Hlavné menu
Produkty v košíku

Doprava už od 1,80€

Vláknina - Spokojné trávenie 30ks

Vláknina - Spokojné trávenie 30ks
Vláknina - Spokojné trávenie 30ks
Vláknina - Spokojné trávenie 30ks
Vláknina - Spokojné trávenie 30ks
Vláknina - Spokojné trávenie 30ks
Vláknina - Spokojné trávenie 30ks
Balenie na 30 dní -23 %
Vláknina - Spokojné trávenie 30ks
Vláknina - Spokojné trávenie 30ks
Vláknina - Spokojné trávenie 30ks
Vláknina - Spokojné trávenie 30ks
Vláknina - Spokojné trávenie 30ks
Vláknina - Spokojné trávenie 30ks
Vláknina - Spokojné trávenie 30ks
26,90 €
34,90 €
Cena bez DPH: 22,42 €
Spojenie prémiových vláknin z akácie, indického hrachu a amerického smrekovca.

Pozitívne účinky VLÁKNINA Spokojné trávenie:

  • pozitívne ovplyvňuje trávenie
  • pomáha zmierňovať zápchu
  • podporuje vstrebávanie minerálov
  • znižuje hladinu cukru v krvi po jedle
  • účinne napomáha v procese chudnutia
  • znižuje pocit hladu
  • posilňuje imunitný systém
  • zabraňuje vzniku hemoroidov
  • vhodné aj pre mužov

Príchuť – Malina

30 denných dávok / balenie / 1 vrecko denne

VLÁKNINA Spokojné trávenie naštartuje proces chudnutia, ale aj celkového zdravia

Popracujte na svojom novom JA, schudnite a podporte tak nielen fyzické, ale aj duševné zdravie vďaka vláknine. Tá napriek tomu, že je nenahraditeľným spojencom pri prevencii niekoľkých ochorení vrátane správneho fungovania tráviaceho traktu, v našej strave absentuje. S jej nedostatkom vám pomôže jedinečný výživový doplnok VLÁKNINA Spokojné trávenie s lahodnou príchuťou maliny.

Dopĺňajte komplexnú vlákninu

Priemyselná výroba v potravinárstve má mnoho nepriaznivých dôsledkov. K najzávažnejším patrí skutočnosť, že na náš stôl sa denne dostávajú upravované produkty ochudobnené o potrebné živiny. Ich nedostatočný príjem spolu s nezdravým životným štýlom vedie k čoraz častejším zdravotným komplikáciám. Tráviace ťažkosti ako zápcha, nadúvanie či ochorenia srdca alebo obezita sa dnes bežne diagnostikujú už v pediatrickej ambulancii. Pre podporu zdravia je však spokojné trávenie nevyhnutné a preto by sme denne mali organizmu dodávať komplexnú vlákninu.

Nie je vláknina ako vláknina

Vláknina sa prirodzene nachádza v potravinách v dvoch formách – v rozpustnej a nerozpustnej. Rozpustnú vlákninu obsahuje najmä ovocie a zelenina ako citrusy, mrkva, kapusta alebo jablká. Tie fungujú tiež ako prírodné prebiotiká. Vďaka ním sa cítime sýti a v tele sa spúšťajú procesy trávenia tukov a cukrov. Na rozdiel od tejto formy nerozpustná vláknina pre telo nepredstavuje zdroj energie. Jej objem sa zväčšuje až v črevách, kde riedi odpadové látky vznikajúce pri trávení. Nerozpustnú vlákninu obsahujú napríklad obilniny či jablčné šupky.

Tri prírodné zdroje vlákniny v jednom

Unikátny výživový doplnok VLÁKNINA Spokojné trávenie je zložený z troch mimoriadne bohatých zdrojov rozpustnej vlákniny v podobe indického hrachu, akácie a amerického smrekovca. Indický hrach je pritom najviac skúmanou vlákninou na svete. Má totiž nezastupiteľné miesto pri zápche ako aj hladine cukru v krvi po jedle. Navyše kontroluje chuť do jedla, takže sa vďaka nemu budete cítiť sýto, čo oceníte najmä v procese redukcie hmotnosti. Indický hrach však toho dokáže oveľa viac. Jeho účinky sa prejavujú i pri správnom vstrebávaní minerálov ako je horčík, vápnik či železo.

