Hlavné menu
Produkty v košíku

Kvetinová voda - Harmanček

Kvetinová voda - Harmanček
Kvetinová voda - Harmanček
Kvetinová voda - Harmanček
Kvetinová voda - Harmanček
Kvetinová voda - Harmanček
12,50 €s DPH
Cena bez DPH: 10,42 €

Kvetinová voda (100 ml)

Vodný destilát (hydrolát) z kvetov horského harmančeka – prírodná pleťová voda/ pleťové tonikum s mnohými univerzálnymi výhodami pre pokožku a rôznymi možnosťami použitia. Bio kvalita.

🔥 Za týždeň kúpilo 29 zákazníkov

Kvetinová voda Harmanček je jemný prírodný produkt, ktorý výborne napomáha pri rozjasňovaní, upokojení i čistení pleti. Prispieva k rovnomernému farebnému tónu pleti, ako aj k väčšej pružnosti a jemnosti pokožky.

Harmančekovú vodu sme obohatili o antimikrobiálne peptidy – produkty prospešných baktérií z rodu Laktobacilov. Ide o tzv. postbiotiká, ktoré majú hydratačné, aj regeneračné účinky. Zároveň prispievajú k trvanlivosti vody a k zachovaniu všetkých jej prospešných vlastností.

Typ pleti: všetky typy - vrátane jemnej, citlivej, problematickej a podráždenej.

Vôňa: bylinkovo-sladkastá so zemitými podtónmi.

Možné použitie:

  • na ošetrenie, tonizáciu, čistenie pleti, pokožku tela a tiež aj do vlasov
  • ako súčasť domácich pleťových masiek, ale aj krémov, mliek, toník a pod. 

Náš Harmančekový hydrolát je vysoko kvalitný, koncentrovaný, s prirodzenou vôňou. Je vyrobený ako hlavný, cieľový produkt, teda nie len ako vedľajší, zvyškový produkt pri destilácii esenciálneho oleja. 

Napíšte recenziu

Zlé Dobré
Použitie jemná, nedráždivá, účinná prírodná pleťová voda (tonikum) na dočistenie, ukľudnenie a tonizáciu pleti: navlhčite kozmetický tampón pár kvapkami ružovej vody a aplikujte na tvár
Zloženie Vodný destilát (hydrolát) z kvetov horského harmančeka obohatený o antimikrobiálne peptidy vzniknuté pri fermentácii koreňa reďkovky. Vhodné aj pre vegánov (VEGAN). Hydrolát je destilovaný ako hlavný, cieľový produkt (nejde o vedľajší produkt destilácie esenciálneho oleja). Chamomilla matricaria (recutita) flower water, Leuconostoc/radish root ferment filtrate
Balenie 100 ml / tmavé sklo pre zachovanie vynikajúcej kvality vody + uzáver s praktickým rozprašovačom
Značka Modrá Púpava