ecolife.sk
Produkty v košíku

Zippy Paws

Značka: Zippy Paws
Túži váš pes po ázijskej kuchyni? Akonáhle sa pustí do čínskych knedlí ZippyPaws Burrow, nebude chcieť prestať! Až váš psík všetky knedličky vytiahne, bude žadoniť, aby ste ich do hračky znovu vložili. A tak stále dookola. Je to perfektná interaktívna hračka, ktorá vášho psa zabaví a precvičí jeho i..
14,90 €
Cena bez DPH:12,42 €
Značka: Zippy Paws
Interaktívna plyšová hračka. Tri donútené v hrnčeku s kávou. Psy milujú vyberanie malých plyšových hračiek z ich schovávačky. Táto hračka zamestná Vášho maznáčika na dlhú dobu. Každý z plyšových donutov má v sebe jedno pískatko, čo ich robí ešte neodolateľnejšie. Veľkosť: 15 x 20 x 5cm..
17,90 €
Cena bez DPH:14,92 €
Značka: Zippy Paws
Interaktívna plyšová hračka. Traja malí ježkovia vo svojom hniezde. Psy milujú vyberanie malých plyšových zvieratiek z ich schovávačky. Táto hračka zamestná Vášho maznáčika na dlhú dobu. Každé z plyšových zvieratiek má v sebe jedno pískatko, čo ich robí ešte neodolateľnejšie. Veľkosť: 18 x ..
13,90 €
Cena bez DPH:11,58 €
Značka: Zippy Paws
Interaktívna plyšová hračka. Traja malí králiky vo svojom hniezde z mrkvy. Psy milujú vyberanie malých plyšových zvieratiek z ich schovávačky. Táto hračka zamestná Vášho maznáčika na dlhú dobu. Každé z plyšových zvieratiek má v sebe jedno pískatko, čo ich robí ešte neodolateľnejšie. Veľkosť..
14,90 €
Cena bez DPH:12,42 €
Značka: Zippy Paws
Podeľte sa o svoju lásku k vyprážanému kurčaťu s vašim psím miláčikom. Jednoducho naservírujte toto dozlatista usmažené kura a sledujte, ako sa do neho psík zahryzne! Táto interaktívna hračka vášho psa zamestná a zaujme hrou na schovávačku s kuracími paličkami. Psy milujú vyberanie malých plyš..
14,90 €
Cena bez DPH:12,42 €
Značka: Zippy Paws
Interaktívna plyšová hračka. Tri malé ľadové medvede vo svojom hniezde v jaskyni. Psy milujú vyberanie malých plyšových zvieratiek z ich schovávačky. Táto hračka zamestná Vášho maznáčika na dlhú dobu. Každé z plyšových zvieratiek má v sebe jedno pískatko, čo ich robí ešte neodolateľnejšie. ..
12,90 €
Cena bez DPH:10,75 €
Značka: Zippy Paws
Pes si zamiluje norovanie malých líštičiek z plyšového úkrytu! Táto interaktívna hračka vášho psa zamestná na dlhšiu dobu a zaujme nielen hrou na schovávačku. Do kmeňa môžete okrem plyšových líščiat schovať aj najrôznejšie dobroty alebo iné psíkové hračky. Každá hračka v sebe navyše ukrýva..
24,90 €
Cena bez DPH:20,75 €
Značka: Zippy Paws
Interaktívna hračka v roztomilom dizajne, ktorá vášho psa zamestná hrou na schovávačku, zabráni nude a podporí rozvoj jeho mentálnych zručností. Vložte trojicu pískacích medvedíkov do plyšového kmeňa a sledujte, ako sa ich váš psík snaží vydolovať pomocou pazúrikov, zubov alebo jazyka a vymýšľa ďalš..
24,90 €
Cena bez DPH:20,75 €
Značka: Zippy Paws
Vtipná hračka, ktorá stimuluje mačacie zmysly a podporuje zvedavosť a vynaliezavosť mačiek. Jednoducho umiestnite myšky do syra a nechajte mačku, aby sa ich snažila vytiahnuť pomocou labiek, pazúrikov, hryzenia a ťahania. Akonáhle ich dostane úkrytu von, môžete ju nechať sa s nimi pomaznať, alebo ic..
