Hlavné menu
Produkty v košíku

Kvetinová voda - Levanduľa

Kvetinová voda - Levanduľa
Kvetinová voda - Levanduľa
Kvetinová voda - Levanduľa
Kvetinová voda - Levanduľa
Kvetinová voda - Levanduľa
Kvetinová voda - Levanduľa
Kvetinová voda - Levanduľa
Kvetinová voda - Levanduľa
Kvetinová voda - Levanduľa
12,55 €s DPH
Cena bez DPH: 10,46 €

Kvetinová voda (100 ml)

100%-ný vodný destilát (hydrolát) z kvetov levandule – jemný prírodný produkt s mnohými univerzálnymi výhodami pre pokožku a rozmanitými možnosťami použitia (napríklad ako prírodná pleťová voda, pleťové tonikum). Bio kvalita

🔥 Za týždeň kúpilo 48 zákazníkov

Kvetinová voda Levanduľa je veľmi jemný prírodný produkt s mnohými univerzálnymi výhodami pre pokožku, či už ide o jej hydratáciu, obnovu a regeneráciu, rozjasnenie, upokojenie alebo čistenie. Má tiež tonizačné vlastnosti, pôsobí upokojujúco a adstrigentne (sťahujúco), prispieva k vyrovnanej tvorbe kožného mazu a väčšej čistote pokožky. Napomáha v boji proti vyrážkam a ekzémom, či iným kožným problémom.

Upokojujúcu levanduľovú vodu sme obohatili o antimikrobiálne peptidy – produkty prospešných baktérií z rodu Laktobacilov. Ide o tzv. postbiotiká, ktoré majú hydratačné, aj regeneračné účinky. Zároveň prispievajú k trvanlivosti vody a k zachovaniu všetkých jej prospešných vlastností.

Typ pleti: všetky typy pleti, vrátane jemnej, citlivej, podráždenej.

Vôňa: sladkasto-bylinná.

Možné použitie:

  • ako súčasť pleťových krémov, mliek, toník a i.
  • samostatne na ošetrenie pleti, pokožky, či vlasov (viď záložku Rituál pre krásu).

Náš Levanduľový hydrolát je vysoko kvalitný, koncentrovaný, s prirodzenou vôňou. Je vyrobený ako hlavný, cieľový produkt, teda nie len ako vedľajší, zvyškový produkt pri destilácii esenciálneho oleja. 

Napíšte recenziu

Zlé Dobré
Použitie jemná, nedráždivá, účinná prírodná pleťová voda (tonikum) na dočistenie, ukľudnenie a tonizáciu pleti: navlhčite kozmetický tampón pár kvapkami ružovej vody a aplikujte na tvár
Zloženie Vodný destilát (hydrolát) z kvetov levandule lekárskej obohatený o antimikrobiálne peptidy vzniknuté pri fermentácii koreňa reďkovky. Vhodné aj pre vegánov (VEGAN). Hydrolát je destilovaný ako hlavný, cieľový produkt (nejde o vedľajší produkt destilácie esenciálneho oleja). Lavandula angustifolia flower water, Leuconostoc/radish root ferment filtrate.
Balenie 100 ml / tmavé sklo pre zachovanie vynikajúcej kvality vody + uzáver s praktickým rozprašovačom
Značka Modrá Púpava