Hlavné menu
Produkty v košíku
VLÁKNINA Spokojné trávenie
VLÁKNINA Spokojné trávenie
VLÁKNINA Spokojné trávenie
-28 %
VLÁKNINA Spokojné trávenie
VLÁKNINA Spokojné trávenie
VLÁKNINA Spokojné trávenie
25,13 €
34,90 €
Cena bez DPH: 20,94 €
Exkluzivna prichut

Príchuť – Malina
3 druhy unikátnych vláknin v 1

Pozitívne účinky VLÁKNINA Spokojné trávenie:

 • pozitívne ovplyvňuje trávenie
 • pomáha zmierňovať zápchu
 • podporuje vstrebávanie minerálov
 • znižuje hladinu cukru v krvi po jedle
 • účinne napomáha v procese chudnutia
 • znižuje pocit hladu
 • posilňuje imunitný systém
 • zabraňuje vzniku hemoroidov

30 denných dávok / balenie / 1 vrecko denne

 • Vyberte si darček
 • Nemám záujem o darček
 • VITAMÍN C 1000 s výťažkom zo šípok a vitamínom B2
  VITAMÍN C 1000 s výťažkom zo šípok a vitamínom B2
 • VITAMÍN C 500 s postupným uvoľňovaním
  VITAMÍN C 500 s postupným uvoľňovaním
 • VITAMÍN D3 2000 I.U. s postupným uvoľňovaním
  VITAMÍN D3 2000 I.U. s postupným uvoľňovaním
 • ZINOK V CHELÁTOVEJ VÄZBE
  ZINOK V CHELÁTOVEJ VÄZBE
 • SELÉN s postupným uvolňovaním
  SELÉN s postupným uvolňovaním

VLÁKNINA Spokojné trávenie naštartuje proces chudnutia, ale aj celkového zdravia

Popracujte na svojom novom JA, schudnite a podporte tak nielen fyzické, ale aj duševné zdravie vďaka vláknine. Tá napriek tomu, že je nenahraditeľným spojencom pri prevencii niekoľkých ochorení vrátane správneho fungovania tráviaceho traktu, v našej strave absentuje. S jej nedostatkom vám pomôže jedinečný výživový doplnok VLÁKNINA Spokojné trávenie s lahodnou príchuťou maliny.

Dopĺňajte komplexnú vlákninu

Priemyselná výroba v potravinárstve má mnoho nepriaznivých dôsledkov. K najzávažnejším patrí skutočnosť, že na náš stôl sa denne dostávajú upravované produkty ochudobnené o potrebné živiny. Ich nedostatočný príjem spolu s nezdravým životným štýlom vedie k čoraz častejším zdravotným komplikáciám. Tráviace ťažkosti ako zápcha, nadúvanie či ochorenia srdca alebo obezita sa dnes bežne diagnostikujú už v pediatrickej ambulancii. Pre podporu zdravia je však spokojné trávenie nevyhnutné a preto by sme denne mali organizmu dodávať komplexnú vlákninu.

Nie je vláknina ako vláknina

Vláknina sa prirodzene nachádza v potravinách v dvoch formách – v rozpustnej a nerozpustnej. Rozpustnú vlákninu obsahuje najmä ovocie a zelenina ako citrusy, mrkva, kapusta alebo jablká. Tie fungujú tiež ako prírodné prebiotiká. Vďaka ním sa cítime sýti a v tele sa spúšťajú procesy trávenia tukov a cukrov. Na rozdiel od tejto formy nerozpustná vláknina pre telo nepredstavuje zdroj energie. Jej objem sa zväčšuje až v črevách, kde riedi odpadové látky vznikajúce pri trávení. Nerozpustnú vlákninu obsahujú napríklad obilniny či jablčné šupky.

Tri prírodné zdroje vlákniny v jednom

Unikátny výživový doplnok VLÁKNINA Spokojné trávenie je zložený z troch mimoriadne bohatých zdrojov rozpustnej vlákniny v podobe indického hrachu, akácie a amerického smrekovca. Indický hrach je pritom najviac skúmanou vlákninou na svete. Má totiž nezastupiteľné miesto pri zápche ako aj hladine cukru v krvi po jedle. Navyše kontroluje chuť do jedla, takže sa vďaka nemu budete cítiť sýto, čo oceníte najmä v procese redukcie hmotnosti. Indický hrach však toho dokáže oveľa viac. Jeho účinky sa prejavujú i pri správnom vstrebávaní minerálov ako je horčík, vápnik či železo.

