ecolife.sk
Produkty v košíku

Green Idea

Značka: Green Idea
PEDICAP OL - detský vlasový olej - bezpečný a účinný príravok obmedzujúci výskyt všetkej vo vlasoch Prípravok je určený na ošetrenie pokožky hlavy a vlasov. Prípravok je možné použiť na zlepšenie kvality vlasov a pokožky hlavy. Vhodné pri zvýšenej lámavosti vlasov, pri svrbení pokožky hlavy a pri..
7,70 €
Cena bez DPH:6,42 €
Značka: Green Idea
PEDICAP OL je určený na ošetrenie pokožky hlavy a vlasov. Prípravok sa môže používať na zlepšenie kvality vlasov a pokožky hlavy. Vhodný pri zvýšenej lámavosti vlasov, svrbení pokožky hlavy a nadmernom vypadávaní vlasov. Je vhodným doplnkom pri výskyte vlasových parazitov. PEDICAP ED sa používa n..
11,90 €
Cena bez DPH:9,92 €
Značka: Green Idea
Bylinný komplex slúži na navodenie kľudného a plnohodnotného spánku. Kvalitný spánok je nutný na dosiahnutie plnohodnotnej kvality života. Bylinný komplex je bohatý na vitamíny, minerály a ďalšie cenné látky, ktoré slúžia k upokojeniu a na dosiahnutie kvalitného spánku...
5,60 €
Cena bez DPH:4,67 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov PREVET obsahuje vysoko kvalitné oleje, bylinný komplex a Astaxantín, čo je v súčasnosti najsilnejší známy antioxidant. Úlohou antioxidantov je pohlcovať v tele voľné radikály, ktoré hrajú zásadnú úlohu pri vzniku desiatok ochorení. Medzi tie najzávažnejšie patria ná..
8,80 €
Cena bez DPH:7,33 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov Balzam na labky je účinný preventívny prostriedok na ošetrenie kože labiek a na ošetrenie poškodenej kože. Balzam na labky má lokálny ochranný účinok proti nepriaznivým vplyvom prostredia, najmä proti pôsobeniu soli, štrku, dráždivých látok uvoľňovaných z asfaltovýc..
5,80 €
Cena bez DPH:4,83 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov Aquamin je multiminerálna zložka pochádzajúca zo zvápenatelých morských rias. Táto červená riasa sa získava v čistých vodách severného Atlantiku. Aquamin obsahuje vysoký podiel vápnika, horčíka, selénu, zinku a ďalších 70 minerálnych látok. Vzájomná interakcia me..
9,80 €
Cena bez DPH:8,17 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre mačky Originálna receptúra vyvinutá na základe najnovších poznatkov modernej fytofarmácie. Čistič očného okolia Topvet je určený k dôkladnému vyčisteniu znečisteného očného okolia. Dôležité, a to nielen z estetického hľadiska, je pravidelné, najlepšie každodenné, čist..
5,80 €
Cena bez DPH:4,83 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov Originálna receptúra vyvinutá na základe najnovších poznatkov modernej fytofarmácie. Čistič očného okolia Topvet je určený na dôkladné vyčistenie znečisteného očného okolia. Dôležité, a to nielen z estetického hľadiska, je pravidelné, najlepšie každodenné, čisten..
5,80 €
Cena bez DPH:4,83 €
Značka: Green Idea
Pre aktívny život Originálna receptúra vyvinutá na základe najnovších poznatkov súčasnej vedy a modernej fytofarmacie. Prípravok obsahuje zmes rastlinných enzýmov, bylinných extraktov a bioaktívnych látok. O vyššie uvedených látkach je známe, že pomáhajú pri rekonvalescencii po úrazoch a operáciá..
28,90 €
Cena bez DPH:24,08 €
Značka: Green Idea
Zdravie v každej kvapke Prípravok obsahuje veľmi silné prírodné antioxidanty, ktoré aktívne odbúravajú voľné radikály. Voľné radikály sa významným spôsobom podieľajú na vzniku mnohých závažných ochorení. Pravidelné užívanie lieku môže prispievať k zníženiu rizika celého radu civilizačných chorôb...
28,90 €
Cena bez DPH:24,08 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov Humátové tablety DETOXIN - účinnou látkou sú prírodné humínové a fulvinové kyseliny. Tieto látky sú vysoko biologicky a chemicky aktívne. Pôsobí detoxikačne tým, že s ťažkými kovmi vytvára chelátové zlúčeniny. Druhým mechanizmom účinku je vytvorenie ochranného filmu..
8,70 €
Cena bez DPH:7,25 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov Humátové tablety PROTECTIN - účinnou látkou sú prírodné humínové a fulvinové kyseliny. Podávanie humínových kyselín preukázateľne znižuje prejavy hnačiek. Naše produkty sú výhradne prírodného charakteru a výrazne posilňujú prirodzené zažívanie všetkých domácich mazn..
8,70 €
Cena bez DPH:7,25 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov Originálna receptúra vyvinutá na základe najnovších poznatkov súčasnej vedy a modernej fytofarmácie. Originálna kompozícia kondicionéru s rastlinnými výťažkami pre pravidelnú starostlivosť o srsť. Bylinný komplex srsť vyživuje, regeneruje a zlepšuje ich rozčesáva..
6,80 €
Cena bez DPH:5,67 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov Liehové tonikum Repellens je určené pre psov v prostredí s výskytom lietajúceho hmyzu a ďalších vonkajších parazitov (komáre, muchy, ovady, blchy, kliešte a ďalšie). Originálna kompozícia rastlinných výťažkov účinne ošetruje kožu a srsť a zároveň pomáha odpudzovať v..
7,80 €
Cena bez DPH:6,50 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov Originálna receptúra vyvinutá na základe najnovších poznatkov modernej fytofarmácie. Lososový olej je exkluzívny prírodný výživový doplnok  pre vašich psov. Je bohatým zdrojom Omega 3, 6 nenasýtených mastných kyselín a ďalších hodnotných látok. Pri pravidelnom po..
7,90 €
Cena bez DPH:6,58 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre mačky Originálna receptúra vyvinutá na základe najnovších poznatkov súčasnej vedy a modernej fytofarmácie. Masť na labky a pazúriky Topvet je luxusný prostriedok na preventívne ošetrenie kože labiek, pazúrikov a ich lôžok. Masť vykazuje lokálny ochranný účinok proti n..
6,80 €
Cena bez DPH:5,67 €
Značka: Green Idea
Veterinárny prípravok pre psov Originálna receptúra vyvinutá na základe najnovších poznatkov súčasnej vedy a modernej fytofarmácie. Masť na labky a pazúriky Topvet je luxusný prostriedok na preventívne ošetrenie kože labiek, pazúrikov a ich lôžok. Masť vykazuje lokálny ochranný účinok proti ne..
8,80 €
Cena bez DPH:7,33 €
Značka: Green Idea
KĹBY, CHRUPAVKY, VÄZY Veterinárny prípravok pre psov MSM alebo metylsulfónylmetán je prírodná, najlepšie vstrebateľná organická zlúčenina síry. Biologicky aktívna síra je potrebná pre správne fungovanie organizmu. Pri zlých stravovacích návykoch a zvýšenej miere stresu klesá hladina síry v tel..
6,80 €
Cena bez DPH:5,67 €