Hlavné menu
Produkty v košíku

Doprava už od 1,80€

Nukleotidy & Betaglukán 50ks

Nukleotidy & Betaglukán 50ks
Nukleotidy & Betaglukán 50ks
Biofotonické sklo
Nukleotidy & Betaglukán 50ks
Nukleotidy & Betaglukán 50ks
Nukleotidy & Betaglukán 50ks
26,50 €s DPH
Cena bez DPH: 22,08 €

Pozitívne účinky NUKLEOTIDY & Betaglukán:

  • podporuje funkciu imunitného systému
  • zlepšuje regeneráciu po intenzívnom športovom a fyzickom výkone
  • urýchľuje rekonvalescenciu po medicínskych zákrokoch, operáciách či chemoterapii
  • sú nápomocné pri regenerácií tkanív a obnove pokožky
  • prispieva k tvorbe červených krviniek
  • znižuje vyčerpanie a únavu
  • vhodné pre deti staršie ako 3 roky

50 kapsúl / balenie / 1 kapsula denne

NUKLEOTIDY & Betaglukán poskytujú účinnú ochranu pred vírusmi

Pripravte sa na sezónu chrípky už teraz a prežite jeseň spolu s jarou bez zdravotných ťažkostí! Účinnú ochranu pred vírusovými ochoreniami, ku ktorým patrí aj Covid 19, vám poskytne unikátne spojene nukleotidov a betaglukánu v našom výživovom doplnku.

Nukleotidy sa zúčastňujú pri tvorbe buniek

NUKLEOTIDY sú stavebnou jednotkou nukleových kyselín a niektorých koenzýmov. Ich prítomnosť je v ľudskom tele nevyhnutná nielen pri tvorbe, ale aj reprodukcii buniek. V praxi to znamená, že nukleové kyseliny prenášajú genetickú informáciu bunky. Práve na ňu sa radi viažu nepríjemné respiračné vírusy, medzi ktoré patrí aj Covid 19. Preto, ak chcete účinne odolať všetkým nežiaducim vplyvom vonkajšieho prostredia, mali by ste nukleotidy denne dopĺňať.

NUKLEOTIDY & Betaglukán  z pivovarských kvasiniek

Doplnok stravy NUKLEOTIDY & Betaglukán kombinuje vlastnosti nukleotidov a betaglukánu získaných z pivovarských kvasiniek. Zatiaľ čo nukleotidy sú nápomocné pri regenerácii tkanív, obnove pokožky či tvorbe krvi. Betaglukán zas ako zložený cukor dodáva bunkám imunitného systému potrebnú energiu. Spoločne si tak dokážu poradiť nielen s vírusmi, ale aj zvýšeným fyzickým napätím či regeneráciou po úraze.

NUKLEOTIDY sú dôležitou súčasťou života

Nukleotidy ako stavebné prvky buniek navyše potrebuje ľudské telo neustále. V detstve na rast a budovanie imunitného systému, v dospelosti najmä po operáciách, úrazoch, ale aj chemoterapii. Ich prísun má význam tiež v staršom veku, kedy poskytujú obranný pilier najmä počas vírusovej sezóny v prechodných obdobiach ako je jar a jeseň.

Doprajte si dennú dávku NUKLEOTIDY & Betaglukán

Náš kombinovaný výživový doplnok NUKLEOTIDY & Betaglukán obsahuje až 400 mg nukleotidov z kvasníc v jednej tablete. Tie sú podporené 100 mg Beta 1.3/1,6 glukánom z pivovarských kvasníc. Spolu tak telu v jednej kapsule denne dodáte potrebnú ochranu, ktorá pravidelným užívaním zvýši celkovú obranyschopnosť vášho organizmu.

 

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy a nemali by nahradzovať liečivá. Ak užívate lieky na predpis alebo ste tehotná, poraďte sa o užívaní tohto výživového doplnku s lekárom.

 

Nutričné hodnoty

50 kapsúl
Veľkosť 1 dávky : Výťažok z kvasníc s nukleotidmi(Saccharomyces cerevidiae) 400 mg Beta 1,3/1,6 glukán z kvasníc (Saccharomyces cerevisiae) 100 mg
Počet dávok v balení : 50 kapsúl
Nutričné hodnoty 1 dávka (Výťažok z kvasníc s nukleotidmi(Saccharomyces cerevidiae) 400 mg Beta 1,3/1,6 glukán z kvasníc (Saccharomyces cerevisiae) 100 mg) 100 g RVH%*
Výťažok z kvasníc s nukleotidami (Saccharomyces cerevisiae) 400 mg **
Beta 1,3/1,6 glukán z kvasníc s nukleotidmi (Saccharomyces cerevisiae) 100 mg **
*RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)
**RVH nie je stanovené
Zloženie
Výťažok z kvasníc s nukleotidmi (Saccharomyces cerevisiae), beta 1,3/1,6 glukán z kvasníc (Saccharomyces cerevisiae). Kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza.
Zloženie
Výťažok z kvasníc s nukleotidmi (Saccharomyces cerevisiae), beta 1,3/1,6 glukán z kvasníc (Saccharomyces cerevisiae). Kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza.
Skladovanie

Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Benefity

Bez genetický modifikovaných organizmov

Zloženie Výťažok z kvasníc s nukleotidmi (Saccharomyces cerevisiae), beta 1,3/1,6 glukán z kvasníc (Saccharomyces cerevisiae). Kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza.
Hmotnosť 31 g
Balenie 50 kapsúl
Benefity Bez genetický modifikovaných organizmov
Odporúčané dávkovanie 1 x denne – 1 kapsula, zapiť vodou. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Počet dávok v balení 50 kapsúl
Veľkosť 1 dávky Výťažok z kvasníc s nukleotidmi(Saccharomyces cerevidiae) 400 mg Beta 1,3/1,6 glukán z kvasníc (Saccharomyces cerevisiae) 100 mg
Skladovanie Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.
Upozornenie Podľa súčasnej legislatívy EU nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. I keď sa tieto prípravky užívali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už udávať ani vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií preukázané účinky doplnkov, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek (liečivo). Veríme však, že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.
Značka Ecolife

Napíšte recenziu

Zlé Dobré