Produkty v košíku

MyStomach 90ks

MyStomach 90ks
MyStomach 90ks
MyStomach 90ks
MyStomach 90ks
MyStomach 90ks
30,90 €s DPH
Cena bez DPH: 25,75 €
0,34 € / 1ks
 • Skladom: Skladom, odosielame ihneď
 • U vás doma od zajtra
 • Obj. kód: 06323
 • Čistí pečeň a odvádza teplo
 • Odstraňuje stagnáciu potravín
 • Harmonizuje žalúdok a posilňuje slezinu

Kombinácia bylín a húb na liečbu akútnej fázy po infikovaní organizmu.

Na trávení sa podieľajú slezina a žalúdok, ktorým pomáha pečeň. Žalúdok spracováva potravu, slezina z nej získava esenciu a posiela ju nahor, pečeň zabezpečuje priechod. Problém jedného orgánu sa prejaví ako celok v zlom trávení a vyprázdňovaní.

Základom zmesi je Hericium a byliny na podporu trávenia a rozprúdenie Qi alebo vysušenie vlhkosti. Ďalšou skupinou sú bylinky zaoberajúce sa plnosťou a ohňom. Melia (Chuan Lian Zi) odvodňuje a prechádza teplom pečene a odstraňuje bolesť. Koptis rozptyľuje teplo a oheň a zabraňuje prehriatiu a vzniku vlhkého tepla.

Spektrum použitia zmesi je široké a zahŕňa kombináciu stresu a tráviacich problémov, najmä žalúdočných. Je vhodná napríklad pre študentov pred skúškami alebo v čase zvýšeného dlhotrvajúceho stresu, ktorý sa prejavuje nechutenstvom, stiahnutým žalúdkom a podráždenými črevami.

Moderná zmes pre uponáhľaného človeka, ktorý nemá čas sa zastaviť, v pokoji sa najesť, je zavalený prácou a funguje v dlhodobom strese.

Shan Zha podporuje normálnu činnosť čriev a tráviaceho traktu.

Účinky podľa tradičnej čínskej medicíny

 • čistí pečeň a odvádza teplo
 • Rozhýbe Qi a zastaví bolesť
 • odstraňuje stagnáciu potravín
 • vysušuje vlhkosť a odstraňuje vlhké teplo
 • harmonizuje žalúdok a posilňuje slezinu
 • upokojuje ducha Shen
Zloženie v 1 kapsule:  
Hericium (Hericium erinaceus) 286,1mg
Chuan Lian Zi (Fruc. toosendan) 39,5mg
Mu Xiang (Rad. aucklandiae) 26,3mg
Shan Zha (Fruct. crataegi) 3,3mg
Shen Qu (Massa fermentata) 39,5mg
Mai Ya (Fruc. hordei germinatus) 39,5 mg
Hou Po (Cortex magnoliae) 39,5 mg
Huang Lian (Rhiz. coptidis) 26,3 mg

Obsahuje alergén: jačmeň

MyTao Edition

Nový rad výnimočných doplnkov stravy MyTao Edition vychádza z tradičných poznatkov čínskej medicíny a zároveň využíva najnovšie poznatky modernej vedy. Zloženie každého výrobku je navrhnuté tak, aby primárne riešilo príčinu ochorenia a zachovávalo holistický prístup k zdraviu.

Produkty MyTao Edition sú špeciálne navrhnuté tak, aby riešili ťažkosti "modernej doby", teda tie, ktoré do nášho života priniesla zlá životospráva, uponáhľanosť a stres. Ponúkame doplnky presne zamerané na podporu spánku, únavu a nedostatok energie, oslabenú imunitu, pocity "zlého trávenia", psychosomatické problémy a ďalšie.

Jedinečné zloženie výrobkov zaručuje ich jedinečnosť. Vysokokvalitné výťažky z vitálnych húb a tradičných bylín dlhodobo vyvážene podporujú a harmonizujú organizmus.

Pre náš rad MyTao Edition sme zvolili jedinečný symbol, ktorý vznikol spojením symbolu Merkaby a Kvetu života. Oba označujú to, čo by sme vám chceli prostredníctvom našich výrobkov odovzdať. Rovnováhu a harmóniu vašej mysle, tela a srdca.

Použitie zvýšená dávka: 3–10 kapsule denne (je vhodné poradiť sa s lekárom alebo praktikom čínskej medicíny), bežná dávka: 1-3 kapsule 2x denne. Odporúčame užívať vždy 5 dní v týždni a 2 dni vynechať. Kapsule užívajte na lačno (min. 30 minút pred jedlom alebo 60 minút po jedle), zapíjajte vodou alebo slabým zeleným čajom
Hmotnosť 53g
Balenie 90 kapsúl po 500 mg extraktu
Značka Myco Medica

Najčastejšie otázky o tomto produkte.
Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?

Napíšte recenziu

Prosím prihláste sa alebo si vytvorte účet, aby ste mohli vložiť hodntenie

Aby sme zaistili kvalitu a spoľahlivosť recenzií, môžu ich písať iba overení užívatelia, ktorí si produkt zakúpili.