ecolife.sk
Produkty v košíku

Myco Medica

Značka: Myco Medica
Sušená auricularia (Judášovo ucho) je vhodná pre gastronomické využitie. Obsahuje účinné látky v prirodzenom pomere zdrojovej huby. Naša Auricularia sa pestuje na organickom substráte. Základom tohoto substrátu je organická zmes pilín, organické pšeničné otruby, trstinový cukor a prírodny sádrove..
6,90 €
Cena bez DPH:5,75 €
Značka: Myco Medica
Sušená chaga (Inonotus obliquus) je vhodná pre výrobu odvarov či tinktúr. Obsahuje účinné látky v prirodzenom pomere zdrojovej huby. najvyššia kvalita kontrolovane pestovaná ručne zbieraná Chaga je chuťove pomerne výrazná, je vhodná pre použitie v odvare alebo tinktúre...
8,90 €
Cena bez DPH:7,42 €
Značka: Myco Medica
Sušené hericium (korálovec ježovitý) je vhodné pre gastronomické využitie. Obsahuje účinné látky v prirodzenom pomere zdrojovej huby.  Testované v nemeckom Agrolabu. Naše Herícium sa pestuje na organickom substráte. Základom tohoto substrátu je zmes pilín, organické pšeničné otruby, trstinový ..
7,50 €
Cena bez DPH:6,25 €
Značka: Myco Medica
Kniha odborníka na tradičnú čínsku medicínu Bc. Renata Lien Čepelková, DiS. Táto kniha sa zameriava na prepojenie čínskej medicíny a európskych skúseností v oblasti zdravotnej starostlivosti. Štvrtá kniha zo série, ktorej témou je prepojenie čínskej medicíny a európskych skúseností v oblasti zdra..
11,70 €
Cena bez DPH:9,75 €
Značka: Myco Medica
Sušená Maitake (trsnatec lúpenitý, Grifola frondosa) je vhodná pre gastronomické využitie. Obsahuje bioaktívne látky v prirodzenom pomere zdrojovej huby. Maitake (trsnatec lúpenitý, Grifola frondosa) v preklade tancujúca huba – tento názov vychádza z reakcií hľadačov, ktorí radosťou tancovali, ke..
8,89 €
Cena bez DPH:7,41 €
Značka: Myco Medica
Sušená reishi (lesklokôrka lesklá) je vhodná pre výrobu odvarov či tinktúr. Obsahuje účinné látky v prirodzenom pomere zdrojovej huby. Testované v nemeckom Agrolabu. Naša Reishi sa pestuje na organickom substráte. Základom tohoto substrátu je dubový masív. Pre výrobu našich extraktov používame..
8,90 €
Cena bez DPH:7,42 €
Značka: Myco Medica
Sušená shiitake (húževnatec jedlý) je vhodná pre gastronomické využitie. Obsahuje účinné látky v prirodzenom pomere zdrojovej huby. Naša Shiitake sa pestuje na organickom substráte. Základom tohoto substrátu je zmes pilín, organické pšeničné otruby, trstinový cukor a prírodný sádrovec. Pre výrobu..
6,90 €
Cena bez DPH:5,75 €
Značka: Myco Medica
Agaricus (šampiňón mandľový) tradičné národy ho nazývajú hubou od Boha. Obsahuje optimálne množstvo polysacharidov, glutamánových komplexov, kempesterinov a  ďalších bioaktívnych látok. Náš Agaricus sa pestuje na organickom substráte. Základom tohoto substrátu je organická slama, prírodné hnojivo, p..
23,90 €
Cena bez DPH:19,92 €
Značka: Myco Medica
Agarikon (práchnovček lekársky) je huba, ktorá sa v liečiteľstve používa v Európe už od čias Antiky. Jeho využitie vtedy zdokumentoval už lekár Nerónovej armády Dioscorides v roku 65 nášho letopočtu. Práchnovček lekársky (Laricifomes officinalis, Agarikon, Quinine conk) je chorošovitá drevokazná ..
