ecolife.sk
Produkty v košíku

Vláknina - 3 v 1, praktické balenie 30ks

Vláknina - 3 v 1, praktické balenie 30ks
Vláknina - 3 v 1, praktické balenie 30ks
Vláknina - 3 v 1, praktické balenie 30ks
Vláknina - 3 v 1, praktické balenie 30ks
Vláknina - 3 v 1, praktické balenie 30ks
Vláknina - 3 v 1, praktické balenie 30ks
Vláknina - 3 v 1, praktické balenie 30ks
27,90 €s DPH
Cena bez DPH: 23,25 €
 • Skladom: Skladom, odosielame ihneď
 • U vás doma od zajtra
 • Obj. kód: 09443
 • Príchuť Malina
 • Jedno vrecúško obsahuje až 3 vlákniny :
 • Akcácia, Indický hrach a Smrekovec opadavý
 • Účinne napomáha v procese chudnutia
 • Posilňuje imunitný systém
 • 30 denných dávok /Mesačné balenie/

VLÁKNINA Spokojné trávenie naštartuje proces chudnutia, ale aj celkového zdravia

Popracujte na svojom novom JA, schudnite a podporte tak nielen fyzické, ale aj duševné zdravie vďaka vláknine. Tá napriek tomu, že je nenahraditeľným spojencom pri prevencii niekoľkých ochorení vrátane správneho fungovania tráviaceho traktu, v našej strave absentuje. S jej nedostatkom vám pomôže jedinečný výživový doplnok VLÁKNINA Spokojné trávenie s lahodnou príchuťou maliny.

Dopĺňajte komplexnú vlákninu

Priemyselná výroba v potravinárstve má mnoho nepriaznivých dôsledkov. K najzávažnejším patrí skutočnosť, že na náš stôl sa denne dostávajú upravované produkty ochudobnené o potrebné živiny. Ich nedostatočný príjem spolu s nezdravým životným štýlom vedie k čoraz častejším zdravotným komplikáciám. Tráviace ťažkosti ako zápcha, nadúvanie či ochorenia srdca alebo obezita sa dnes bežne diagnostikujú už v pediatrickej ambulancii. Pre podporu zdravia je však spokojné trávenie nevyhnutné a preto by sme denne mali organizmu dodávať komplexnú vlákninu.

Nie je vláknina ako vláknina

Vláknina sa prirodzene nachádza v potravinách v dvoch formách – v rozpustnej a nerozpustnej. Rozpustnú vlákninu obsahuje najmä ovocie a zelenina ako citrusy, mrkva, kapusta alebo jablká. Tie fungujú tiež ako prírodné prebiotiká. Vďaka ním sa cítime sýti a v tele sa spúšťajú procesy trávenia tukov a cukrov. Na rozdiel od tejto formy nerozpustná vláknina pre telo nepredstavuje zdroj energie. Jej objem sa zväčšuje až v črevách, kde riedi odpadové látky vznikajúce pri trávení. Nerozpustnú vlákninu obsahujú napríklad obilniny či jablčné šupky.

Tri prírodné zdroje vlákniny v jednom

Unikátny výživový doplnok VLÁKNINA Spokojné trávenie je zložený z troch mimoriadne bohatých zdrojov rozpustnej vlákniny v podobe indického hrachu, akácie a amerického smrekovca. Indický hrach je pritom najviac skúmanou vlákninou na svete. Má totiž nezastupiteľné miesto pri zápche ako aj hladine cukru v krvi po jedle. Navyše kontroluje chuť do jedla, takže sa vďaka nemu budete cítiť sýto, čo oceníte najmä v procese redukcie hmotnosti. Indický hrach však toho dokáže oveľa viac. Jeho účinky sa prejavujú i pri správnom vstrebávaní minerálov ako je horčík, vápnik či železo.

Americký smrekovec na imunitu

Zdravý tráviaci trakt ide ruka v ruke so silnou imunitou. Nie nadarmo sa hovorí, že viac ako polovica obranyschopnosti organizmu sa tvorí v črevách. Preto náš výživový doplnok obsahuje aj americký smrekovec. Ten sa zúčastňuje nielen pri trávení, ale aj formovaní imunity, správnom dýchaní a syndróme suchého oka. No a do tretice je v ňom prítomný aj výťažok z kôry stromu Akácie, ktorý je taktiež bohatým zdrojom rozpustnej vlákniny. Dohromady tak VLÁKNINA Spokojné trávenie reprezentuje neporaziteľné trio, ktoré si hravo poradí s problematickým trávením aj slabou imunitou. Užívajte preto jeden balíček s lahodnou príchuťou maliny denne a čoskoro sami pocítite jej priaznivé účinky.

