ecolife.sk
Produkty v košíku

PYCNOGENOL® Kognitívne myslenie 50ks

PYCNOGENOL® Kognitívne myslenie 50ks
PYCNOGENOL® Kognitívne myslenie 50ks
PYCNOGENOL® Kognitívne myslenie 50ks
PYCNOGENOL® Kognitívne myslenie 50ks
PYCNOGENOL® Kognitívne myslenie 50ks
PYCNOGENOL® Kognitívne myslenie 50ks
PYCNOGENOL® Kognitívne myslenie 50ks
PYCNOGENOL® Kognitívne myslenie 50ks
PYCNOGENOL® Kognitívne myslenie 50ks
PYCNOGENOL® Kognitívne myslenie 50ks
PYCNOGENOL® Kognitívne myslenie 50ks
PYCNOGENOL® Kognitívne myslenie 50ks
PYCNOGENOL® Kognitívne myslenie 50ks
26,50 €s DPH
Cena bez DPH: 22,08 €
  • Skladom: Nie je skladom
  • Tovar je momentálne nedostupný.
  • Obj. kód: 09267
Počet videní: 8314

Účinky PYCNOGENOL® Kognitívne myslenie:

  •  zlepšuje kognitívne funkcie u dospelých
  •  zlepšuje pamäť a skóre testov u študentov
  •  zlepšuje duševnú výkonnosť a znižuje testovaciu úzkosť
  •  zlepšuje pozornosť a plnenie bežných denných úloh
  •  účinná prevencia pred degeneratívnymi ochoreniami
  •  u detí s ADHD znižuje hyperaktivitu a zlepšuje pozornosť

50 kapsúl / balenie / 1 kapsula denne

Vysoké pracovné nasadenie

Skúškové obdobie či ukončenie štúdia si vyžadujú špičkovú mozgovú aktivitu. Podporte preto vašu pamäť, sústredenie sa, schopnosť riešiť problémy a rečový prejav unikátnym doplnkom stravy PYCNOGENOL® Kognitívne myslenie

Kognitívne schopnosti stimuluje borovicou kôrou 

Naše rozumové predispozície s pribúdajúcim vekom slabnú. Dôvodom tohto procesu je mozgová hypo-aktivita alebo hyperaktivita. Výnimočný prírodný extrakt z francúzskej borovicovej kôry PYCNOGENOL® Kognitívne myslenie však pomáha v mozgových bunkách produkovať viac oxidu dusnatého, ktorý napomáha k zlepšovaniu celého radu kognitívnych funkcií.

Ako PYCNOGENOL® Kognitívne myslenie funguje 

PYCNOGENOL® Kognitívne myslenie ako indikátor tvorby oxidu dusnatého v mozgu totiž stojí za vyšším prívodom kyslíka a živín do jeho buniek, čo je dôležité pre bezchybné fungovanie kognitívnych funkcií. Oxid dusnatý má tiež zásadné postavenie pri správnom spracovaní a vyhodnocovaní signálov, ktoré do mozgu putujú z iných častí tela. A keďže PYCNOGENOL® Kognitívne myslenie pre zdravé myslenie oxid dusnatý pomáha generovať, tak sa jeho pravidelným užívaním všetky vyššie uvedené schopnosti zlepšia.

Posuňte svoje rozumové funkcie na vyššiu úroveň

Neustály pokrok a globálne zmeny nás denno-denne stavajú do pozície, kedy musíme prijímať inovácie zo širokého spoločenského spektra. Schopnosť rozhodovať sa, time-management, pamäť či prezentačné zručnosti sú nevyhnutné vlastnosti nielen v manažérskom svete, ale aj na akademickej pôde či pri riešení bežných záležitostí. Aby sme návalu informácií a povinnosti dokázali čeliť s prehľadom je nevyhnutné zlepšovať kognitívne funkcie. PYCNOGENOL® Kognitívne myslenie vám s tým pomôže a vďaka nemu budete vždy v strehu.

Zlepšenie pamäti u seniorov 

Problémy s koncentráciou, vyhodnocovaním situácii či pamäťou sa prejavujú aj u staršej populácii. PYCNOGENOL® Kognitívne myslenie pomáha taktiež seniorom pri zlepšovaní rozumových schopnosti ako aj plnení bežných úloh či rozhodovaní a zaobchádzaní s peniazmi.

ADHD pod kontrolou 

Doplnok stravy s unikátnym prírodným extraktom z borovicovej kôry má priaznivý vplyv i na detskú hyperaktivitu známu pod skratkou ADHD. Pravidelným užívaním PYCNOGENOL® Kognitívne myslenie zlepšíte pozornosť vašich ratolestí a zmiernite symptómy ADHD.

Účinok PYCNOGENOL® Kognitívne myslenie posilňuje aj sicílske hrozno 

Účinok PYCNOGENOL® Kognitívne myslenie v našom výživovom doplnku posilňuje aj sicílske hrozno. V jeho prípade ide o silný antioxidant s mnohými benefitmi pre zdravie. Sicílske hrozno je bohaté na bioaktívne flavonoidy, ktoré eliminujú širokú škálu ochorení súvisiacich s vekom. Medzi nich patria srdcovo-cievne ochorenia, poruchy metabolizmu, ale aj karcinogény ako aj predčasné starnutie pleti.

 

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy a nemali by nahradzovať liečivá. Ak užívate lieky na predpis alebo ste tehotná, poraďte sa o užívaní tohto výživového doplnku s lekárom.

 

Nutričné hodnoty

50
Veľkosť 1 dávky : 1 kapsula denne
Počet dávok v balení : 50
Nutričné hodnoty 1 dávka (1 kapsula denne) 100 g RVH%*
Výťažok z plodov sicílskeho hrozna (Vitis vinifera) 250 mg **
Pycnogenol® 30 mg **
*RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)
**RVH nie je stanovené
Zloženie
Pycnogenol® - originálny výťažok z kôry francúzskej borovice prímorskej (Pinus pinaster). Kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza.Objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), výťažok zo plodov sicílskeho hrozna (Vitis vinifera).
Alergény
-
Skladovanie

Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením

Benefity

Bez genetický modifikovaných organizmov

Zloženie Pycnogenol® - originálny výťažok z kôry francúzskej borovice prímorskej (Pinus pinaster). Kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza.Objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), výťažok zo plodov sicílskeho hrozna (Vitis vinifera).
Hmotnosť 17 g
Upozornenie Podľa súčasnej legislatívy EU nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. I keď sa tieto prípravky užívali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už udávať ani vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií preukázané účinky doplnkov, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek (liečivo). Veríme však, že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch
Balenie 50 kapsúl
Alergény -
Benefity Bez genetický modifikovaných organizmov
Odporúčané dávkovanie 1 x denne – 1 kapsula s hlavným jedlom, zapiť vodou. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť
Počet dávok v balení 50
Veľkosť 1 dávky 1 kapsula denne
Skladovanie Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením
Značka Ecolife

Najčastejšie otázky o tomto produkte.
Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?

Napíšte recenziu

Prosím prihláste sa alebo si vytvorte účet, aby ste mohli vložiť hodntenie

Aby sme zaistili kvalitu a spoľahlivosť recenzií, môžu ich písať iba overení užívatelia, ktorí si produkt zakúpili.