Hlavné menu
Produkty v košíku

PYCNOGENOL® Menopauza

PYCNOGENOL® Menopauza
PYCNOGENOL® Menopauza
-29 %
PYCNOGENOL® Menopauza
PYCNOGENOL® Menopauza
PYCNOGENOL® Menopauza
19,10 €
26,90 €
Cena bez DPH: 15,92 €

Pozitívne účinky PYCNOGENOL® Menopauza:

  • zmierňuje širokú škálu príznakov menopauzy
  • eliminuje návaly horúčavy a nočné potenie
  • hydratuje pokožku a dodáva jej svieži vzhľad
  • eliminuje priberanie a udržiava telesnú hmotnosť
  • znižuje výkyvy nálad a depresívne stavy
  • poradí si so silným krvácaním
  • zlepšuje pamäť a zvyšuje koncentráciu
  • zvyšuje hladinu energie
  • podporuje lepší spánok

50 kapsúl / balenie / 1 kapsula denne

🔥 Za týždeň kúpilo 24 zákazníkov

Dajte nepríjemným pocitom počas perimenopauzy červenú

Menopauza je prirodzený proces vyskytujúci sa v živote každej ženy. Jej príchodu však predchádza prechodné obdobie perimenopaza, ktoré priemerne trvá asi štyri roky. Počas nich sa musí každá žena popasovať s nepríjemnými pocitmi ako sú návaly horúčavy, zvýšené krvácanie, vynechanie cyklu či depresia alebo nočné potenie. Symptómy perimenopauzy sú navyše u každej ženy rozdielne. Inak sa prejavujú u nás a inak napríklad v ázijských krajinách, kde je najčastejším príznakom perimenopauzy bolesť kĺbov.  

PYCNOGENOL® Menopauza je univerzálny liek na perimenopauzu

Našťastie PYCNOGENOL® Menopauza poskytuje úľavu od takmer všetkých najčastejších symptómov perimenopauzy, ktoré boli dodnes zaznamenané. Tento jedinečný prírodný extrakt z kôry prímorských borovíc si ľahko poradí s návalom horúčavy i nočným potením. Jeho vplyv pocítite i pri nadmernom krvácaní, no PYCNOGENOL® Menopauza pomôže aj kráse a vnútorným pocitom. Pôsobí totiž ako prirodzený antioxidant, ktorý podporuje tvorbu kolagénu a hydratuje pokožku. Eliminuje tak prejavy starnutia a vám dodá pocit sebavedomia. Navyše vám pomôže i s kvalitnejším spánkom a zlepšením kognitívnych funkcií.

PYCNOGENOL® Menopauza je tak všestranný pomocník pri zmiernení všetkých nepríjemných pocitov spojených s príchodom menopauzy. Navyše PYCNOGENOL® Menopauza je čisto prírodný doplnok stravy, ktorý nemá žiadny vplyv na hormonálne hladiny v tele. Aby ste jeho účinok naplno pocítili, stačí ak denne užijete jednu tabletu, ktorú zapijete dostatočným množstvom vody. Výsledky pocítite po dvoch až troch mesiacoch pravidelného užívania  PYCNOGENOL® Menopauza.

 

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy a nemali by nahradzovať liečivá. Ak užívate lieky na predpis alebo ste tehotná, poraďte sa o užívaní tohto výživového doplnku s lekárom.

 

Napíšte recenziu

Zlé Dobré

Nutričné hodnoty

50
Veľkosť 1 dávky : 1 x denne
Počet dávok v balení : 50
Nutričné hodnoty 1 dávka (1 x denne) 100 g RVH%*
Pycnogenol® 50 mg **
*RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)
**RVH nie je stanovené
Zloženie
Pycnogenol® - originálny výťažok z kôry francúzskej borovice prímorskej (Pinus pinaster). Kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza. Objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza).
Alergény
-
Skladovanie

Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Bez GMO

Bez genetický modifikovaných organizmov

Alergény -
Počet dávok v balení 50
Veľkosť 1 dávky 1 x denne
Zloženie Pycnogenol® - originálny výťažok z kôry francúzskej borovice prímorskej (Pinus pinaster). Kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza. Objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza).
Skladovanie Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.
Odporúčané dávkovanie 1 x denne – 1 kapsula s hlavným jedlom, zapiť vodou. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Bez GMO Bez genetický modifikovaných organizmov
Balenie 50 kapsúl
Hmotnosť (netto) 16g
Upozornenie Podľa súčasnej legislatívy EU nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. I keď sa tieto prípravky užívali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už udávať ani vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií preukázané účinky doplnkov, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek (liečivo). Veríme však, že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.
Značka Ecolife