Hlavné menu
Produkty v košíku

PYCNOGENOL® Starostlivosť o pleť

PYCNOGENOL® Starostlivosť o pleť
PYCNOGENOL® Starostlivosť o pleť
PYCNOGENOL® Starostlivosť o pleť
PYCNOGENOL® Starostlivosť o pleť
PYCNOGENOL® Starostlivosť o pleť
PYCNOGENOL® Starostlivosť o pleť
-30 %
PYCNOGENOL® Starostlivosť o pleť
PYCNOGENOL® Starostlivosť o pleť
PYCNOGENOL® Starostlivosť o pleť
PYCNOGENOL® Starostlivosť o pleť
PYCNOGENOL® Starostlivosť o pleť
PYCNOGENOL® Starostlivosť o pleť
PYCNOGENOL® Starostlivosť o pleť
19,53 €
27,90 €
Cena bez DPH: 16,28 €

Účinky PYCNOGENOL® Starostlivosť o pleť:

  • stimuluje tvorbu kolagénu
  • hydratuje a vyživuje pokožku
  • podporuje tvorbu kyseliny hyalurónovej
  • zvyšuje pružnosť pokožky a zabraňuje jej únave
  • vyrovnáva pigmentáciu a zabezpečuje jasnú a žiarivú pleť
  • chráni pokožku pred UV žiarením
  • vhodné aj pre mužov

50 kapsúl / balenie / 1 kapsula denne

🔥 Za týždeň kúpilo 39 zákazníkov

Znížte prejavy starnutia pleti na minimum vďaka PYCNOGENOL® Starostlivosť o pleť

Mlado a zdravo vyzerajúca pleť nemusí byť výsadou len žien, ktoré nedávno oslávili dvadsiatku. Starnutie je síce prirodzenou súčasťou života, no našťastie dnes už existujú doplnky stravy, ktoré jeho prejavy zredukujú na minimum. Patrí k ním aj zázračný prírodný extrakt PYCNOGENOL® Starostlivosť o pleť. Ten účinne bojuje proti vráskam, pigmentovým škvrnám i začervenaniu pokožky.  

Zvýšte pružnosť pokožky vďaka prímorskej borovici

PYCNOGENOL® Starostlivosť o pleť sa získava prostredníctvom špeciálnej patentovanej technológie z kôry francúzskych borovíc. Tento prírodný extrakt je populárnou zložkou v kozmetických prípravkoch pre jeho neoceniteľné schopnosti napomáhajúce k zlepšeniu zdravia i estetického vzhľadu pokožky. PYCNOGENOL® Starostlivosť o pleť totiž podporuje zvýšenú prítomnosť proteínov kolagénu a elestínu v spojivovom tkanive. Obe tieto zložky majú za následok, že pleť je pružnejšia a vyživenejšia, takže prejavy starnutia sa vďaka ním nielen zmiernia, ale zabránia aj jeho ďalšiemu rozvoju.  

Prírodný antioxidant Resveratrol

Resveratrol je ďalšia látka, ktorú tento unikátny výživový doplnok obsahuje. Ide o prírodný antioxidant získavajúci sa prevažne z bobúľ hrozna. V kozmetickom priemysle je populárny najmä kvôli jeho schopnosti chrániť bunky a tkanivá pred vplyvom voľných radikálov. To sa navonok prejavuje v zachovaní kondície a funkčnosti pleti.

Hydratácia, hydratácia a ešte raz hydratácia

Hydratácia je základom mlado vyzerajúcej pleti. Počúvame o nej z každej strany a PYCNOGENOL® Starostlivosť o pleť si s ňou dokáže elegantne poradiť. Výrazne totiž zvyšuje syntézu kyseliny hyalurónovej v tele a obohacuje ju o väčšie množstvo vody, čo sa vo vysokej miere prejavuje najmä u žien so suchou kožou. Vďaka nemu tak už môžete zabudnúť na drsnú pokožku tváre a neustále natieranie drahými krémami bez významnejšieho efektu. Navyše doplnok stravy PYCNOGENOL® Starostlivosť o pleť zvyšuje mikrocirkuláciu krvi, ku ktorej keď pridáme dostatočnú hydratáciu získame skutočne efektívneho spoločníka pre správne fungovanie procesov vo vnútri dermy. Zabezpečí totiž, aby sa do pokožky dostalo dostatok živín a kyslíka, no na druhej strane odstraňuje z týchto miest neželané nečistoty.

