ecolife.sk
Produkty v košíku

PYCNOGENOL® Menopauza 50ks

PYCNOGENOL® Menopauza 50ks
PYCNOGENOL® Menopauza 50ks
PYCNOGENOL® Menopauza 50ks
PYCNOGENOL® Menopauza 50ks
PYCNOGENOL® Menopauza 50ks
18,90 €s DPH
Cena bez DPH: 15,75 €
 • Skladom: Nie je skladom
 • Tovar je momentálne nedostupný.
 • Obj. kód: 03667

Pozitívne účinky PYCNOGENOL® Menopauza:

 • zmierňuje širokú škálu príznakov menopauzy
 • eliminuje návaly horúčavy a nočné potenie
 • hydratuje pokožku a dodáva jej svieži vzhľad
 • eliminuje priberanie a udržiava telesnú hmotnosť
 • znižuje výkyvy nálad a depresívne stavy
 • poradí si so silným krvácaním
 • zlepšuje pamäť a zvyšuje koncentráciu
 • zvyšuje hladinu energie
 • podporuje lepší spánok

50 kapsúl / balenie / 1 kapsula denne

Dajte nepríjemným pocitom počas perimenopauzy červenú

Menopauza je prirodzený proces vyskytujúci sa v živote každej ženy. Jej príchodu však predchádza prechodné obdobie perimenopaza, ktoré priemerne trvá asi štyri roky. Počas nich sa musí každá žena popasovať s nepríjemnými pocitmi ako sú návaly horúčavy, zvýšené krvácanie, vynechanie cyklu či depresia alebo nočné potenie. Symptómy perimenopauzy sú navyše u každej ženy rozdielne. Inak sa prejavujú u nás a inak napríklad v ázijských krajinách, kde je najčastejším príznakom perimenopauzy bolesť kĺbov.  

PYCNOGENOL® Menopauza je univerzálny liek na perimenopauzu

Našťastie PYCNOGENOL® Menopauza poskytuje úľavu od takmer všetkých najčastejších symptómov perimenopauzy, ktoré boli dodnes zaznamenané. Tento jedinečný prírodný extrakt z kôry prímorských borovíc si ľahko poradí s návalom horúčavy i nočným potením. Jeho vplyv pocítite i pri nadmernom krvácaní, no PYCNOGENOL® Menopauza pomôže aj kráse a vnútorným pocitom. Pôsobí totiž ako prirodzený antioxidant, ktorý podporuje tvorbu kolagénu a hydratuje pokožku. Eliminuje tak prejavy starnutia a vám dodá pocit sebavedomia. Navyše vám pomôže i s kvalitnejším spánkom a zlepšením kognitívnych funkcií.

PYCNOGENOL® Menopauza je tak všestranný pomocník pri zmiernení všetkých nepríjemných pocitov spojených s príchodom menopauzy. Navyše PYCNOGENOL® Menopauza je čisto prírodný doplnok stravy, ktorý nemá žiadny vplyv na hormonálne hladiny v tele. Aby ste jeho účinok naplno pocítili, stačí ak denne užijete jednu tabletu, ktorú zapijete dostatočným množstvom vody. Výsledky pocítite po dvoch až troch mesiacoch pravidelného užívania  PYCNOGENOL® Menopauza.

 

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy a nemali by nahradzovať liečivá. Ak užívate lieky na predpis alebo ste tehotná, poraďte sa o užívaní tohto výživového doplnku s lekárom.

 

Nutričné hodnoty

50
Veľkosť 1 dávky : 1 x denne
Počet dávok v balení : 50
Nutričné hodnoty 1 dávka (1 x denne) 100 g RVH%*
Pycnogenol® 50 mg **
*RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)
**RVH nie je stanovené
Zloženie
Pycnogenol® - originálny výťažok z kôry francúzskej borovice prímorskej (Pinus pinaster). Kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza. Objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza).
Alergény
-
Skladovanie

Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Benefity

Bez genetický modifikovaných organizmov

Zloženie Pycnogenol® - originálny výťažok z kôry francúzskej borovice prímorskej (Pinus pinaster). Kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza. Objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza).
Hmotnosť 16g
Upozornenie Podľa súčasnej legislatívy EU nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. I keď sa tieto prípravky užívali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už udávať ani vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií preukázané účinky doplnkov, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek (liečivo). Veríme však, že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.
Balenie 50 kapsúl
Alergény -
Benefity Bez genetický modifikovaných organizmov
Odporúčané dávkovanie 1 x denne – 1 kapsula s hlavným jedlom, zapiť vodou. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Počet dávok v balení 50
Veľkosť 1 dávky 1 x denne
Skladovanie Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.
Značka Ecolife

Najčastejšie otázky o tomto produkte.
Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?

Napíšte recenziu

Prosím prihláste sa alebo si vytvorte účet, aby ste mohli vložiť hodntenie

Aby sme zaistili kvalitu a spoľahlivosť recenzií, môžu ich písať iba overení užívatelia, ktorí si produkt zakúpili.