ecolife.sk
Produkty v košíku

PYCNOGENOL® Menštruačný diskomfort 50ks

PYCNOGENOL® Menštruačný diskomfort 50ks
PYCNOGENOL® Menštruačný diskomfort 50ks
PYCNOGENOL® Menštruačný diskomfort 50ks
PYCNOGENOL® Menštruačný diskomfort 50ks
PYCNOGENOL® Menštruačný diskomfort 50ks
PYCNOGENOL® Menštruačný diskomfort 50ks
PYCNOGENOL® Menštruačný diskomfort 50ks
18,90 €s DPH
Cena bez DPH: 15,75 €
  • Skladom: Skladom, odosielame ihneď
  • U vás doma od 17.06.
  • Obj. kód: 09598
Počet videní: 10581

Účinky PYCNOGENOL® Menštruačný diskomfort:

  • zmierňuje kŕče a bolesť brucha počas menštruácie
  • podporuje predmenštruačný a menštruačný komfort
  • pôsobí prirodzene protizápalovo
  • zníži sa počet dní s menštruačnými bolesťami 
  • zmierňuje príznaky endometriózy
  • uľavuje pri návaloch horúčavy v období perimenopauzy

50 kapsúl / balenie / 2 kapsule denne

PYCNOGENOL® Menštruačný diskomfort si poradí s PMS i bolestivou menštruáciou

Každá z nás to pozná. Nervozita, potenie, nafúknuté brucho či nezastaviteľná chuť do jedla. Predmenštruačný syndróm  (PMS) s nami vie pekne zamávať a to nás ešte čaká obdobie menštruácie spojené s nepríjemným krvácaním a kŕčmi. Ak ani vy už nemáte energiu každý mesiac bojovať s vašim telom máme pre vás riešenie. Prírodný  extrakt PYCNOGENOL® Menštruačný diskomfort raz a navždy zatočí s menštruačnými komplikáciami.

Nedovoľte PMS ovplyvňovať váš život 

Predmenštruačný syndróm sa spája s kopou nepríjemných pocitov. Na svedomí ich majú zmeny hormonálnej hladiny v ženskom tele počas takzvanej luteálnej fázy cyklu. V praxi to znamená, že približne týždeň pred príchodom periódy začíname pociťovať emocionálny a fyzický diskomfort. Ten je sprevádzaný zmenou nálad, zavodnením, potením, ale aj kŕčmi, citlivosťou prsníkov, únavou či zápchou alebo hnačkou. V každom ohľade ide o stavy, ktoré dokážu narušiť každodenné fungovanie. Našťastie aj na PMS existuje pomoc a nemusíte pritom okamžite siahať po nezdravých ružových tabletkách od bolesti. Zmierniť ho môžete pomocou prírodnej látky PYCNOGENOL® Menštruačný diskomfort . Ide o rastlinný extrakt pochádzajúci z kôry morských borovíc pestovaných v juhozápadnom Francúzsku. Jeho pravidelným užívaním sa zbavíte nielen PMS, ale získate aj niekoľko ďalších benefitov.

PYCNOGENOL® Menštruačný diskomfort na menštruačné bolesti

Vedecké štúdie totiž dokázali, že PYCNOGENOL® Menštruačný diskomfort výrazným spôsobom zmierňuje nepríjemné menštruačné bolesti. Dysmenorea ako sa odborne nazýva bolestivá perióda postihuje od 20 do 90 percent dospievajúcich žien. V niektorých prípadoch nevymizne ani po tomto období a je tak jednou z najčastejších príčin dámskej absencie v práci. Pravidelné užívanie PYCNOGENOL® Menštruačný diskomfort vás už nebude stáť ďalší deň zbytočnej dovolenky. Práve naopak. Po niekoľkých dňoch od prvej dávky sa vo vašom tele začnú tvoriť enzýmy, ktoré majú protizápalové účinky. Tie sa prejavujú v znížení dní s menštruačnými bolesťami ako aj v tlmení ich intenzity

Účinný pomocník pri endometrióze 

Pravidelné užívanie PYCNOGENOL® Menštruačný diskomfort pomáha tiež aj pri príznakoch endometriózy. Tento bolestivý stav nastáva taktiež v období menštruácie. Zámerne píšeme bolestivý, pretože ženy ktoré ňou trpia každý mesiac zápasia s nepríjemným zápalom spôsobeným tkanivom z dutiny maternice. To sa počas periódy presunie na iné miesto mimo maternice, kde rastie a vytvára tak podmienky na nemilý zápal. Bežne sa na liečbu tohto stavu používa hormonálna liečba, počas ktorej dámy nemôžu otehotnieť.PYCNOGENOL® Menštruačný diskomfort nepohodlné hormóny nahrádza prírodným liečivom. To citlivo zmierňuje príznaky zápalu, no na druhej strane ženám nebráni v počatí a má dlhodobé priaznivé účinky pri riešení ťažkostí spojených s endometriózou.

