ecolife.sk
Produkty v košíku

AravaPets

Značka: AravaPets
Objavte najprirodzenejšie, najúčinnejšie a najbezpečnejšie prírodné riešenie prevencie proti blchám a kliešťom pre vašich miláčikov!  Účinný Antiparazitný bylinný obojok je bez nebezpečných pesticídov, s obsahom až 11 účinných bylinných esenciálnych olejov pre psov a šteniatka. Vďaka patentovan..
24,98 €
Cena bez DPH:20,82 €
Značka: AravaPets
Napomáha pri liečbe akútneho a chronického zápalu uší. Je vhodný aj na bežné čistenie uší pre psov a mačky rôzneho veku. Bez dráždenia čistí, vysušuje, odstraňuje kúsky nečistôt a odumretú kožu. Zmierňuje škrabance, začervenanie a bolesť...
16,98 €
Cena bez DPH:14,15 €
Značka: AravaPets
Vlhčené bylinné utierky na labky a telo izraelskej značky Arava majú prémiové zloženie a sú obohatené o 26 minerálov, ktoré pochádzajú z Mŕtveho mora, vitamín E, B5, harmanček, aloe vera, ovos a ďalšie prírodné zložky, ktoré priaznivo pôsobia na telo zvieratka. Harmanček pôsobí protizápalovo, ..
9,98 €
Cena bez DPH:8,32 €
Značka: AravaPets
Prémiové zloženie utierok je navrhnuté špeciálne pre psíkov a mačičky s citlivými očami, upokojujú suché a svrbiace oči, zabraňujú vzniku alergií a zanechávajú oči čisté a zdravé. Obsahujú tie najjemnejšie čistiace zložky, obohatené o BIO extrakty harmančeka, aloe vera, púpavy, očianky, vitamínov..
9,98 €
Cena bez DPH:8,32 €
Značka: AravaPets
Jedinečné bylinné utierky sú špeciálne navrhnuté pre citlivé uši vašich domácich miláčikov. Jemne vyčistia špinu a ušný maz, účinne napomáhajú zmierniť svrbenie a ošetrujú suché boľavé miesta po vyrážkach, škrabancoch prípadne po uhryznutí hmyzom. Odstraňujú nepríjemné pachy z okolia uší. Bylinné..
9,98 €
Cena bez DPH:8,32 €
Značka: AravaPets
Tento jemný a upokojujúci kondicionér, srsť vyživí vďaka prírodným zložkám. Zanecháva kožu a srsť čistú, udrží ju zdravú a pružnú. Bylinný kondicionér uľahčujúci česanie obsahuje: Bambucké maslo aktívne hydratuje psiu srsť. Kokos vyživuje srsť a vlasy. Avokádo pôsobí ako prírodné antibi..
15,98 €
Cena bez DPH:13,32 €
Značka: AravaPets
Tento prémiový bylinný ošetrujúci šampón, je výnimočný svojím unikátnym zložením a vysokou koncentráciou až 14-tich aktívnych prírodných látok pre to najlepšie ošetrenie a zdravie pokožky a srsti. Čistí bez vysušovania prirodzeného ochranného filmu pokožky a zároveň účinne odstraňuje staré chlpy pre..
16,98 €
Cena bez DPH:14,15 €
Značka: AravaPets
Tento jedinečný povzbudzujúci kondicionér bol špeciálne navrhnutý na obnovenie, oživenie a omladenie srsti. Obsahuje špeciálnu receptúru ktorá sama vytvára luxusnú penu a naplno využíva silu minerálov z Mŕtveho mora. Jemne hĺbkovo čistí a skrášľuje srsť bez zmývania jej prirodzeného ochranného filmu..
15,98 €
Cena bez DPH:13,32 €
Značka: AravaPets
Tento jedinečný povzbudzujúci šampón bol špeciálne navrhnutý na obnovenie, oživenie a omladenie srsti. Šampón obsahuje špeciálnu receptúru, ktorá sama vytvára luxusnú penu a naplno využíva silu minerálov z Mŕtveho mora. Jemne hĺbkovo čistí a skrášľuje srsť bez zmývania jej prirodzeného ochranného fi..
