Hlavné menu
Produkty v košíku

Obnovujúca vlasová maska Anti-pollution

 Obnovujúca vlasová maska Anti-pollution
Obnovujúca vlasová maska Anti-pollution
17,00 €s DPH
Cena bez DPH: 14,17 €

Vplyvy ako slnko, chlad, česanie, farbenie a ďalšie poškodzujú a zjemňujú vlasy. Maska s extraktmi z plodov Cezalpínie a klíčkov slnečnice ich účinne ochraňuje pred vonkajšími stresmi a voľnými radikálmi. Táto maska zvýšila odolnosť vlasov, predĺžila lesk a výdrž farby pri farbených vlasoch. Obsahuje aj komplex rastlinných ceramidov, extrakt šalvie hispánskej a hydrolyzované rastlinné proteíny pre regeneráciu a ochranu vlasov.

Táto maska zlepšuje rozčesávanie, redukuje krepovitosť a je šetrná k životnému prostrediu, keďže je kompletne biodegradovateľná.

Je určená pre všetky typy vlasov, najmä pre suché, poškodené, namáhané, farbené a kučeravé vlasy. Chrání vlasy pred tepelným a chemickým poškodením a predchádza ich štiepeniu.

🔥 Za týždeň kúpilo 23 zákazníkov

Naše vlasy často čelia vonkajším vplyvom, ktoré ich oslabujú. To môže spôsobovať poškodenie vlasov od koreňov až po končeky. Toto poškodenie môže vzniknúť vplyvom rôznych faktorov, ako je UV žiarenie, mráz, vietor, znečistený vzduch, voľné radikály a tiež kozmetické postupy, ako je česanie, kefovanie, vyrovnávanie, trvalá, farbenie a používanie vysušujúcich kozmetických produktov. Tieto faktory môžu zhoršiť stav vlasovej kutikuly, čo znamená vonkajšiu šupinatú vrstvu vlasu. To môže viesť k zníženiu lesku, farby, pružnosti a pevnosti vlasov, čo nakoniec vedie k ich poškodeniu.

Masky sa používajú na prevenciu tohto poškodenia vlasov. Bohužiaľ, ak sú vlasy už rozštiepené, masky ich nedokážu zaceliť, pretože viditeľná časť vlasových buniek je už odumretá.

V našich produktov sa snažíme vyhnúť škodlivým zložkám. Napríklad sa vyhýbame silikónom, ktoré sa často nachádzajú v bežných kondicionéroch. Silikóny môžu na povrchu vlasu vytvárať film, ktorý je ťažko vymývateľný a môže vlasy zaťažiť a oslabiť ich. Naša maska obsahuje rastlinné zložky, ktoré plnia rovnakú funkciu ako silikóny, ale nezaťažujú vlasy.

Jednou z hlavných aktívnych látok v našich produktoch je KeraGuard, extrakt z rastlín, ktorý chráni vlasy pred vonkajšími vplyvmi, ako je teplo, mestské znečistenie a UV žiarenie. Ďalšou dôležitou zložkou je RICE VNGR+, extrakt z ryžového octu, ktorý upravuje pH vlasov a pomáha zlepšiť ich kvalitu. Ďalšie zložky, ako ProCutiGen® Bond, AC Vegan Kerazyme®Protect a komplex rastlinných ceramidov, sa podieľajú na ochrane a regenerácii vlasov.

V našich produktov sa snažíme nahradiť aj tradičné zložky, ako je kondicionačný systém, ktorý neobsahuje škodlivé látky ako BTMS, Behentrimonium Chloride a podobné. Miesto toho sa snažíme využiť prírodné zložky, ako sú rastlinné ceramidy, esenciálne oleje, brokolicový olej, muru muru maslo a ďalšie, ktoré pomáhajú obnoviť a posilniť vlasy.

Celkovo naša maska kombinuje rôzne prírodné zložky, ktoré spoločne chránia a obnovujú vlasy pred poškodením spôsobeným vonkajšími vplyvmi a kozmetickými postupmi.

Napíšte recenziu

Zlé Dobré
Použitie Naneste malé množstvo masky na šampónom umyté a „vyžmýkané“ vlasy (po celej dĺžke alebo len do spodnej dĺžky), a jemným premasírovaním rozpeňte. Nechajte 5-10 minút pôsobiť a opláchnite vlažnou vodou. Náš tip: Pre komplexnú starostlivosť a maximálne využitie efektivity klinicky testovaných aktívnych látok používajte v kombinácii s ostatnými produktami vlasovej starostlivosti Solution by Kvitok®. Skladujte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu detí. Vyhnite sa priamemu kontaktu s očami. Pri zasiahnutí očí vypláchnite vodou. Určené na vonkajšie použitie.
Zloženie INCI/ZLOŽENIE: Aqua (voda), Brassicyl Isoleucinate Esylate (and) Brassica Alcohol (rastlinný surfaktant), Glycerin (rastlinný glycerín)*, Astrocaryum Murumuru Seed Butter (rastlinné maslo Murumuru)*, Brassica Oleracea Italica Seed Oil (brokolicový olej)*, Cetearyl Alcohol (emulgačný vosk z kokosového oleja), Water-Phospholipids-Sphingolipids (rastlinné ceramidy), Salvia Hispanica Seed Extract (and) Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate (fermentovaný extrakt Šalvie hispánskej – Chia), Hydrolyzed Corn Protein-Hydrolyzed Wheat Protein-Hydrolyzed Soy Protein-Bambusa Arundinacea Leaf Extract-Trametes Versicolor Extract-Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate (hydrolyzovaný pšeničný, kukuričný a sójový proteín, fermentované extrakty listov Bambusa obrovského a Trúdnikovca pestrého), Coco Glucoside-Glyceryl Oleate (rastlinný surfaktant), Heptyl Undecylenate (rastlinný emolient), Isoamyl Laurate-Isoamyl Cocoate (rastlinný emolient), Caesalpinia Spinosa Fruit Pod Extract (extrakt z Cezalpínie – Tara)*-Helianthus Annuus Sprout Extract (extrakt z klíčkov slnečnice)*-Maltodextrin (sacharid – nosič aktívnych látok), Glycerin (rastlinný glycerín)-Vinegar (ryžový ocot)-Water (voda)-Polygonum Multiflorum Root Extract (extrakt z koreňa Fo-Ti – Stavikrv mohokvetý)*-Sodium Benzoate-Potassium Sorbate (konzervačné látky v RICE VNGR+® schválené pre organickú prírodnú kozmetiku)-Chrysanthemum Morifolium Flower Extract (extrakt z kvetov Chryzantéma záhradná)*, Litsea Cubeba Fruit Oil (esenciálny olej Litsea Cubeba)*, Citrus Sinensis Peel Oil (esenciálny olej Pomarač)*, Citrus Nobilis Peel Oil (esenciálny olej Mandarínka)*, Tocopherol (vitamín E), Sodium Levulinate (soľ kyseliny levulovej – prírodná rastlinná kyselina), Sodium Anisate (soľ kyseliny anízovej – prírodná rastlinná kyselina), Citric Acid (kyselina citrónová – úprava pH), Sodium Hydroxide (hydroxid sodný – úprava pH), **Limonene, **Citral *certifikovaná organická surovina **vyskytujúce sa prirodzene v siliciach V tomto produkte nenájdete: x Minerálne oleje a ropné deriváty x Syntetické parfumy a farbivá pH produktu: 5,3-5,5 konzistencia: emulzná krémová
Balenie 150 ml Plastová fľaša (PET) s dávkovacou pumpičkou (open-stop systém).
Značka Kvitok