Hlavné menu
Produkty v košíku

VLÁKNINA s probiotikami

VLÁKNINA s probiotikami
VLÁKNINA s probiotikami
VLÁKNINA s probiotikami
VLÁKNINA s probiotikami
VLÁKNINA s probiotikami
VLÁKNINA s probiotikami
VLÁKNINA s probiotikami
VLÁKNINA s probiotikami
VLÁKNINA s probiotikami
VLÁKNINA s probiotikami
VLÁKNINA s probiotikami
27,90 €s DPH
Cena bez DPH: 23,25 €

Príchuť – Čerešňa

Pozitívne účinky VLÁKNINA s probiotikami:

  • spojenie tyndalizovaných probiotík s prírodnými prebiotikami
  • pozitívne ovplyvňujú trávenie
  • eliminujú nafukovanie, kŕče a zápchu
  • pomáhajú v procese chudnutia
  • posilňujú imunitný systém
  • pomáhajú pri prevencii nádorových ochorení tráviaceho traktu
  • vhodné aj pre mužov

30 denných dávok / balenie / 1 vrecko denne

🔥 Za týždeň kúpilo 23 zákazníkov

Podporte vaše zdravie vďaka tyndalizovaným symbiotikám

Vďaka unikátnej spolupráci probiotických kultúr s prírodnými prebiotikami už viac nebudete mať ťažkosti spojené s večnou zápchou, nadúvaním či bolestivým trávením. Harmonické nažívanie probiotík s prebiotikami sa okrem vyriešenia črevných ťažkostí prejaví aj na celkovom zlepšení imunitného systému či krajšej postave.

Probiotiká k správnemu fungovaniu potrebujú prebiotiká

Probiotiká sú priateľské kultúry živých mikroorganizmov, ktoré v našom tele plnia mnoho prospešných aktivít. Pomáhajú pri trávení, podporujú imunitu a zúčastňujú sa aj pri zrážaní krvi. Aby však mohli naplno fungovať a neboli utláčané nežiaducimi črevnými baktériami, musia byť posilňované prebiotikami. Tie pôsobia ako výživa pre probiotika a vytvárajú tiež vhodné podmienky na ich rast. Spolu tak v tráviacom trakte zriaďujú synchrónny celok, ktorý má ucelený názov symbiotiká. 

Tyndalizovaná forma eliminuje nežiaduce účinky

Naše probiotiká vám v Tyndalizovaných symbiotikách ponúkame v tyndalizovanej forme. To znamená, že prešli špeciálnou tepelnou úpravou, aby boli zbavené všetkých nevýhod. V takejto podobe sú tak naplno pripravené priľnúť k črevnej sliznici, no na druhej strane bránia nepriateľským vírusom a baktériám, aby sa na nej prichytili tiež. Navyše podporujú aj celkovú obranyschopnosť čriev a obnovenie prirodzenej črevnej mikroflóry.

Účinok probiotík podporujú prírodné prebiotiká

Celkový účinok Tyndalizovaných probiotík je v našom doplnku stravy posilnený aj jedinečnými prírodnými prebiotikami – akáciovou vlákninou a inulínom. Akáciová vláknina sa získava zo stromu Akácie Senegalskej. Ide pritom o rozpustnú vlákninu s mimoriadne prospešnými účinkami pre zdravie. Podporuje napríklad pravidelné vyprázdňovanie či celkovú vnútornú pohodu bez nadúvania a kŕčov.

Prebiotické zastúpenie v Tyndalizovaných symbiotikách má okrem akácie i inulín. Ten sa získava z koreňa čakanky a taktiež v tráviacom trakte pôsobí ako rozpustná vláknina. Inulín okrem podpory rastu probiotík či normalizácie fungovania tráviaceho traktu vplýva aj na pocit sýtosti. Je tak ideálnym pomocníkom pri detoxikácii organizmu a redukcii hmotnosti.

Tyndalizované symbiotiká s príchuťou čerešne

Naše tyndalizované symbiotiká majú navyše lahodnú príchuť čerešne. Ich užívanie je rýchle a jednoduché, pričom nezaťažujú žalúdok. Stačí, ak denne vypijete jedno vrecúško prášku, ktorý v suchom pohári rozmiešate s dvomi deci neperlivej vody.

 

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy a nemali by nahradzovať liečivá. Ak užívate lieky na predpis alebo ste tehotná, poraďte sa o užívaní tohto výživového doplnku s lekárom.

 

Napíšte recenziu

Zlé Dobré

Nutričné hodnoty

30 vrecúšok tj. 30 denných dávok príchuť čerešňa, 30 x 5,2 g
Veľkosť 1 dávky : 1 vrecúško denne
Počet dávok v balení : 30 vrecúšok tj. 30 denných dávok príchuť čerešňa, 30 x 5,2 g
Nutričné hodnoty 1 dávka (1 vrecúško denne) 100 g RVH%*
Prebiotická akáciová vláknina 3000 mg **
L-glutamín 1000 mg **
Prebiotická vláknina inulín 500 mg **
Tyndalizované probiotiká 10 kmeňov 10 mld. KTJ** **
*RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)
**RVH nie je stanovené
Zloženie
Prebiotická vláknina z akácie senegálskej (Acacia Senegal), L-Glutamín vegan, prebiotická vláknina inulín, prebiotické kmene (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobalcillus rhamnosus, Lactobacillus bulgaricus, Bifidoobacterium bifidum, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium longum, Streptococcus thermophilus), regulátor kyslosti: kyselina jablčná, prírodná aróma: čerešňa, farbivo: červená repa, sladidlo: glykozidy steviolu
Alergény
-
Skladovanie

Skladujte v suchu pri teplote do 25 stupňov Celzia, chráňte pred teplom, mrazom a priamym slenčným žiarním.

Bez GMO

Bez genetický modifikovaných organizmov

Alergény -
Počet dávok v balení 30 vrecúšok tj. 30 denných dávok príchuť čerešňa, 30 x 5,2 g
Veľkosť 1 dávky 1 vrecúško denne
Zloženie Prebiotická vláknina z akácie senegálskej (Acacia Senegal), L-Glutamín vegan, prebiotická vláknina inulín, prebiotické kmene (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobalcillus rhamnosus, Lactobacillus bulgaricus, Bifidoobacterium bifidum, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium breve, Bifidobacterium longum, Streptococcus thermophilus), regulátor kyslosti: kyselina jablčná, prírodná aróma: čerešňa, farbivo: červená repa, sladidlo: glykozidy steviolu
Skladovanie Skladujte v suchu pri teplote do 25 stupňov Celzia, chráňte pred teplom, mrazom a priamym slenčným žiarním.
Odporúčané dávkovanie 1 x denne vysypte 1 vrecúško (5,2 g) produktu do suchého pohára a zalejte neperlivou vodou (cca 200 ml), miešajte do úplného rozpustenia a vypite. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
Bez GMO Bez genetický modifikovaných organizmov
Balenie 30 vrecúšok tj. 30 denných dávok príchuť čerešňa, 30 x 5,2 g
Hmotnosť (netto) 156 g
Upozornenie Podľa súčasnej legislatívy EU nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. I keď sa tieto prípravky užívali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už udávať ani vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií preukázané účinky doplnkov, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek (liečivo). Veríme však, že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch. 
Značka Ecolife