Produkty v košíku

Lilliputiens

Lilliputiens: Rozprávkový svet hračiek pre detskú fantáziu

Lilliputiens nie je len značka hračiek, je to brána do rozprávkového sveta, kde sa sny stávajú realitou. V roku 1995 dve ambiciózne mamičky vdýchli život tomuto kúzelnému vesmíru s cieľom preniesť detskú fantáziu do hmatateľnej podoby.

Hračky Lilliputiens nie sú len obyčajné plyšáky. Skrývajú v sebe prekvapenia, ktoré podnietia zvedavosť a rozvíjajú detskú predstavivosť. Jemné materiály rôznych farieb a textúr stimulujú hmat a zrak, zatiaľ čo roztomilé postavičky s vlastnými príbehmi pozývajú na dobrodružstvo.

Lilliputiens kladie dôraz na kvalitu a bezpečnosť. Každá hračka je vyrobená z odolných materiálov testovaných nezávislými laboratóriami a spĺňa prísne normy. Mnohé z nich sa dajú prať v práčke, čím sa stávajú praktickými spoločníkmi na detských výpravách.

Hračky Lilliputiens nie sú len zábavou, ale aj investíciou do rozvoja vášho dieťaťa. Podporujú jeho motoriku, predstavivosť a umožňujú mu objavovať svet hravým spôsobom.

Prečo si vybrať Lilliputiens?

 • Rozvíjajú detskú fantáziu a predstavivosť
 • Podporujú motoriku a koordináciu
 • Vyrobené z kvalitných a bezpečných materiálov
 • Testované nezávislými laboratóriami
 • Mnohé sa dajú prať v práčke
 • Roztomilé postavičky s vlastnými príbehmi

Objavte čarovný svet Lilliputiens a doprajte svojim deťom hračky, ktoré im rozžiaria úsmev na tvári!

Lilliputiens:

