ecolife.sk
Produkty v košíku

Feel Pearls

Značka: Feel Pearls
Silné protizápalové účinky Pomáha proti akné, upokojuje podráždenú pleť aj vďaka vysokému obsahu vápnika - až 40%. Perlový prášok obsahuje mnoho aminokyselín, stopové prvky a minerály ako magnézium, železo, meď a selén. Eliminuje tvorbu kožného mazu Feel Pearls perlový prášok absorbuje preb..
79,00 €
Cena bez DPH:65,83 €
Značka: Feel Pearls
Kľúčový produkt novodobej starostlivosti o pleť, ktorý ti vie zmeniť pleť z večera do rána. Pleťové tonikum tvorí najmä voda, v ktorej sú rozpustené ďalšie aktívne látky. Hlavnou úlohou tonika je pleť jemne dočistiť, osviežiť a pripraviť póry na výživu v podobe ďalšej kozmetiky. Je účinné pre všetky..
29,00 €
Cena bez DPH:24,17 €
Značka: Feel Pearls
Kvalitný pleťový krém znamená pre kozmetickú výbavu ženy to, čo malé čierne pre jej šatník. Je to jednoducho kúsok, ktorý v nej nikdy nemôže chýbať. Je to základ, bez ktorého sa nezaobíde ani jedna z nás. Aj preto sme sa rozhodli našu značku rozšíriť o nový produkt Feel Pearls Hydratačný pleťový ..
49,00 €
Cena bez DPH:40,83 €
Značka: Feel Pearls
Silné protizápalové účinky Pomáha proti akné, upokojuje podráždenú pleť aj vďaka vysokému obsahu vápnika - až 40%. Perlový prášok obsahuje mnoho aminokyselín, stopové prvky a minerály ako magnézium, železo, meď a selén. Eliminuje tvorbu kožného mazu Feel Pearls perlový prášok absorbuje preb..
34,00 €
Cena bez DPH:28,33 €
Značka: Feel Pearls
Pokožku je nutné hydratovať neustále a olej je tým najlepším, čo jej môžete ponúknuť. Doprajte pokožke kvalitnú výživu a ochranu telovým olejom s perlovým práškom a SPF15. Užívajte si hladkú, mäkkú, poddajnú a dobre vyzerajúcu pokožku vďaka prospešnému zloženiu. Mandľový olej je charakteristic..
32,00 €
Cena bez DPH:26,67 €
Značka: Feel Pearls
Opätovne použiteľné tampóny na odstraňovanie make-upu sú udržateľnou, ekologickou alternatívou k jednorazovým make-upovým obrúskom. Jednoducho a hĺbkovo odstraňujú make-up pomocou pramienkov z mikrovlákna, ktoré sú 100-krát jemnejšie ako ľudské vlasy. Nie je potrebné trieť ani drhnúť, stačí necha..
18,00 €
Cena bez DPH:15,00 €