9,90 €
Cena bez DPH:8,25 €
Značka: Zippy Paws
Interaktívna plyšová hračka. Tri malé opice vo svojom hniezde z banánu. Psy milujú vyberanie malých plyšových zvieratiek z ich schovávačky. Táto hračka zamestná Vášho maznáčika na dlhú dobu. Každé z plyšových zvieratiek má v sebe jedno pískatko, čo ich robí ešte neodolateľnejšie. Veľkosť: 25 x 13..
13,90 €
Cena bez DPH:11,58 €
Značka: Zippy Paws
Naháňa vás maškrtná? Podeľte sa o svoju posadnutosť pizzou aj so svojim chlpáčom! Táto interaktívna hračka zaženie nudu a precvičí intelekt a šikovnosť vášho psa. Zamiluje si vyberanie plyšových pískacích pizza dielikov z ich schovávačky! Do plyšového boxu navyše môžete schovať aj najrôznejšie dobro..
17,90 €
Cena bez DPH:14,92 €
Značka: Zippy Paws
Interaktívna plyšová hračka. Popcorn vo svojom vedierku. Psy milujú vyberanie malých plyšových zvieratiek z ich schovávačky. Táto hračka zamestná Vášho maznáčika na dlhú dobu. Každé z plyšových zvieratiek má v sebe jedno pískatko, čo ich robí ešte neodolateľnejšie. Veľkosť: 21,5 x 15 x 15cm..
13,90 €
Cena bez DPH:11,58 €
Značka: Zippy Paws
Táto hračka povzbudzuje zvedavé mačky k interaktívnej hre a podporuje ich prirodzené správanie. Jednoducho umiestnite rybky do gule a nechajte mačku, aby sa ich snažila vytiahnuť pomocou labiek, pazúrikov, hryzenia a ťahania. Akonáhle ich vytiahne, môžete ju nechať sa s nimi pomaznať alebo ich znovu..
9,90 €
Cena bez DPH:8,25 €
Značka: Zippy Paws
Keď sa váš psík pustí do vyberania včeličiek z ich hrnca medu, začne poriadny bzukot. Akonáhle vaše hravé šteňa vyberie všetky usilovné včielky z úkrytu, bude žadoniť, aby ste ich tam znovu schovali, a tak stále dookola. Je to perfektná interaktívna hračka, ktorá vášho psa zabaví a precvičí jeho int..
13,90 €
Cena bez DPH:11,58 €
Značka: Zippy Paws
Interaktívna plyšová hračka. Tri malé veveričky vo svojom hniezde z kmeňa stromu. Psy milujú vyberanie malých plyšových zvieratiek z ich schovávačky. Táto hračka zamestná Vášho maznáčika na dlhú dobu. Každé z plyšových zvieratiek má v sebe jedno pískatko, čo ich robí ešte neodolateľnejšie. Veľkos..
24,90 €
Cena bez DPH:20,75 €
Značka: Zippy Paws
Teraz môžete radosť zo zahradničení zdieľať aj so svojim miláčikom a ani si pri tom nemusia ušpiniť labky! Pes si zamiluje norovanie farebných kvietkov, schovaných v plyšovej kanvičke. Každý kvietok v sebe navyše ukrýva pískatko a hra s nimi je tak ešte zábavnejšia! Táto interaktívna hračka vášho..
13,90 €
Cena bez DPH:11,58 €
Značka: Zippy Paws
  Teraz môžete radosť zo zahradničení zdieľať aj so svojim miláčikom a ani si pri tom nemusia ušpiniť labky! Pes si zamiluje norovanie roztomilej kukurice, mrkvičky a paradajky, schovaných v plyšovom úkryte. Každá zelenina v sebe navyše ukrýva pískatko a hra s nimi je tak ešte zábavnejšia! Táto i..
13,90 €
Cena bez DPH:11,58 €
Značka: Zippy Paws
Plyšová okrúhla hračka s neprehliadnuteľným chlpatým chvostíkom je ideálna pre hru aj pritúlenie. Vďaka okrúhlemu tvaru si túto veveričku zamilujú všetci psíkovia, čo zbožňujú loptičky. Psiu pozornosť zaručene upúta aj vo vnútri schované pískatko a šuštiaci chvostík. Váš psík bude hru s ňou jednoduc..
6,90 €
Cena bez DPH:5,75 €