Hlavné menu
Produkty v košíku

Zdravie RSS

01 dec Zlepšite zdravie a krásu vaších vlasov
0 155
Krásne a zdravé vlasy sú snom asi každého z nás. Ich znížená hustota a nadmerné vypadávanie je však bežnou realitou čoraz väčšieho počtu žien i mužov. A to nielen tých skôr narodených, ale aj mladších..
19 okt Optimalizujte zdravie mozgu pre efektívne štúdium a vysoké pracovné výkony
0 153
Optimalizujte zdravie mozgu pre efektívne štúdium a vysoké pracovné výkony Diéta, spánok, dostatok pohybu a pitný režim nie sú len kľúčom k fyzickému zdraviu a atraktivite, ale aj základom pre výkonn..
17 okt Nukleotidy podporujú
0 190
Nukleotidy podporujú „SOFTVÉROVÝ SYSTÉM“ DNA a imunitu Nukleotidy sú stavebným kameňom DNA a nenahraditeľnou súčasťou pri bunkovom delení. V našom tele sa tvoria a zanikajú takmer neustále. Problém s..
12 okt Ako si zabezpečiť silnú imunitu? Tipy na posilnenie imunity
0 293
Imunita je obranný systém ľudského organizmu. V ideálnom prípade existuje v harmónii s trávením aj s ostatnými funkciami v našom tele. To, že máme oslabenú imunitu, nezistíme  hneď, avšak sú isté nepo..
17 aug Zlepšite trávenie a naštartujte metabolizmus
0 122
Súčasné náročné životné tempo príliš nepraje zdravému tráveniu a silnej imunite. Jeme nesprávne, v zlom čase, nezdravé jedlo a niekedy sa najesť úplne zabudneme. A to je obrovská chyba! Jesť vedome pl..
17 aug Vitamíny – zdroj sily, energie a zdravia
0 154
Už od detstva počúvame, že máme konzumovať dostatok vitamínov. Učíme sa, ktoré potraviny obsahujú aké vitamíny, ktoré ich neobsahujú a na čo sú aké vitamíny dobré. Sú to cenné informácie, ktoré sa nám..
20 máj Výživoý zázrak Nukleotidy ochránia telo pred útokom vírusov počas celého roka
0 140
Výživový zázrak Nukleotidy ochránia telo pred útokom vírusov Nukleotidy sú výživovým zázrakom, na ktorý odborníci začali upozorňovať len pred niekoľkými desiatkami rokov.  Ich príjem a výkon v ľudsko..
20 máj Vláknina pomôže zdravému tráveniu a chráni aj pred rakovinou
0 146
Naše zdravie sa začína a končí v tráviacom trakte. Ovplyvňuje totiž imunitu a obranné mechanizmy organizmu. Platí, že ak je v poriadku trávenie, funguje aj všetko ostatné. A na to, aby nám dobre trávi..
20 máj Zinok – nezastupitelná živina. Aká je jeho úloha a kde sa nachádza?
0 74
Naše telo si bez vitamínov a živín, ktoré mu dodávajú silu, energiu a odolnosť, neporadí. Ani bez zinku, životne dôležitého minerálu. Prirodzene si ho vytvoriť nevieme, a preto ho prijímame prostrední..
20 mar Vitamín D - prírodný vitamín aj na imunitu
0 150
Vitamín D je pre ľudský organizmus veľmi dôležitý. Déčko, niekedy nazývané aj „slnečný svit“, dokáže naše telo produkovať prirodzene. Stačí sa nevyhýbať priamemu slnečnému žiareniu. Vitamín D je možné..
20 mar Vitamín C - účinky a zdroje kyseliny askorbovej
0 124
Prečo je vitamín C taký nenahraditeľný? Už od detstva počúvame, aby sme jedli veľa zeleniny a ovocia, pretože obsahujú vitamíny. Bez nich by sme mohli byť často chorí s podlomenou imunitou. V živote ..
18 feb Prvá pomoc pri menštruačných kŕčoch
0 95
Menštruácia dá každej z nás poriadne zabrať. Okrem nepríjemného krvácania sa mesiac čo mesiac zaoberáme zmenami nálad, návalmi hladu, nafukovaním či poruchami spánku. No štatistiky tiež hovoria, že až..
Zobrazé 1 do 12 z 22 (2 strán)