Americký smrekovec na imunitu

Zdravý tráviaci trakt ide ruka v ruke so silnou imunitou. Nie nadarmo sa hovorí, že viac ako polovica obranyschopnosti organizmu sa tvorí v črevách. Preto náš výživový doplnok obsahuje aj americký smrekovec. Ten sa zúčastňuje nielen pri trávení, ale aj formovaní imunity, správnom dýchaní a syndróme suchého oka. No a do tretice je v ňom prítomný aj výťažok z kôry stromu Akácie, ktorý je taktiež bohatým zdrojom rozpustnej vlákniny. Dohromady tak VLÁKNINA Spokojné trávenie reprezentuje neporaziteľné trio, ktoré si hravo poradí s problematickým trávením aj slabou imunitou. Užívajte preto jeden balíček s lahodnou príchuťou maliny denne a čoskoro sami pocítite jej priaznivé účinky.

 

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy a nemali by nahradzovať liečivá. Ak užívate lieky na predpis alebo ste tehotná, poraďte sa o užívaní tohto výživového doplnku s lekárom.

 

Nutričné hodnoty

30 vrecúšok tj. 30 denných dávok, príchuť malina (30 x 9,4 g)
Veľkosť 1 dávky : 1 vrecúško denne
Počet dávok v balení : 30 vrecúšok tj. 30 denných dávok, príchuť malina (30 x 9,4 g)
Nutričné hodnoty 1 dávka (1 vrecúško denne) 100 g RVH%*
Vitamín C z plodov aceroluy (Malpighia glabra) 34 mg 42,5
Hydrolyzovaná vláknina z klastrovej fazule 3000 mg **
Akáciová vláknina 3000mg **
Vláknina zo smrekovca západného (Larix occidentalis) 1500 mg **
L-glutamín 1000 mg **
Výťažok z plodov rakytníka rešetliakového(Hippophae rhamniodes) 200 mg **
*RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)
**RVH nie je stanovené
Zloženie
Hydrolyzovaná vláknina z indického hrachu/SUN FIBER®/, akáciová vláknina, vláknina zo smrekovca opadavého (arabinogalaktan) (Larix decidua), L-glutamín, výťažok z plodov rakytníka rešetliakového (Hippophae rhamnoides), prírodný vitamín C [z plodov aceroly (Malpighia glabra)], malinová aróma, farbivo (cviklová červená), regulátor kyslosti (kyselina jablčná)
Alergény
-
Skladovanie

Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením

Benefity

Bez genetický modifikovaných organizmov

Zloženie Hydrolyzovaná vláknina z indického hrachu/SUN FIBER®/, akáciová vláknina, vláknina zo smrekovca opadavého (arabinogalaktan) (Larix decidua), L-glutamín, výťažok z plodov rakytníka rešetliakového (Hippophae rhamnoides), prírodný vitamín C [z plodov aceroly (Malpighia glabra)], malinová aróma, farbivo (cviklová červená), regulátor kyslosti (kyselina jablčná)
Hmotnosť 282 g
Balenie 30 vrecúšok tj. 30 denných dávok, príchuť malina (30 x 9,4 g)
Alergény -
Benefity Bez genetický modifikovaných organizmov
Odporúčané dávkovanie 1 x denne – 1 vrecúško vysypte do suchého pohára, zalejte 200ml neperlivej vody a dobre premiešajte. Po úplnom rozpustení nápoj vypite. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť
Počet dávok v balení 30 vrecúšok tj. 30 denných dávok, príchuť malina (30 x 9,4 g)
Veľkosť 1 dávky 1 vrecúško denne
Skladovanie Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením
Upozornenie Podľa súčasnej legislatívy EU nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. I keď sa tieto prípravky užívali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už udávať ani vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií preukázané účinky doplnkov, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek (liečivo). Veríme však, že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch
Značka Ecolife

Napíšte recenziu

Zlé Dobré