16,98 €
Cena bez DPH:14,15 €
Značka: AravaPets
Bylinný šampón Aromatherapy je jedinečný terapeutický šampón špeciálne navrhnutý pre vašich štvornohých miláčikov s jedinečnou kombináciou a vysokým obsahom až 31 prírodných zložiek! Unikátna receptúra šampónu s antibakteriálnym, protizápalovým a antimikrobiálnym zložením je vysoko účinná : ..
22,98 €
Cena bez DPH:19,15 €
Značka: AravaPets
Tento jemný a upokojujúci šampón, srsť vyživí vďaka prírodným zložkám. Dôkladne vyčistí kožu a srsť, udrží ju zdravú a pružnú. Bambucké maslo aktívne hydratuje psiu srsť. Kokos vyživuje srsť a vlasy. Avokádo pôsobí ako prírodné antibiotikum. Pšeničné klíčky ošetrujú podráždenie pokožky a..
15,98 €
Cena bez DPH:13,32 €
Značka: AravaPets
Nezáleží na tom ako veľmi milujete svojho štvornohého miláčika, je tu niečo, čo nie je príjemné nikomu z nás. Je to charakteristický zápach „mokrého psa“. Tento úžasný šampón eliminujúci pach je tu pre to, aby psa zbavil nielen tohto, ale všetkých nepríjemných pachov. Tajomstvo Bylinný šampón na ..
20,80 €
Cena bez DPH:17,33 €
Značka: AravaPets
Labky zvieratka sú veľmi dôležitou časťou. Spájajú ho s povrchom a prenášajú silu pohybu na pevnú podložku. Napriek tomu sú veľmi citlivé na umelé rozpálené povrchy v lete a chemické posypové látky, ktoré ľudia používajú pre svoje pohodlie. Ochranný prírodný krém je výnimočný špeciálnou kombináci..
17,98 €
Cena bez DPH:14,98 €
Značka: AravaPets
Odstraňovač škvŕn používa 100% prírodné ingrediencie kombinované s 26 minerálmi z Mŕtveho mora, ktoré vyživujú pokožku, preniknú do štruktúry srsti vášho domáceho maznáčika a odstránia existujúce škvrny zo sĺz v okolí očí a úst. Náš čistič je unikátny prírodným zložením prirodzene antibakteriálny, p..
16,80 €
Cena bez DPH:14,00 €
Značka: AravaPets
Hydratačný extrémne jemný šampón neparfémovaný, vyrobený z vybraných esenciálnych olejov a extraktov určený pre najcitlivejšie zvieratká. Nedráždi, nevysušuje s vyváženým PH. Jemne čistí bez srsť bez odstránenia jej prirodzenej ochrannej vrstvy a zanecháva ju hodvábne jemnú. Hypoalergénny šamp..
16,98 €
Cena bez DPH:14,15 €
Značka: AravaPets
Hľadáte najprirodzenejší a najbezpečnejší spôsob ako upokojiť podráždenú a poškodenú pokožku Vášho miláčika prírodnou cestou? Bojuje Váš miláčik s vyrážkami, dermatitídami, suchou pokožkou, parazitickými ochoreniami, vypadávaním srsti, prípadne plesňovým ochorením? Objavte jedinečné terapeutické ..
22,80 €
Cena bez DPH:19,00 €
Značka: AravaPets
Naša príroda pozná ten najlepší prostriedok v boji proti parazitom – bylinné esenciálne oleje. Bylinné antiparazitné pipety pre psov 26 až 50kg kombinujú 11 druhov kvalitných silíc vo vysokej koncentrácii preto musia byť balené v kovom obale. Vyznačujú sa dvojakým účinkom. Po aplikácii zabíjajú..
27,70 €
Cena bez DPH:23,08 €
Značka: AravaPets
Príroda pozná ten najlepší prostriedok v boji proti parazitom – bylinné esenciálne oleje. Bylinné antiparazitné pipety pre psov do 9kg – to je kombinácia kvalitný silíc (esenciálnych olejov), extraktov vo vysokej koncentrácii, preto musia byť balené v kovovom obale. Vyznačujú sa dvoja..
25,80 €
Cena bez DPH:21,50 €