Hlavné menu
Produkty v košíku

PYCNOGENOL® Senná nádcha & Astma

PYCNOGENOL® Senná nádcha & Astma
PYCNOGENOL® Senná nádcha & Astma
PYCNOGENOL® Senná nádcha & Astma
PYCNOGENOL® Senná nádcha & Astma
PYCNOGENOL® Senná nádcha & Astma
-30 %
PYCNOGENOL® Senná nádcha & Astma
PYCNOGENOL® Senná nádcha & Astma
PYCNOGENOL® Senná nádcha & Astma
PYCNOGENOL® Senná nádcha & Astma
PYCNOGENOL® Senná nádcha & Astma
PYCNOGENOL® Senná nádcha & Astma
21,98 €
31,40 €
Cena bez DPH: 18,32 €
  • : Nie je skladom
  • Tento tovar je momentálne vypredaný.
    Ak po ňom túžite kontaktujte nás.

Účinky PYCNOGENOL® Senná nádcha & Astma:

  •  prirodzene znižuje príznaky sennej nádchy
  •  znižuje kritické príznaky astmy
  •  podporuje normálnu funkciu dýchacieho systému
  •  preukázateľne moduluje imunitný systém
  •  účinne zaberá pri liečbe detskej astmy
  •  potláča enzýmy spôsobujúce bolesť a zápal

50 kapsúl / balenie / 1 kapsula denne

Nedovoľte sennej nádche znižovať kvalitu vášho života

Nedovoľte sennej nádche viac strpčovať váš život niekoľko týždňov či mesiacov v roku. Zbavte sa raz a navždy jej typických príznakov, ku ktorým patrí pocit plného nosa, kýchania, slzenie či kašľanie. Alergické prejavy sennej nádchy ako aj alergickej astmy môžete dostať ľahko pod kontrolu užívaním vhodných výživových doplnkov, ku ktorým rozhodne patrí i čisto prírodná látka PYCNOGENOL® Senná nádcha & Astma.

PYCNOGENOL® Senná nádcha & Astma normalizuje reakciu tela na alergény

PYCNOGENOL® Senná nádcha & Astma príodný extrakt, ktorý sa získava z kôry francúzskych borovíc. Vďaka svojmu unikátnemu zloženiu má schopnosť znížiť imunitnú odpoveď organizmu na alergény. Výsledkom tohto procesu sú miernejšie prejavy sennej nádchy ako aj zníženie rizika vzniku nepríjemného astmatického záchvatu.

PYCNOGENOL® Senná nádcha & Astma a liečba sennej nádchy

Senná alebo aj alergická nádcha je spôsobená uvoľňovaním histamínu so žírnych buniek, keď sa organizmus stretne s dráždivými podnetmi. Pravidelné užívanie PYCNOGENOL® Senná nádcha & Astma dokáže eliminovať nadmernú intenzitu histamínu a tak aj pri vašom kontakte s látkami, na ktoré máte alergiu, nehrozí takmer žiadna reakcia v podobe upchatého nosa, kýchania alebo iných nepríjemných prejavov. PYCNOGENOL® Senná nádcha & Astma má totiž výborné antihistaminické účinky, čo dokázalo aj niekoľko zahraničných štúdií, ktoré ho hodnotia rovnako dobre ako bežne používané antihistaminikum chromoglykát sodný.

PYCNOGENOL® Senná nádcha & Astma si poradí aj s alergickou astmou

Senná nádcha má vplyv aj na ostatné alergické ochorenia, ku ktorým patrí najmä alergická astma. Tá sa okrem bežných príznakov nádchy prejavuje nepríjemnými fázami dýchavičnosti. Užívaním jedinečného výživového doplnku PYCNOGENOL® Senná nádcha & Astma pre zdravie dýchacích ciest dostanete pod kontrolu aj epizódnu dýchavičnosť ako aj ďalšie príznaky alergickej astmy.

Dosahuje výsledky aj pri detskej astme

Detská astma je citlivá záležitosť. Objavuje sa už v rannom detstve a vplýva na ňu množstvo činiteľov, medzi ktoré patrí vývoj a rast detského organizmu. PYCNOGENOL® Senná nádcha & Astma je účinným pomocníkom aj pri zvládnutí ľahkej až miernej formy detskej astmy. Je totiž efektívnym a bezpečným prírodným prostriedkom na zvládnutie astmatických prejavov vašich potomkov.

 

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy a nemali by nahradzovať liečivá. Ak užívate lieky na predpis alebo ste tehotná, poraďte sa o užívaní tohto výživového doplnku s lekárom.

 

Napíšte recenziu

Zlé Dobré

Nutričné hodnoty

50
Veľkosť 1 dávky : 1 kapsula denne
Počet dávok v balení : 50
Nutričné hodnoty 1 dávka (1 kapsula denne) 100 g RVH%*
Pycnogenol® 50 mg **
*RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)
**RVH nie je stanovené
Zloženie
Pycnogenol® - originálny výťažok z kôry francúzskej borovice prímorskej (Pinus pinaster). Kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza.Objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza).
Alergény
-
Skladovanie

Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Bez GMO

Bez genetický modifikovaných organizmov

Alergény -
Počet dávok v balení 50
Veľkosť 1 dávky 1 kapsula denne
Zloženie Pycnogenol® - originálny výťažok z kôry francúzskej borovice prímorskej (Pinus pinaster). Kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza.Objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza).
Skladovanie Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.
Odporúčané dávkovanie 1 x denne – 1 kapsula s hlavným jedlom, zapiť vodou. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Bez GMO Bez genetický modifikovaných organizmov
Balenie 50 kapsúl
Hmotnosť (netto) 11 g
Upozornenie Podľa súčasnej legislatívy EU nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. I keď sa tieto prípravky užívali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už udávať ani vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií preukázané účinky doplnkov, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek (liečivo). Veríme však, že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.
Značka Ecolife