 • Belgická značka hračiek založená v roku 1995
 • Roztomilé látkové hračky s prekvapeniami
 • Podporujú predstavivosť, motoriku a zvedavosť detí
 • Vyrobené z kvalitných a bezpečných materiálov
 • Testované nezávislými laboratóriami
 • Mnohé sa dajú prať v práčke
Značka: Lilliputiens
Objavte čarovný svet s Lilliputiens - čarodejník dráčik Joe! Veselé dobrodružstvo: Textilná knižka s dráčikom Joeym zavedie vaše batoľa do sveta mágie a čarov. Hra a rozvoj: Vtipné obrázky a rôzne aktivity stimulujú zrak, sluch a hmat vášho dieťaťa. Upokojenie: Mäkké materiály a hryzadlo u..
12,90 €
Cena bez DPH:10,75 €
Značka: Lilliputiens
Lilliputiens - Hmatová a zvuková kniha - Veselá farma: Predstavte svojmu dieťaťu svet farmy! Hľadáte zábavný a pútavý spôsob, ako zoznámiť svoje dieťa so životom na farme? Potom je hmatová a zvuková kniha Veselá farma od Lilliputiens ideálnou voľbou! Táto krásne ilustrovaná kniha je určená pre de..
19,90 €
Cena bez DPH:16,58 €
Značka: Lilliputiens
Lilliputiens - Kúzelná knižka do vane s prísavkami - Fiesta: Zábava v kúpeli pre najmenších! Hľadáte spôsob, ako urobiť kúpanie vášho bábätka zábavnejším? Potom je Lilliputiens - Kúzelná knižka do vane s prísavkami - Fiesta tou pravou voľbou! Táto roztomilá a farebná knižka je vyrobená z mäkkého ..
13,90 €
Cena bez DPH:11,58 €
Značka: Lilliputiens
Lilliputiens - líška Alice - kúzelná knižka do vody: Zážitok z kúpania s prekvapením! Hľadáte hračku do vane, ktorá zabaví vaše dieťa a zároveň podporí jeho rozvoj? Potom je Lilliputiens - líška Alice - kúzelná knižka do vody tou pravou voľbou! Táto roztomilá a interaktívna knižka je vyrobená z ..
11,90 €
Cena bez DPH:9,92 €
Značka: Lilliputiens
Lilliputiens - Kúzelná knižka do vane s prísavkami - Safari: Preskúmajte divočinu s vašim bábätkom! Hľadáte zábavný a pútavý spôsob, ako zoznámiť svoje bábätko so svetom zvierat? Potom je Lilliputiens - Kúzelná knižka do vane s prísavkami - Safari tou pravou voľbou! Táto roztomilá a farebná knižk..
13,90 €
Cena bez DPH:11,58 €
Značka: Lilliputiens
Lilliputiens - panenka Alice: Roztomilá kamarátka pre každú hru! Mäkká a priateľská: Panenka Alice je vyrobená z mäkkých a príjemných materiálov, ideálnych na maznanie a hru. Roztomilý dizajn: Panenka má roztomilú tvár s očami z filcu a uškami, ktoré sa dajú odopnúť a premeniť ju na lišku. ..
22,90 €
Cena bez DPH:19,08 €
Značka: Lilliputiens
Lilliputiens - panenka Lena: Roztomilá kamarátka pre každú malú mamičku! Mäkká a maznavá: Panenka Lena je vyrobená z mäkkých a príjemných materiálov, ideálna na maznanie a hru. Roztomilý dizajn: Veselá tvár a pestré farby upútajú pozornosť detí a rozvíjajú ich fantáziu. Hra na rolu: Panenk..
22,90 €
Cena bez DPH:19,08 €
Značka: Lilliputiens
Lilliputiens - panenka Stella: Roztomilá kamarátka pre každú malú parádnicu! Mäkká a príjemná: Panenka Stella je vyrobená z mäkkých a príjemných materiálov, ktoré sú ideálne na maznanie a hru. Hravá a zábavná: Panenka má odnímateľnú čiapku s uškami a rožkami, ktorá sa dá premeniť na roztomil..
22,90 €
Cena bez DPH:19,08 €
Značka: Lilliputiens
Lilliputiens - Dráčik Joe - Plyšová hračka, ktorá sa stane najlepším kamarátom vášho dieťaťa! Mäkký a maznavý: Dráčik Joe je vyrobený z mäkkého plyšu, ktorý je príjemný na dotyk a ideálny na maznanie. Hravý dizajn: Roztomilý dizajn dráčika Joe s veľkými očami a úsmevom si vaše dieťa zamiluje..
24,90 €
Cena bez DPH:20,75 €
Značka: Lilliputiens
Lilliputiens - súprava prstových maňušiek - Červená Čiapočka: Pútavý popis produktu Umožňuje hrať divadielko s klasickým príbehom: Táto súprava obsahuje 4 prstové maňušky - Červenú Čiapočku, babičku, vlka a poľovníka - s ktorými si deti môžu zahrať klasický príbeh o Červenej Čiapočke. Rozvíj..
19,90 €
Cena bez DPH:16,58 €
Značka: Lilliputiens
Lilliputiens - Prstové bábky - Farma: Zábava na dosah ruky! Hľadáte zábavný a pútavý spôsob, ako zabaviť svoje deti? Potom sú prstové bábky Farma od Lilliputiens tou pravou voľbou! Táto sada 4 roztomilých prstových bábik premení vaše prsty na roztomilé zvieratká z farmy a podnieti fantáziu vašich..
20,90 €
Cena bez DPH:17,42 €
Značka: Lilliputiens
Lilliputiens - prstové bábky - lesné zvieratká: Pútavý popis produktu Rozvíja detskú fantáziu a kreativitu: Prstové bábky Lilliputiens sú skvelým nástrojom na rozvoj detskej fantázie a kreativity. Deti si s nimi môžu vymýšľať príbehy, hrať sa na rôzne postavy a zažívať tak nekonečné dobrodružs..
19,90 €
Cena bez DPH:16,58 €
Značka: Lilliputiens
Lilliputiens - súprava prstových maňušiek - Tri prasiatka: Oživte klasickú rozprávku! Zábavná hra na motívy obľúbenej rozprávky: Prežite s deťmi príbeh troch prasiatok a zlého vlka s touto hračkou. Súprava obsahuje 4 prstové bábky - tri prasiatka a vlka. Rozvíja fantáziu a kreativitu: Deti s..
19,90 €
Cena bez DPH:16,58 €
Značka: Lilliputiens
Lilliputiens - Textilná knižka - Doktorka Alice: Pútavý popis produktu Rozvíja detskú fantáziu a hravosť: Táto interaktívna knižka umožňuje deťom hrať sa na doktorku a starať sa o svojich plyšových kamarátov. Učí deti o povolaní doktorky: Knižka zábavným spôsobom oboznamuje deti s prácou dok..
22,90 €
Cena bez DPH:19,08 €
Značka: Lilliputiens
Lilliputiens - Textilná knižka - Králiček zubárom: Zábavná cesta k zdravým zúbkom! Učí deti správne si čistiť zúbky: Knižka pútavo a zábavnou formou ukazuje deťom, ako si správne čistiť zúbky a starať sa o ich ústnu hygienu. Rozvíja detskú fantáziu a kreativitu: Knižka s roztomilými ilustrác..
21,90 €
Cena bez DPH:18,25 €
Značka: Lilliputiens
Objavte svet Červenej Čiapočky s roztomilou textilnou knižkou od Lilliputiens! Rozvíja zmysly: Mäkká knižka s rôznymi textúrami a zvukmi stimuluje hmat, sluch a zrak bábätka. Učí hravou formou: Veselé obrázky a krátke príbehy zoznámia bábätko s rozprávkou o Červenej Čiapočke a jej dobrodružs..
12,90 €
Cena bez DPH:10,75 €
Značka: Lilliputiens
Lilliputiens - textilná kocka s aktivitami - líška Alice: Zábava a rozvoj v jednom! Rozvíja zmysly a jemnú motoriku: Kocka ponúka rôzne aktivity, ako sú šuštiace materiály, zrkadielko, hryzadlo a pútka, ktoré stimulujú hmatové, zrakové a sluchové vnemy detí. Zároveň posilňuje ich jemnú motorik..
19,90 €
Cena bez DPH:16,58 €
Značka: Lilliputiens
Lilliputiens - textilné leporelo - Džungľa: Objavte dobrodružstvá v džungli! Rozvíja detskú fantáziu a kreativitu: Leporelo Lilliputiens - Džungľa je skvelým nástrojom na rozvoj detskej fantázie a kreativity. Deti si s ním môžu vymýšľať príbehy o zvieratkách žijúcich v džungli a zažívať tak ne..
16,50 €
Cena bez DPH:13,75 €