Americký smrekovec na imunitu

Zdravý tráviaci trakt ide ruka v ruke so silnou imunitou. Nie nadarmo sa hovorí, že viac ako polovica obranyschopnosti organizmu sa tvorí v črevách. Preto náš výživový doplnok obsahuje aj americký smrekovec. Ten sa zúčastňuje nielen pri trávení, ale aj formovaní imunity, správnom dýchaní a syndróme suchého oka. No a do tretice je v ňom prítomný aj výťažok z kôry stromu Akácie, ktorý je taktiež bohatým zdrojom rozpustnej vlákniny. Dohromady tak VLÁKNINA Spokojné trávenie reprezentuje neporaziteľné trio, ktoré si hravo poradí s problematickým trávením aj slabou imunitou. Užívajte preto jeden balíček s lahodnou príchuťou maliny denne a čoskoro sami pocítite jej priaznivé účinky.

 

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy a nemali by nahradzovať liečivá. Ak užívate lieky na predpis alebo ste tehotná, poraďte sa o užívaní tohto výživového doplnku s lekárom.

 

Obsah aktívnych látok 1 vrecúško Odporúčaná denná dávka (%)
Vitamín C /z plodov aceroluy (Malpighia glabra)/
35 mg

42,5 %
Hydrolyzovaná vláknina z indického hrachu 3000 mg Nie je stanovená
Akáciová vláknina 3000 mg Nie je stanovená
Vláknina zo smrekovca opadavého (arabinogalaktan) (Larix decidua)
1500 mg

Nie je stanovená
L-glutamín 1000 mg Nie je stanovená
Výťažok z plodov rakytníka rešetliakového
(Hippophae rhamniodes)

200 mg

Nie je stanovená
Zloženie Hydrolyzovaná vláknina z indického hrachu/SUN FIBER®/, akáciová vláknina, vláknina zo smrekovca opadavého (arabinogalaktan) (Larix decidua), L-glutamín, výťažok z plodov rakytníka rešetliakového (Hippophae rhamnoides), prírodný vitamín C [z plodov aceroly (Malpighia glabra)], malinová aróma, farbivo (cviklová červená), regulátor kyslosti (kyselina jablčná).
Skladovanie Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.
Odporúčané dávkovanie 1 x denne – 1 vrecúško vysypte do suchého pohára, zalejte 200ml neperlivej vody a dobre premiešajte. Po úplnom rozpustení nápoj vypite. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Bez GMO Bez genetický modifikovaných organizmov
Balenie 30 denných dávok, príchuť malina (30 x 9,4 g)
Hmotnosť (netto) 282 g
Upozornenie Podľa súčasnej legislatívy EU nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. I keď sa tieto prípravky užívali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už udávať ani vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií preukázané účinky doplnkov, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek (liečivo). Veríme však, že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.
Hmotnosť 370,00 g
Značka EcoLife
Obsah aktívnych látok 1 vrecúško Odporúčaná denná dávka (%)
Vitamín C /z plodov aceroluy (Malpighia glabra)/
35 mg

42,5 %
Hydrolyzovaná vláknina z indického hrachu 3000 mg Nie je stanovená
Akáciová vláknina 3000 mg Nie je stanovená
Vláknina zo smrekovca opadavého (arabinogalaktan) (Larix decidua)
1500 mg

Nie je stanovená
L-glutamín 1000 mg Nie je stanovená
Výťažok z plodov rakytníka rešetliakového
(Hippophae rhamniodes)

200 mg

Nie je stanovená

Napíšte recenziu

Zlé Dobré
Doprava zadarmo
Pri objednávke nad 50 €
získate dopravu zadarmo!
100% Záruka kvality
Kvalitné suroviny
& lokálna výroba na Slovensku
Biofotonické sklo
Chráni, predlžuje a zvýrazňuje
účinky prírodných produktov
Recenzie
Na naše produkty máme
výborné recenzie