Hlavné menu
Produkty v košíku
VLÁKNINA s probiotikami
VLÁKNINA s probiotikami
VLÁKNINA s probiotikami
VLÁKNINA s probiotikami
VLÁKNINA s probiotikami
VLÁKNINA s probiotikami
27,90 €s DPH
Cena bez DPH: 23,25 €
Exkluzivna prichut

Príchuť – Čerešňa

Pozitívne účinky VLÁKNINA s probiotikami:

 • spojenie tyndalizovaných probiotík s prírodnými prebiotikami
 • pozitívne ovplyvňujú trávenie
 • eliminujú nafukovanie, kŕče a zápchu
 • pomáhajú v procese chudnutia
 • posilňujú imunitný systém
 • pomáhajú pri prevencii nádorových ochorení tráviaceho traktu

30 denných dávok / balenie/ 1 vrecko denne

 • Vyberte si darček
 • Nemám záujem o darček
 • VITAMÍN C 1000 s výťažkom zo šípok a vitamínom B2
  VITAMÍN C 1000 s výťažkom zo šípok a vitamínom B2
 • VITAMÍN C 500 s postupným uvoľňovaním
  VITAMÍN C 500 s postupným uvoľňovaním
 • VITAMÍN D3 2000 I.U. s postupným uvoľňovaním
  VITAMÍN D3 2000 I.U. s postupným uvoľňovaním
 • ZINOK V CHELÁTOVEJ VÄZBE
  ZINOK V CHELÁTOVEJ VÄZBE
 • SELÉN s postupným uvolňovaním
  SELÉN s postupným uvolňovaním

Podporte vaše zdravie vďaka tyndalizovaným symbiotikám

Vďaka unikátnej spolupráci probiotických kultúr s prírodnými prebiotikami už viac nebudete mať ťažkosti spojené s večnou zápchou, nadúvaním či bolestivým trávením. Harmonické nažívanie probiotík s prebiotikami sa okrem vyriešenia črevných ťažkostí prejaví aj na celkovom zlepšení imunitného systému či krajšej postave.

Probiotiká k správnemu fungovaniu potrebujú prebiotiká

Probiotiká sú priateľské kultúry živých mikroorganizmov, ktoré v našom tele plnia mnoho prospešných aktivít. Pomáhajú pri trávení, podporujú imunitu a zúčastňujú sa aj pri zrážaní krvi. Aby však mohli naplno fungovať a neboli utláčané nežiaducimi črevnými baktériami, musia byť posilňované prebiotikami. Tie pôsobia ako výživa pre probiotika a vytvárajú tiež vhodné podmienky na ich rast. Spolu tak v tráviacom trakte zriaďujú synchrónny celok, ktorý má ucelený názov symbiotiká. 

Tyndalizovaná forma eliminuje nežiaduce účinky

Naše probiotiká vám v Tyndalizovaných symbiotikách ponúkame v tyndalizovanej forme. To znamená, že prešli špeciálnou tepelnou úpravou, aby boli zbavené všetkých nevýhod. V takejto podobe sú tak naplno pripravené priľnúť k črevnej sliznici, no na druhej strane bránia nepriateľským vírusom a baktériám, aby sa na nej prichytili tiež. Navyše podporujú aj celkovú obranyschopnosť čriev a obnovenie prirodzenej črevnej mikroflóry.

Účinok probiotík podporujú prírodné prebiotiká

Celkový účinok Tyndalizovaných probiotík je v našom doplnku stravy posilnený aj jedinečnými prírodnými prebiotikami – akáciovou vlákninou a inulínom. Akáciová vláknina sa získava zo stromu Akácie Senegalskej. Ide pritom o rozpustnú vlákninu s mimoriadne prospešnými účinkami pre zdravie. Podporuje napríklad pravidelné vyprázdňovanie či celkovú vnútornú pohodu bez nadúvania a kŕčov.

Prebiotické zastúpenie v Tyndalizovaných symbiotikách má okrem akácie i inulín. Ten sa získava z koreňa čakanky a taktiež v tráviacom trakte pôsobí ako rozpustná vláknina. Inulín okrem podpory rastu probiotík či normalizácie fungovania tráviaceho traktu vplýva aj na pocit sýtosti. Je tak ideálnym pomocníkom pri detoxikácii organizmu a redukcii hmotnosti.

Tyndalizované symbiotiká s príchuťou čerešne

Naše tyndalizované symbiotiká majú navyše lahodnú príchuť čerešne. Ich užívanie je rýchle a jednoduché, pričom nezaťažujú žalúdok. Stačí, ak denne vypijete jedno vrecúško prášku, ktorý v suchom pohári rozmiešate s dvomi deci neperlivej vody.

 

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy a nemali by nahradzovať liečivá. Ak užívate lieky na predpis alebo ste tehotná, poraďte sa o užívaní tohto výživového doplnku s lekárom.

 

Obsah aktívnych látok 1 vrecúško Odporúčaná denná dávka (%)
Prebiotická akáciová vláknina 3000 mg Nie je stanovená
L – Glutamín 1000 mg Nie je stanovená
Prebiotická vláknina inulín 500 mg Nie je stanovená
Tyndalizované probiotiká 10 kmeňov 10 mld KTJ** Nie je stanovená
Zloženie Prebiotická vláknina z akácie senegálskej (Acacia Senegal), L-Glutamín vegan, prebiotická vláknina inulín, prebiotické kmene (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobalcillus rhamnosus, Lactobacillus bulgaricus, Bifidoobacterium bifidum, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium longum, Streptococcus thermophilus), regulátor kyslosti: kyselina jablčná, prírodná aróma: čerešňa, farbivo: červená repa, sladidlo: glykozidy steviolu
Skladovanie Skladujte v suchu pri teplote do 25 stupňov Celzia, chráňte pred teplom, mrazom a priamym slenčným žiarním.
Odporúčané dávkovanie 1 x denne vysypte 1 vrecúško (5,2 g) produktu do suchého pohára a zalejte neperlivou vodou (cca 200 ml), miešajte do úplného rozpustenia a vypite. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
Bez GMO Bez genetický modifikovaných organizmov
Balenie 30 vrecúšok príchuť čerešňa, 30 x 5,2 g
Hmotnosť (netto) 156 g
Upozornenie Podľa súčasnej legislatívy EU nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. I keď sa tieto prípravky užívali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už udávať ani vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií preukázané účinky doplnkov, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek (liečivo). Veríme však, že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch. 
Hmotnosť 241,00 g
Značka EcoLife
Obsah aktívnych látok 1 vrecúško Odporúčaná denná dávka (%)
Prebiotická akáciová vláknina 3000 mg Nie je stanovená
L – Glutamín 1000 mg Nie je stanovená
Prebiotická vláknina inulín 500 mg Nie je stanovená
Tyndalizované probiotiká 10 kmeňov 10 mld KTJ** Nie je stanovená

Napíšte recenziu

Zlé Dobré
Doprava zadarmo
Pri objednávke nad 50 €
získate dopravu zadarmo!
100% Záruka kvality
Kvalitné suroviny
& lokálna výroba na Slovensku
Biofotonické sklo
Chráni, predlžuje a zvýrazňuje
účinky prírodných produktov
Recenzie
Na naše produkty máme
výborné recenzie