PYCNOGENOL® Menštruačný diskomfortje na vašej strane aj počas perimenopauzy 

No a v neposlednom rade vás PYCNOGENOL® Menštruačný diskomfort nenechá v štichu ani počas perimenopauzy. Tá sa u žien objavuje po 40-tke a je sprevádzaná kopou nežiaducich pocitov. Patria k ním nielen emočné výkyvy, ale aj návaly tepla, nespavosť či silná menštruácia. PYCNOGENOL® Menštruačný diskomfort si so spomínanými prejavmi hravo poradí a vám prinesie úľavu v podobe zmiernenia príznakov najmä v oblasti nepríjemného návalu tepla.

Silu PYCNOGENOL® Menštruačný diskomfort dopĺňa aj Angelika čínska

Okrem PYCNOGENOL® Menštruačný diskomfort sa v našom unikátnom výživovom doplnku nachádza aj bylina už stáročia používaná v čínskej medicíne Angelika čínska. Tá sa inak nazýva i „ženský ženšen“, pretože má silný vplyv na zmiernenie celého radu menštruačných ťažkostí. Uľavuje od menštruačných bolestí a zmierňuje veľmi silné krvácania. Taktiež sa postará o pravidelnú periódu ako aj zmiernenie PMS. No jej účinky pocítite i pri častých kvasinkových či bakteriálnych infekciách ako i popôrodných bolestiach. 

PYCNOGENOL® Menštruačný diskomfort je tak bez pochýb spoľahlivým hráčom, ktorý vás v akomkoľvek období života nenechá v štichu počas „vašich dní“.  Tak ako všetky naše produkty i PYCNOGENOL® Menštruačný diskomfort  je zabalený v biofotnickom skle, ktoré ho nielen chráni, ale zachováva aj jeho bioenergiu.

 

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy a nemali by nahradzovať liečivá. Ak užívate lieky na predpis alebo ste tehotná, poraďte sa o užívaní tohto výživového doplnku s lekárom.

 

Nutričné hodnoty

25
Veľkosť 1 dávky : 2 kapsule denne
Počet dávok v balení : 25
Nutričné hodnoty 1 dávka (2 kapsule denne) 100 g RVH%*
Výťažok z podzemku angeliky čínskej (Angelica sinensis) 100 mg **
Pycnogenol® 30 mg **
*RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)
**RVH nie je stanovené
Zloženie
Pycnogenol® - originálny výťažok z kôry francúzskej borovice prímorskej (Pinus pinaster). Kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza. Objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), výťažok z podzemku angeliky čínskej (Angelica sinensis).
Alergény
-
Skladovanie

Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Benefity

Bez genetický modifikovaných organizmov

Zloženie Pycnogenol® - originálny výťažok z kôry francúzskej borovice prímorskej (Pinus pinaster). Kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza. Objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), výťažok z podzemku angeliky čínskej (Angelica sinensis).
Hmotnosť 14 g
Upozornenie Podľa súčasnej legislatívy EU nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. I keď sa tieto prípravky užívali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už udávať ani vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií preukázané účinky doplnkov, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek (liečivo). Veríme však, že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.
Balenie 50 kapsúl
Alergény -
Benefity Bez genetický modifikovaných organizmov
Odporúčané dávkovanie 2 x denne – 1 kapsula s hlavným jedlom, zapiť vodou. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Počet dávok v balení 25
Veľkosť 1 dávky 2 kapsule denne
Skladovanie Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.
Značka Ecolife

Najčastejšie otázky o tomto produkte.
Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?

Napíšte recenziu

Prosím prihláste sa alebo si vytvorte účet, aby ste mohli vložiť hodntenie

Aby sme zaistili kvalitu a spoľahlivosť recenzií, môžu ich písať iba overení užívatelia, ktorí si produkt zakúpili.