ecolife.sk
Produkty v košíku

Aromaterapeutický Masážny Olej - Uvoľnenie Svalov 50ml

Aromaterapeutický Masážny Olej - Uvoľnenie Svalov 50ml
Aromaterapeutický Masážny Olej - Uvoľnenie Svalov 50ml
Aromaterapeutický Masážny Olej - Uvoľnenie Svalov 50ml
Aromaterapeutický Masážny Olej - Uvoľnenie Svalov 50ml
Aromaterapeutický Masážny Olej - Uvoľnenie Svalov 50ml
7,40 €s DPH
Cena bez DPH: 6,17 €
14,80 € / 100ml
  • Skladom: Skladom, odosielame ihneď
  • U vás doma od 17.06.
  • Obj. kód: 07779
Počet videní: 7808
  • Napomáha odstraňovaniu odpadových látok z tela
  • Má upokojujúci účinok a zmierňuje bolesti svalov
  • Jednoducho sa aplikuje aj vmasírovaním do chodidiel

Masážny olej je vhodný na uvoľnenie svalov najmä po cvičení a fyzickej námahe. 

Kombinácia esenciálnych olejov Levanduľa, Eukalyptus a Grep uvoľňuje stuhnuté svaly, má upokojujúci účinok a zmierňuje bolesti svalov, najmä po cvičení a fyzickej námahe.

Masážne oleje sú namiešané z prírodných olejov (mandľový, olivový, konopný) s macerátom nechtíkových kvetov v organickom slnečnicovom oleji a esenciálnymi olejmi v organickej kvalite zvolenými v rôznych kombináciách pre uvoľnenie svalového napätia, regeneráciu pokožky, či relaxáciu.

Masáže prispievajú k celkovému uvoľneniu svalov, prekrveniu pokožky a vyplaveniu odpadových látok z tela.


Esenciálne oleje do tohto masážneho oleja som zvolila a skombinovala na základe ich analgetických účinkov. Analgetiká sú látky, ktoré tlmia bolesť. Koncentrácia esenciálnych olejov je zvolená tak, aby sa navzájom dopĺňali, znásobovali svoje účinky (synergický efekt), a aby bol tento olej účinný pri zmierňovaní bolesti svalov, najmä po cvičení a fyzickej námahe, a poskytoval úľavu aj pri miernych bolestiach spojených s artritídou.

Esenciálny olej Levanduľa: Je najpoužívanejším esenciálnym olejom so širokou škálou terapeutických vlastností. Využíva sa ako analgetikum najmä pri artritíde, bolestiach svalov a reumatizme. Tlmí zápalové procesy a napomáha hojeniu rán (popáleniny, jazvy…). Okrem toho má aj antibakteriálne a antifungicídne vlastnosti.

Esenciálny olej Eukalyptus: Je jedným z klasických prírodných liečiv pri ochoreniach dýchacieho systému, ale zároveň je veľmi účinný aj pri zmierňovaní bolestí svalov. Ochladzuje pokožku, zahrieva a uvoľňuje svalstvo.

Esenciálny olej Grep: Dokáže účinne pomôcť pri unavených a stuhnutých svaloch, a to najmä pri nadmernom preťažení športom.

Princíp fungovania aromaterapeutických masážnych olejov: Esenciálne oleje sa pomocou nosného oleja dostávajú masážou cez pokožku na postihnuté miesto, resp. do krvného obehu. V danej oblasti majú rýchly terapeutický účinok (lokálny efekt). Zložky esenciálnych olejov v krvnom obehu majú účinok aj na nervový a hormonálny systém – a tým aj na psychiku.

Zloženie prunus Amygdalis Dulcis Oil (mandľový olej), Olea Europaea Fruit Oil (panenský olivový olej), Cannabis Sativa Seed Oil (konopný olej – organický), Calendula Officinalis and Helianthus Annuus Seed Oil (macerát nechtíkových kvetov v organickom slnečnicovom oleji), Lavandula Angustifolia (esenciálny olej Levanduľa), Eucalyptus Globulus Leaf Oil (esenciálny olej Eukalyptus), Citrus Racemosa Peel Oil (esenciálny olej Grep), Tocopherol (prírodný Vitamín E), *Linalool, *Limonene, *Geraniol *vyskytujúce sa prirodzene v siliciach
Použitie masáže - Po sprche alebo kúpeli olej rozohrejte malé množstvo oleja v dlaniach a jemne vmasírujte do pokožky celého tela (chrbát, chodidlá). Celotelový kúpeľ - 1 PL lyžicu oleja nalejte do vane s teplou vodou. Kúpeľ nôh - 1 ČL oleja nalejte do lavóra s teplou vodou a ponorte nohy na 20 minút
Upozornenie nepoužívajte tento olej v prípade detí. Koncentrácia esenciálnych olejov, ktorá je zvolená pre masážne oleje, nie je pre deti do 12 rokov vhodná. Nenanášajte olej na otvorené rany. Po aplikácii oleja s obsahom citrusových esenciálnych olejov sa neodporúča pobyt na priamom slnku (12 hodín)
Balenie 50ml
Benefity 100% prírodný, neobsahuje žiadne konzervačné látky, syntetické parfémy či ropné deriváty
Skladovanie na suchom, chladnom a tmavom mieste
Značka Kvitok

Najčastejšie otázky o tomto produkte.
Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?

Napíšte recenziu

Prosím prihláste sa alebo si vytvorte účet, aby ste mohli vložiť hodntenie

Aby sme zaistili kvalitu a spoľahlivosť recenzií, môžu ich písať iba overení užívatelia, ktorí si produkt zakúpili.