Poradí si i s neželanou pigmentáciou

Pigmentové a starecké škvrny sú ďalším zo strašiakov, ktoré so sebou prináša pribúdajúci vek. Unikátny extrakt z borovicovej kôry PYCNOGENOL® Starostlivosť o pleť si hravo poradí i s týmto delikátnym problémom. Jeho výnimočné zloženie napomáha k zosvetľovaniu nadmernej pigmentácie, no úloha výživového doplnku je nepostrádateľná aj pri ochrane pred UV žiarením, čo ocenia najmä svetlé fototypy počas slnečných letných dní. Vďaka týmto schopnostiam vás PYCNOGENOL® Starostlivosť o pleť ochráni nielen pred spálením, ale aj pred  rakovinou kože, ktorá vzniká najmä vďaka nadmernému UV žiareniu. Navyše niekoľko klinických štúdií dokazuje, že PYCNOGENOL® Starostlivosť o pleť urýchľuje i proces hojenia rán a zmenšuje veľkosť jaziev, ktoré sú taktiež neestetickými prejavmi prítomnými na koži.

Liečivú silu PYCNOGENOL® Starostlivosť o pleť umocňuje Krídlatka japonská

Pri boji s hyperpigmentáciou PYCNOGENOL® Starostlivosť o pleť pomáha aj Krídlatka japonská. Ide o rastlinu z Ázie, ktorá má dodnes pevné miesto v tradičnej čínskej medicíne. Pre svoje širokosiahle liečivé účinky sa v dermatológii využíva na liečenie kožných ochorení spôsobených zvýšenou pigmentáciou. Krídlatka japonská však pôsobí aj ako účinná prevencia pred nádorovým ochorením kože – melanómom.

Účinný bojovník s jazvami

PYCNOGENOL® Starostlivosť o pleť má navyše priaznivé výsledky aj pri hojení rán a jaziev.  Niekoľko vysledok klinických štúdií dokazuje, že extrakt s kôry prímorských borovíc urýchľuje proces hojenia  a zmenšuje veľkosť jaziev, ktoré sú taktiež neestetickými prejavmi prítomnými na koži.

 

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy a nemali by nahradzovať liečivá. Ak užívate lieky na predpis alebo ste tehotná, poraďte sa o užívaní tohto výživového doplnku s lekárom.

 

Napíšte recenziu

Zlé Dobré

Nutričné hodnoty

50
Veľkosť 1 dávky : 1 kapsula denne
Počet dávok v balení : 50
Nutričné hodnoty 1 dávka (1 kapsula denne) 100 g RVH%*
Výťažok z podzemku krídlatky japonskej - trans - resveratrol (Polygonum cuspidatum) 98% 36 mg **
z toho trans-resvertrol 35 mg **
Pycnogenol® 25 mg **
*RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)
**RVH nie je stanovené
Zloženie
Pycnogenol® - originálny výťažok z kôry francúzskej borovice prímorskej (Pinus pinaster). Kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza.Objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), výťažok z podzemku krídlatky japonskej – trans resveratrol (Polygonum cuspidatum).
Alergény
-
Skladovanie

Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Bez GMO

Bez genetický modifikovaných organizmov

Alergény -
Počet dávok v balení 50
Veľkosť 1 dávky 1 kapsula denne
Zloženie Pycnogenol® - originálny výťažok z kôry francúzskej borovice prímorskej (Pinus pinaster). Kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza.Objemové činidlo (mikrokryštalická celulóza), výťažok z podzemku krídlatky japonskej – trans resveratrol (Polygonum cuspidatum).
Skladovanie Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.
Odporúčané dávkovanie 1 x denne – 1 kapsula s hlavným jedlom, zapiť vodou. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Bez GMO Bez genetický modifikovaných organizmov
Balenie 50 kapsúl
Hmotnosť (netto) 15 g
Upozornenie Podľa súčasnej legislatívy EU nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. I keď sa tieto prípravky užívali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už udávať ani vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií preukázané účinky doplnkov, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek (liečivo). Veríme však, že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.
Značka Ecolife