Pozitívne účinky VLÁKNINA Spokojné trávenie:

 • pozitívne ovplyvňuje trávenie
 • pomáha zmierňovať zápchu
 • podporuje vstrebávanie minerálov
 • znižuje hladinu cukru v krvi po jedle
 • účinne napomáha v procese chudnutia
 • znižuje pocit hladu
 • posilňuje imunitný systém
 • zabraňuje vzniku hemoroidov
 • vhodné aj pre mužov

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy a nemali by nahradzovať liečivá. Ak užívate lieky na predpis alebo ste tehotná, poraďte sa o užívaní tohto výživového doplnku s lekárom.

 

Nutričné hodnoty

30 vrecúšok tj. 30 denných dávok, príchuť malina (30 x 9,4 g)
Veľkosť 1 dávky : 1 vrecúško denne
Počet dávok v balení : 30 vrecúšok tj. 30 denných dávok, príchuť malina (30 x 9,4 g)
Nutričné hodnoty 1 dávka (1 vrecúško denne) 100 g RVH%*
Vitamín C z plodov aceroluy (Malpighia glabra) 34 mg 42,5
Hydrolyzovaná vláknina z klastrovej fazule 3000 mg **
Akáciová vláknina 3000mg **
Vláknina zo smrekovca západného (Larix occidentalis) 1500 mg **
L-glutamín 1000 mg **
Výťažok z plodov rakytníka rešetliakového(Hippophae rhamniodes) 200 mg **
*RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)
**RVH nie je stanovené
Zloženie
hydrolyzovaná vláknina z indického hrachu/SUN FIBER®/, akáciová vláknina, vláknina zo smrekovca opadavého (arabinogalaktan) (Larix decidua), L-glutamín, výťažok z plodov rakytníka rešetliakového (Hippophae rhamnoides), prírodný vitamín C [z plodov aceroly (Malpighia glabra)], malinová aróma, farbivo (cviklová červená), regulátor kyslosti (kyselina jablčná)
Zloženie
hydrolyzovaná vláknina z indického hrachu/SUN FIBER®/, akáciová vláknina, vláknina zo smrekovca opadavého (arabinogalaktan) (Larix decidua), L-glutamín, výťažok z plodov rakytníka rešetliakového (Hippophae rhamnoides), prírodný vitamín C [z plodov aceroly (Malpighia glabra)], malinová aróma, farbivo (cviklová červená), regulátor kyslosti (kyselina jablčná)
Skladovanie

uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením

Benefity

bez genetický modifikovaných organizmov

Zloženie hydrolyzovaná vláknina z indického hrachu/SUN FIBER®/, akáciová vláknina, vláknina zo smrekovca opadavého (arabinogalaktan) (Larix decidua), L-glutamín, výťažok z plodov rakytníka rešetliakového (Hippophae rhamnoides), prírodný vitamín C [z plodov aceroly (Malpighia glabra)], malinová aróma, farbivo (cviklová červená), regulátor kyslosti (kyselina jablčná)
Hmotnosť 282g
Upozornenie doplnok výživy nie je vhodný pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Podľa súčasnej legislatívy EU nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. I keď sa tieto prípravky užívali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už udávať ani vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií preukázané účinky doplnkov, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek (liečivo). Veríme však, že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.
Balenie 30 vrecúšok tj. 30 denných dávok, príchuť malina (30 x 9,4 g)
Benefity bez genetický modifikovaných organizmov
Odporúčané dávkovanie 1 x denne – 1 vrecúško vysypte do suchého pohára, zalejte 200ml neperlivej vody a dobre premiešajte. Po úplnom rozpustení nápoj vypite. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť
Počet dávok v balení 30 vrecúšok tj. 30 denných dávok, príchuť malina (30 x 9,4 g)
Veľkosť 1 dávky 1 vrecúško denne
Skladovanie uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením
Značka Ecolife

Najčastejšie otázky o tomto produkte.
Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?

Napíšte recenziu

Prosím prihláste sa alebo si vytvorte účet, aby ste mohli vložiť hodntenie

Aby sme zaistili kvalitu a spoľahlivosť recenzií, môžu ich písať iba overení užívatelia, ktorí si produkt zakúpili.