23,90 €
Cena bez DPH:19,92 €
Značka: Myco Medica
Kurkuma sa v tradičnej čínskej medicíne používa už tisícky rokov pre najrôznejšie problémy. Hlavne pre rozbíjanie blokád a pre svoje protizápalové účinky. Curcumin je farmakologicky účinná látka, ktorá sa pripravuje extrakciou  z kurkumovníka dlhého (Curcuma longa). Pre zvýšenie vstrebateľnosti veľk..
21,90 €
Cena bez DPH:18,25 €
Značka: Myco Medica
Pestrec sa používa na starostlivosť o pečeň - podporuje jej funkciu. Chráni tkanivo pečene tým, že prispieva k jej detoxikačnému a regeneračnému potenciálu. Pomáha pri trávení a prečistení tela, priaznivo ovplyvňuje stav srdca. Koreň púpavy pôsobí s týmito účinkami synergicky a zosilňuje ich. Na ..
16,90 €
Cena bez DPH:14,08 €
Značka: Myco Medica
Auricularia (Judášovo ucho, uchovec bazový) je cenená pre široké spektrum účinkov. V Auricularii môžeme nájsť veľké množstvo minerálnych látok, vitamínov, polysacharidov‒ beta glukánov aj vlákniny. Je tiež zdrojom esenciálnych aminokyselín, nenasýtených mastných kyselín alebo antioxidačného melanínu..
23,90 €
Cena bez DPH:19,92 €
Značka: Myco Medica
Vysoko čistý ß-1,3/1,6 D-glukán preukázateľne pôsobí na prirodzenú obranyschopnosť organizmu. Pre podporu jeho účinkov sme pridali vitamín C. Odporúčame užívať spolu s vitálnymi hubami. BetaGlukan BIOcell je prírodný ß-1,3/1,6 D-glukán, ktorý sa získava modernými technologickými postupmi z kvasin..
11,90 €
Cena bez DPH:9,92 €
Značka: Myco Medica
Auricularia (Judášovo ucho, uchovec bazový) je v čínskej medicíne cenená pre široké spektrum účinkov na ľudský organizmus. Je bohatá na minerály, vitamíny aj polysacharidy a okrem ďalších je zdrojom antioxidačného melanínu. Auricularia sa pestuje na organickom substráte. Základom tohoto substrátu je..
13,90 €
Cena bez DPH:11,58 €
Značka: Myco Medica
Chaga (vyslovujeme čaga) je po storočia súčasťou tradičnej ruskej a čínskej medicíny, ktoré veria v jej schopnosť oživovať a upokojovať  telo aj ducha. Zvoľte Chagu v prášku s optimálnejším  pomerom účinných látok. Teraz vám Chagu ponúkame vo  forme hubového prášku (powder/biomasa), kde sa usušená p..
13,90 €
Cena bez DPH:11,58 €
Značka: Myco Medica
Naša BIO Chlorela pochádza z ostrova Hainan, ktorý leží v Juhočínskom mori. Toto slnečné miesto je vďaka svojmu tropickému charakteru často prezývané ako čínsky Havaj. Priemyslom nedotknutá krajina, vysoko čisté ovzdušie, dlhotrvajúci slnečný svit a voda bohatá na minerály, zaisťuje optimálne podmie..
25,90 €
Cena bez DPH:21,58 €
Značka: Myco Medica
Hericium je so svojimi 32 zistenými aromatickými látkami delikatesou pre rozmaznané  jazýčky, ktoré poteší exotická kombinácia aróm morských plodov, citrónu a kokosu. Okrem toho sa táto huba nápadného vzhľadu cení pre svoje vitálne účinky. Lekári v tradičnej čínskej medicíne si vážia predovšetkým sc..
13,90 €
Cena bez DPH:11,58 €
Značka: Myco Medica
Maitake (trsovnica lupeňovitá), alebo  tancujúca huba, je veľmi populárna huba a v súčasnosti sa pestuje po celom svete. Tradičná čínska medicína verí v jej prečisťujúce účinky a využíva ju už tisíce rokov. Teraz vám Maitake ponúkame vo forme hubového prášku (powder/biomasa), kedy sa usušená plodnic..
12,90 €
Cena bez DPH:10,75 €