Hlavné menu
Produkty v košíku

Ochranný vlasový kondicionér Anti-pollution

 Ochranný vlasový kondicionér Anti-pollution
Ochranný vlasový kondicionér Anti-pollution
16,90 €s DPH
Cena bez DPH: 14,08 €

Anti-pollution ochranný vlasový kondicionér je určený pre všetky typy vlasov, zvlášť pre suché, poškodené, namáhané, farbené a tiež kučeravé vlasy. Zabezpečuje ľahké rozčesávanie, pôsobí proti statickému nabití a znižuje "krepovitosť". Taktiež vytvára ochrannú bariéru pred tepelným a chemickým poškodením, čím predchádza štiepeniu vlasov. Jeho prírodná zložka ho robí šetrným k životnému prostrediu a úplne biologicky rozložiteľným.

🔥 Za týždeň kúpilo 44 zákazníkov
Vlasy čelia rôznym vonkajším vplyvom, čo ich oslabuje. Poškodenie vlasov od korienkov po končeky je výsledkom enviromentálnych faktorov (UV žiarenie, mráz, vietor, znečistený vzduch, voľné radikály) a kozmetických faktorov (česanie, kefovanie, farbenie, vysušujúce produkty). Kutikula vlasu sa stáva poréznou, čo zhoršuje kortex, vedúc k zníženiu lesku, farby, pružnosti a sily.

Kondicionéry bránia poškodeniu vlasov, no neprelepujú už rozštípnuté vlasy, pretože ich časti sú odumreté. 

Jeho účinnosť spočíva v starostlivo zvolených komponentoch:

KeraGuard: Tento extrakt z plodov Cezalpínie a klíčkov slnečnice pôsobí ako efektívna ochrana proti tepelnému poškodeniu, mestskému znečisteniu a chemickému zaťaženiu. S klinicky preukázanými antioxidačnými vlastnosťami, chráni vlasy pred nepriaznivými vonkajšími vplyvmi a udržuje ich v zdravom stave.

RICE VNGR+: Extrakt z ryžového octu zabezpečuje vyváženú kvalitu vlasov. Jeho účinky sú širokospektrálne - upravuje pH povrchu vlasu, dodáva lesk, uľahčuje rozčesávanie a podporuje zdravý rast vlasov.

Brassicyl Isoleucinate esylate a Brassica Alcohol: Tieto zložky pracujú spolu na hladkosti a anti-krepovitosti vlasov. Ich prírodný charakter umožňuje vlasy zostávať prirodzené a zdravé.

Arganový olej: Olej s výnimočnými vlastnosťami, ktorý hydratuje vlasy, zlepšuje ich štruktúru a chráni ich pred vonkajšími vplyvmi.

Brokolicový olej: Alternatíva k silikónom, ktorá dodáva vlasom lesk a redukuje krepovitosť.

Emulgačný vosk Cetearyl Alkohol: Táto zložka z kokosového oleja prispieva k zjemneniu vlasov a zjednodušuje ich rozčesávanie.

Coco Glucoside a Glyceryl Oleate: Kombinácia týchto zložiek zlepšuje štruktúru vlasov a dopĺňa ich lipidovú rovnováhu.

Heptyl Undecylenate: Táto alternatíva ku silikónom dodáva vlasom lesk a chráni ich bez zanechávania mastného povlaku.

Isoamyl Laurate a Isoamyl Cocoate: Tieto rastlinné emolienty prispievajú k rozčesávanie vlasov, redukcii trenia a celkovej kvalite vlasov.

Prírodný vitamín E: Poskytuje vlasom antioxidantnú ochranu.

Esenciálne oleje: Okrem svojich vôní majú aj prospešný účinok na vlasy.

Spoločne vytvárajú kondicionér, ktorý nielenže obnovuje a chráni vaše vlasy, ale tiež ich zanecháva hladké, lesklé a zdravé.

Napíšte recenziu

Zlé Dobré
Použitie Naneste malé množstvo kondicionéra na šampónom umyté a „vyžmýkané“ vlasy (do spodnej dĺžky), a jemným premasírovaním kondicionér rozpeňte. Nechajte 2-3 minúty pôsobiť a opláchnite vlažnou vodou. Náš tip: Pre komplexnú starostlivosť a maximálne využitie efektivity klinicky testovaných aktívnych látok používajte v kombinácii s ostatnými produktami vlasovej starostlivosti Solution by Kvitok®. Skladujte na suchom a tmavom mieste, mimo dosahu detí. Vyhnite sa priamemu kontaktu s očami. Pri zasiahnutí očí vypláchnite vodou. Určené na vonkajšie použitie.
Zloženie INCI/ZLOŽENIE: Aqua (voda), Brassicyl Isoleucinate Esylate (and) Brassica Alcohol (rastlinný surfaktant), Glycerin (rastlinný glycerín)*, Argania Spinosa Kernel Oil (arganový olej)*, Brassica Oleracea Italica Seed Oil (brokolicový olej)*, Cetearyl Alcohol (emulgačný vosk z kokosového oleja), Coco Glucoside-Glyceryl Oleate (rastlinný surfaktant), Heptyl Undecylenate (rastlinný emolient), Isoamyl Laurate-Isoamyl Cocoate (rastlinný emolient), Caesalpinia Spinosa Fruit Pod Extract (extrakt z Cezalpínie – Tara)*-Helianthus Annuus Sprout Extract (extrakt z klíčkov slnečnice)*-Maltodextrin (sacharid – nosič aktívnych látok), Glycerin (rastlinný glycerín)-Vinegar (ryžový ocot)-Water (voda)-Polygonum Multiflorum Root Extract (extrakt z koreňa Fo-Ti – Stavikrv mohokvetý)*-Sodium Benzoate-Potassium Sorbate (konzervačné látky v RICE VNGR+® schválené pre organickú prírodnú kozmetiku)-Chrysanthemum Morifolium Flower Extract (extrakt z kvetov Chryzantéma záhradná)*, Citrus Limon Peel Oil (esenciálny olej Citrón)*, Mentha Piperita Oil (esenciálny olej Mäta Pieporná)*, Tocopherol (vitamín E), Sodium Levulinate (soľ kyseliny levulovej – prírodná rastlinná kyselina), Sodium Anisate (soľ kyseliny anízovej – prírodná rastlinná kyselina), Citric Acid (kyselina citrónová – úprava pH), Sodium Hydroxide (hydroxid sodný – úprava pH), **Limonene, **Citral *certifikovaná organická surovina **vyskytujúce sa prirodzene v siliciach
Balenie 150 ml Plastová fľaša (PET) s dávkovacou pumpičkou (open-stop systém).
Značka Kvitok