Hlavné menu
Produkty v košíku

Bavlnený uteráčik na čistenie/odlíčenie pleti

Bavlnený uteráčik na čistenie/odlíčenie pleti
Bavlnený uteráčik na čistenie/odlíčenie pleti
Bavlnený uteráčik na čistenie/odlíčenie pleti
Bavlnený uteráčik na čistenie/odlíčenie pleti
Bavlnený uteráčik na čistenie/odlíčenie pleti
9,90 €s DPH
Cena bez DPH: 8,25 €

Ďalším pomocníkom pri správnej starostlivosti o pleť je malý bavlnený uteráčik z kolekcie Solution by Kvitok®. Ten skvelo nahradí klasické vatové tampóny, ale aj bavlnené či háčkované, ktoré mnohým z nás nevyhovujú svojou mini veľkosťou.

Uteráčik minimalizuje množstvo odpadu vznikajúceho po používaní jednorazových čistiacich tampónikov. Dokáže tiež pohodlnejšie odstrániť nečistoty z pleti a zvyšky čistiaceho produktu, ako keby ste použili iba samotný čistiaci produkt a zmývali ho vodou. Je ideálny najmä na “olejové” čistenie pleti, ktoré je šetrnejšie, avšak olej sa z pleti ťažšie odstraňuje. S uteráčikom to pôjde jedna radosť.

Využijú ho tiež mamičky pri kúpaní svojich ratolestí v kombinácii s umývacím olejom Detský úsmev

  • minimalizuje množstvo odpadu
  • napomáha efektívnejšiemu prečisteniu pleti
  • jemne masíruje a stimuluje mikrocirkuláciu kože
  • vhodný aj pre citlivú oblasť okolo očí, alebo jemnú detskú pokožku
🔥 Za týždeň kúpilo 28 zákazníkov

Samostatný uteráčik na tvár je z hygienických dôvodov nevyhnutnosťou, obzvlášť ak trpí vaša pleť častými zápalmi a tvoria sa na nej vyrážky a akné.

Pri utieraní tváre do uteráka, kde sme si predtým vyutierali ruky, či telo, môže dochádzať k prenosu baktérií a zhoršovaniu stavu pleti. Najlepšie je preto mať viacero samostatných uteráčikov, a pravidelne ich po osušení tváre vymieňať, aj keď ich nepoužívate na čistenie pleti.

Napíšte recenziu

Zlé Dobré
Použitie Pred prvým použitím uteráčik vyperte. Namočte uteráčik v teplej vode, vyžmýkajte a jemne premasírujte pleť, aby ste odstránili zvyšky čistiaceho produktu/peelingu/masky. Po každom použití je potrebné uterák vyprať. Nepoužívajte jeden uteráčik niekoľko dní, obzvlášť, ak máte problémy s tvorbou akné a zápalov. Odporúčame tiež pokožku zbaviť hrubých nánosov dekoratívnej kozmetiky pomocou odličovacieho oleja, ktorý opláchnete vlažnou vodou. Takisto odporúčame zbaviť sa hrubých nánosov peelingov/masiek opláchnutím vlažnou vodou, najmä v prípade ak je produkt farebný. Uterák tak zostane čistejší. Používanie aviváže znižuje savosť uteráka.
Zloženie Materiál: kvalitná 100% bavlna, krátky hustý trvácny vlas. Čím je povrch uteráka hustejší, tým väčšia je jeho savosť. Veľkosť: 33×33 cm
Balenie 3 kusy 3 kusy, v ochrannom šikovnom ZIP sáčku, ktorý môžete využiť pri cestovaní.
Značka Kvitok