Hlavné menu
Produkty v košíku

Detský olej s nechtíkom - Neha

Detský olej s nechtíkom - Neha
Detský olej s nechtíkom - Neha
Detský olej s nechtíkom - Neha
Detský olej s nechtíkom - Neha
Detský olej s nechtíkom - Neha
Detský olej s nechtíkom - Neha
Detský olej s nechtíkom - Neha
19,38 €s DPH
Cena bez DPH: 16,15 €

Detský olej s nechtíkom (100 ml)

Delikátny olej s nechtíkom a harmančekom určený na každodennú starostlivosť o pokožku tváre a tela nielen u detí, ale aj pre u dospelých s citlivou pleťou.

🔥 Za týždeň kúpilo 48 zákazníkov

Receptúra oleja Neha je komponovaná v zmysle čo najjemnejšieho, no pritom hydratačného a vyživujúceho oleja. Ako základ bol zvolený marhuľový olej, ktorý sa pre svoju jemnosť odporúča v destkej kozmetike.

Podporuje fungovanie ochrannej kožnej bariéry, vyživuje a upokojuje pleť. Pomáha aj pri regenerácii vyrážok, či ekzémov. Dobre sa vstrebáva, pričom pokožku zmäkčuje a zjemňuje. Je obohatený poctivými bylinkovými extraktmi harmančeka a nechtíka.

Olej je určený pre bábätká od 0 mesiacov, no ideálny je aj pre staršie deti, či dospelých s citlivou pokožkou. Je to multifunkčný celorodinný olej vhodný na denné, aj nočné použitie počas všetkých ročných období.

Typ pleti: normálna, extra citlivá, delikátna, podráždená.

Vôňa: bylinno-zemitá vôňa s ľahkými "marcipánovými" tónmi marhuľového oleja. Príjemná vôňa, ktorá uvoľňuje a uľahčuje zaspávanie.

  • marhuľový olej je výborný na ľahkú nepremasťujúcu hydratáciu pleti, je vhodný na ošetrenie citlivej a podráždenej pokožky, má regeneračný a zjemňujúci účinok a pôsobí preventívne proti ekzémom či akné;
  • extrakt harmančeka pravého (macerát v marhuľovom oleji) má upokojujúce účinky najmä vďaka obsahu flavonoidov, ktoré majú protizačervenavé a protisvrbivé vlastnosti; tiež napomáha k regenerácii poškodenej pokožky,
  • extrakt nechtíka lekárskeho (macerát v marhuľovom oleji) sa tradične používa pre svoje regeneračné, upokojújúce a adstringentné (tonizuje a vypína) účinky na pleť;
  • esenciálne oleje Modrý harmanček a Bulharská levanduľa sa považujú za ukľudňujúce, majú regeneračné účinky a špeciálne sa odporúčajú pri alergiách, popáleninách, ekzémoch, akné, či citlivej a podráždenej pokožke;
  • prírodný vitamín E má antioxidačné benefity pre pokožku a prispieva k regenerácii pokožky.

Použitie: na ošetrenie pokožky tváre i celého tela (špeciálne po kúpeli), aj ako jemný masážny olej (vynikajúca prírodná alternatíva pre malé deti namiesto syntetických detských prípravkov).

Objem: 100 ml

Napíšte recenziu

Zlé Dobré
Použitie na ošetrenie pokožky tváre i celého tela (špeciálne po kúpeli), aj ako jemný masážny olej (vynikajúca prírodná alternatíva pre malé deti namiesto syntetických detských prípravkov).
Zloženie 100% prírodné. Čisto rastlinné zloženie (VEGAN). Prunus armeniaca kernel oil/ Matricaria recutita, Calendula officinalis extracts, Prunus armeniaca kernel oil, Lavandula angustifolia oil, Chamomila recutita flower oil, Tocopherol, Linalool*, Limonene*, Geraniol* / * prirodzená súčasť esenciálnych olejov
Balenie 100 ml / Olej je v tmavej sklenej fľaštičke zabraňujúcej prenikaniu svetla, ktoré by pri dlhšom pôsobení mohlo znižovať jeho kvalitu. Fľaštička je vybavená praktickým stláčacím dávkovačom.
Značka Modrá Púpava