Hlavné menu
Produkty v košíku

Prírodný deodorant - Lemongras, sodafree

Prírodný deodorant - Lemongras, sodafree
Prírodný deodorant - Lemongras, sodafree
Prírodný deodorant - Lemongras, sodafree
Prírodný deodorant - Lemongras, sodafree
Prírodný deodorant - Lemongras, sodafree
Prírodný deodorant - Lemongras, sodafree
Prírodný deodorant - Lemongras, sodafree
8,00 €s DPH
Cena bez DPH: 6,67 €
Najobľúbenejšia kombinácia tea tree & lemongras vo verzii bez sódy. Poskytujú účinnú ochranu proti nežiadúcemu zápachu s jemnejším krémovým zložením, šetrným k citlivej pokožke.
🔥 Za týždeň kúpilo 20 zákazníkov
ZÁKLADNÉ VLASTNOSTI:

TYP: prírodný deodorant bez sódy, nie antiperspirant

VÔŇA: áno (prírodné silice)

DRUH A INTENZITA VÔNE: svieža, citrusovo-čajovníková, viac intenzívna

VEĽKOSŤ: 50ml

                    vegánsky produkt

INÉ:             obal - 100% z papiera / kompostovateľný

                     vhodná alternatíva pri pokožke ktorú dráždi sóda

nepoužívať pri alergii na niektorú zo zložiek obsiahnutej v produkte
 
  • Tea tree olej: Tento olej je známy svojimi silnými antiseptickými vlastnosťami, ktoré pomáhajú eliminovať baktérie a iné mikroorganizmy, ktoré môžu spôsobovať zápach. Tiež je astringentný a pomáha znižovať potenie, má tiež protizápalové a antifungálne vlastnosti.
  • Citrónová tráva: Tento olej funguje ako prírodný dezodorant. Vďaka svojej sviežej, čistej a upokojujúcej vôni pomáha eliminovať zápach tela a zanecháva pocit sviežosti a čistoty. Tiež je astringentný a má protizápalové vlastnosti.
Používaním deodorantu, ktorý obsahuje tieto esenciálne oleje získate prírodnú a účinnú ochranu pred zápachom, ktorá je tiež šetrná k vašej pokožke. Sú extrahované parnou destiláciou z rastlín a majú sviežu prírodnú vôňu. Kombinácia týchto silíc je tiež prospešná pre zlepšenie nálady a osvieženie mysle.

Deodorant neobsahuje sódu, namiesto nej je založený na deodorizačnom účinku zlúčenín horčíka, kremeliny, prírodných silíc a olejov. Jeho účinnosť je závislá od zloženia vášho individuálneho zloženia potu (môže byť teda iná ako účinnosť sódového deodorantu). Tento deodorant je tiež dobrou alternatívou oproti sódovému deodorantu, pokiaľ na sódu reaguje vaša pokožka podráždením.

Deodorant nezabraňuje prirodzenému poteniu, ale jeho antibakteriálny účinok zabraňuje rozkladným procesom potu a teda aj nepríjemnému zápachu.

Mechanizmus je vytláčací (nie vykrúcací). Pazúch jemne pošúchajte v podpazuší viackrát, aby sa začal roztápať a iba potrebné množstvo, aby nehrozilo ošúchanie o oblečenie. Proces vytlačenia je vratný, takže ak ho vysuniete príliš, naspäť sa dá vrátiť poklepaním o tvrdú podložku (napr. stôl).

Napíšte recenziu

Zlé Dobré
Zloženie Magnesium Hydroxide, Cocos Nucifera Oil, Helianthus Anuus Seed Oil, Hydrogenated Cetyl Olive Oil EstersE , Olea Europaea Fruit Oil and Hydrogenated Vegetable OilE, Diatomaceous EarthE , Zinc Ricinoleate, Helianthus Annuus WaxE , Magnesium Carbonate, Cymbopogon Flexuosus Oil, Melaleuca Alternifolia Oil, Citral*, Geraniol*, Limonene*, Linalool*, Citronellol*, Eugenol* E Ecocert ; * obsiahnuté prirodzene v siliciach
Balenie 50ml
Značka Ponio