ecolife.sk
Produkty v košíku

Vet’s Best

Značka: Vet’s Best
VET'S BEST Pinzeta je vyrobená zo 100% kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá zaisťuje odolnosť a pevnosť. Odstráni prisaté dospelé kliešte aj nymfy kliešťov z ľudí, psov, mačiek, koní a iných domácich zvierat. Na jednom konci je tenká špicatá pinzeta, ideálna na odstraňovanie aj tých najmenších klie..
13,35 €
Cena bez DPH:11,13 €
Značka: Vet’s Best
Vlhčené hygienické obrúsky s výťažkom z Aloe Vera na čistenie okolia očí psov a mačiek. Čistiace jednorazové obrúsky z jemnej buničiny. Vlhčené obrúsky „Eye round pads“ sú okrúhle, obsahujú výťažok z Aloe Vera a pomáhajú odstraňovať nečistoty a slzné škvrny. Obrúsky používame na efektívnejšie čis..
7,39 €
Cena bez DPH:6,16 €
Značka: Vet’s Best
Vlhčené hygienické obrúsky s výťažkom z Aloe Vera na čistenie uší, ktoré sa nasadzujú na prst. Čistiace jednorazové obrúsky z jemnej buničiny tvarované do vrecka, ktoré sa navlečie na prst. Vlhčené obrúsky „Clean Ear finger pads“ s výťažkom z Aloe Vera pomáhajú odstraňovať ušný maz a iné nečistot..
7,39 €
Cena bez DPH:6,16 €
Značka: Vet’s Best
Vlhčené hygienické obrúsky s výťažkom z mäty na čistenie zubov, ktoré sa nasadzujú na prst. Jednorazové čistiace obrúsky z jemnej buničiny tvarované do vrecka, ktoré sa navlečie na prst. Vlhčené obrúsky „Teeth finger pads“ s výťažkom z mäty pomáhajú redukovať tvorbu zubného povlaku a kameňa. Obrú..
7,39 €
Cena bez DPH:6,16 €