnatý) 10 mg 100
Selén (L-selenometionín) 55 µg 100
Inozitol 10 mg **
Meď 1 mg 100
Biotín 100 µg 200
*RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)
**RVH nie je stanovené
Zloženie
AnaGain™ Nu - výťažok z klíčkov hrachu siateho (Pisum sativum), výťažok z prasličky roľnej (Equisetum arvense) s obsahom kremíku, zinok (glukónan zinočnatý), selén (L - selenometionín), inozitol (inozitol hexanikotinát), meď (glukónan meďnatý), biotín (D-biotín). Objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza, výťažok z plodov Camu Camu (Myrciaya dubia), kapsula: hydroxypropyl metylcelulóza,
Alergény
-
Skladovanie

Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Benefity

Bez genetický modifikovaných organizmov

Zloženie AnaGain™ Nu - výťažok z klíčkov hrachu siateho (Pisum sativum), výťažok z prasličky roľnej (Equisetum arvense) s obsahom kremíku, zinok (glukónan zinočnatý), selén (L - selenometionín), inozitol (inozitol hexanikotinát), meď (glukónan meďnatý), biotín (D-biotín). Objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza, výťažok z plodov Camu Camu (Myrciaya dubia), kapsula: hydroxypropyl metylcelulóza,
Hmotnosť 20g
Upozornenie Podľa súčasnej legislatívy EU nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. I keď sa tieto prípravky užívali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už udávať ani vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií preukázané účinky doplnkov, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek (liečivo). Veríme však, že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.
Balenie 50 kapsúl
Alergény -
Benefity Bez genetický modifikovaných organizmov
Odporúčané dávkovanie 2 kapsule denne zapiť dostatočným množstvom vodoy. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Počet dávok v balení 25
Veľkosť 1 dávky 2 kapsule
Skladovanie Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.
Značka Ecolife

Najčastejšie otázky o tomto produkte.
Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?

Napíšte recenziu

Prosím prihláste sa alebo si vytvorte účet, aby ste mohli vložiť hodntenie

Aby sme zaistili kvalitu a spoľahlivosť recenzií, môžu ich písať iba overení užívatelia, ktorí si produkt zakúpili.