Produkty v košíku

Kaloo

Hračky Kaloo - francúzska vášeň pre jemné chvíle s bábätkom.

Kolekcie hračiek Kaloo ponúkajú mäkké a chlpaté hračky, ktoré upokojujú a prispievajú k pocitu pohody dieťaťa. Vďaka výberu mäkkých a odolných materiálov a precíznemu ručnému spracovaniu, podobne ako prvé látkové bábiky Tendresse, sa dizajn Kaloo zameriava na kvalitu.

Darček Kaloo k narodeniu je predovšetkým dôkazom lásky, prejavom pozornosti, ktorý v sebe stelesňuje prítomnosť a pamiatku prvých nezabudnuteľných chvíľ s bábätkom.

Značka: Kaloo
Kaloo Hudobná skrinka Šperkovnica Emma Tendresse: Krásny a praktický darček pre malú slečnu   Roztomilý dizajn: Šperkovnica v tvare srdca s motívom balerínky ožiari detský svet a stane sa obľúbeným doplnkom. Funkčná úložná skrinka: Vnútorný priestor s priehradkami a mäkkým polstrovaním po..
32,90 €
Cena bez DPH:27,42 €
Značka: Kaloo
Hracia skrinka a šperkovnica v jednom s tancujúcou Valentinou, vo vnútri je zrkadlo a 2 zásuvky. Kľúčik hracieho mechanizmu je na zadnej strane skrinky. Táto krásna hudobná skrinka s krásnou tanečnicou v podobe bábiky menom Valentine, je ideálna na uspávanie bábätka pri melódii „Labutie jazero“. ..
32,90 €
Cena bez DPH:27,42 €