Hlavné menu
Produkty v košíku

Včelobal L - Susedný kraj

Včelobal L - Susedný kraj
Včelobal L - Susedný kraj
Včelobal L - Susedný kraj
Včelobal L - Susedný kraj
Včelobal L - Susedný kraj
Včelobal L - Susedný kraj
Včelobal L - Susedný kraj
Včelobal L - Susedný kraj
Včelobal L - Susedný kraj
Včelobal L - Susedný kraj
Včelobal L - Susedný kraj
8,49 €s DPH
Cena bez DPH: 7,08 €

Voskový obal na potraviny veľkosti L je sú ideálnym spoločníkom na výlet do mesta alebo prírody a pre každého, kto má rád architektúru. Vyskúšajte a pribaľte si svoje obľúbené pochúťky, chlebíky či zeleninku a užívajte si cestovanie s dobrým pocitom, že dobroty sú zabalené v prírode.

Nakukli sme k susedom. Dobré jedlo, krásne lesy a zaujímavé mestá... Hovorí vám to niečo? Česko sa oplatí prebádať! Inšpirovali sme sa tam pri tvorbe dizajnu, s ktorým nám pomohla dizajnérka Natália Brezinová. Motívmi boli aj Telč, Karlov Most, Karlštejn a Český Krumlov a vytvorila tak pre Včelobal jedinečný dizajn českej prírody a mesta. Tak už len zabaliť "sváču" a môžete vyraziť.

ZLOŽENIE
 
  • Včelobal je kombináciou 100 % BIO bavlny a unikátnej voskovej zmesi z borovicovej živice, bio SK repkového oleja a včelieho vosku.
  • Prírodný včelí vosk má antibakteriálne účinky, borovicová živica pôsobí antimykoticky teda prote plesniam, repkový olej svojimi vlastnosťami dodáva Včelobalu ohybnosť.
  • Včelobaly prešli národnými testami RÚVZ a sú certifikované na styk s potravinami.
  • Rozmer obalu: L 37x34 cm

STAROSTLIVOSŤ
 
  • Nemusíte sa báť, že Včelobal nasaje vône jedla, vosková vrstva je dostatočne odolná.
  • Obal sa môže umývať vo vlažnej vode. Umytý Včelobal necháte vyschnúť a môžete používať znovu.
  • Ak máte pocit, že sú obaly suché, či tvrdé, postačí, ak ich nahrejete rukami, viackrát pokrčíte a vyrovnáte, vosková vrstva takto zmäkne.
  • Je Váš včelobal už veľmi pokrčený? Postačí ho dať medzi dva papiere na pečenie a prežehliť, opäť naberie svoju čerstvosť.
  • Máte ďaľšie nezodpovedané otázky, nazrite do časti "OTÁZKY A ODPOVEDE"

PREČO VČELOBAL?

✓ Tvarom sa prispôsobí
✓ Pevne drží tvar
✓ Predlžuje čerstvosť potravín
✓ Umývateľný a opakovane použiteľný
✓ Kompostovateľný a rozložiteľný
✓ 100% prírodný a Slovenský

Napíšte recenziu

Zlé Dobré
Použitie Vyskúšajte a pribaľte si svoje obľúbené pochúťky, chlebíky či zeleninku a užívajte si cestovanie s dobrým pocitom, že dobroty sú zabalené v prírode.
Zloženie Včelobal je kombináciou 100 % BIO bavlny a unikátnej voskovej zmesi z borovicovej živice, bio SK repkového oleja a včelieho vosku. Prírodný včelí vosk má antibakteriálne účinky, borovicová živica pôsobí antimykoticky teda prote plesniam, repkový olej svojimi vlastnosťami dodáva Včelobalu ohybnosť. Včelobaly prešli národnými testami RÚVZ a sú certifikované na styk s potravinami. Rozmer obalu: L 37x34 cm
Balenie 1 ks
Značka Včelobal