Hlavné menu
Produkty v košíku

VITAMÍN D3 2000 I.U. s postupným uvoľňovaním

VITAMÍN D3 2000 I.U. s postupným uvoľňovaním
VITAMÍN D3 2000 I.U. s postupným uvoľňovaním
-25 %
VITAMÍN D3 2000 I.U. s postupným uvoľňovaním
VITAMÍN D3 2000 I.U. s postupným uvoľňovaním
VITAMÍN D3 2000 I.U. s postupným uvoľňovaním
5,18 €
6,90 €
Cena bez DPH: 4,32 €

Pozitívne účinky VITAMÍN D3 2000 I.U.
s postupným uvoľňovaním:

  • prispieva k normálnej funkcii imunitného systému
  • udržiava normálnu hladinu vápnika v krvi
  • udržuje v normálnom stave kosti a zuby
  • má významnú úlohu počas delenia buniek
  • prispieva k udržaniu normálnej činnosti svalov
  • podpora správneho vývoja a funkcií mozgu
  • tlmenie depresívnych stavov

50 kapsúl / balenie / 1 kapsula denne

🔥 Za týždeň kúpilo 23 zákazníkov

Vitamín D3 sa prejavuje najmä v silných kostiach a zdravých zuboch

D vitamín je tak pre ľudský organizmus nevyhnutný predovšetkým pre lepšie vstrebávanie a využitie vápnika. No jeho miesto je dôležité i pri budovaní imunitného systému a predchádzaní niektorým druhom rakoviny.

Zvýšte príjem Vitamínu D3 v zime

Vitamín D je jedinečný v tom, že ho naša pokožka produkuje pomocou slnečného žiarenia. Preto sa vo všeobecnosti odporúča zvýšiť jeho príjem najmä počas zimných mesiacov. Vitamín D3 môžete pritom nájsť v potravinách ako sú napríklad  tučné morské ryby, vajcia,  mliečne výrobky či celozrnné pečivo. Priemyselné spracovanie potravín však spôsobuje, že jeho množstvo je v bežnej strave nedostatočné. Preto sa ho odporúča dopĺňať i vo forme výživových doplnkov.

Výhody užívania VITAMÍN D3 2000 I.U. s postupným  uvoľňovaním

Vitamín D patrí k vitamínom, ktoré naše telo nevyhnutne potrebuje, aby zostalo zdravé. Jeho účinok sa prejavuje v vstrebávaní vápnika, zdravých kostiach ale aj vo fungovaní prištítnych teliesok. Vitamin D priaznivo pôsobí aj na našu psychiku. Zlepšuje náladu, chráni pred sezónnymi depresiami a pomáha tiež pri chudnutí.

Užívajte denne VITAMÍN D3 2000 I.U. s postupným  uvoľňovaním

Navyše veľkou výhodou VITAMÍN D3 2000 I.U. s postupným uvoľňovaním v našej ponuke je aj fakt, že ide o vitamín s postupným uvoľňovaním. Vitamín sa tak do tela vstrebáva postupne a organizmus tak dostane  oveľa vyššiu dávku, keďže žiadny prebytočný vitamín sa nevylúči močom. Aby ste na sebe  pocítili všetky priaznivé účinky nášho vitamínu D3, užívajte denne jednu kapsulu spolu s jedlom a zapite ho dostatočným množstvom vody.

 

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy a nemali by nahradzovať liečivá. Ak užívate lieky na predpis alebo ste tehotná, poraďte sa o užívaní tohto výživového doplnku s lekárom.

 

Napíšte recenziu

Zlé Dobré

Nutričné hodnoty

50 kapsúl
Veľkosť 1 dávky : Vitamín D3 (kolekalciferon) – 2000 I.U. 50 µg
Počet dávok v balení : 50 kapsúl
Nutričné hodnoty 1 dávka (Vitamín D3 (kolekalciferon) – 2000 I.U. 50 µg) 100 g RVH%*
Vitamín D3 (kolekalciferol) - 2000 I.U. 50 µg 1000
*RVH - Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ / 2000 kcal)
**RVH nie je stanovené
Zloženie
Objemové činidlo (akáciová vláknina), želírovacia látka pre postupné uvoľňovanie (patentovaný komplex xantánovej a arabskej gumy), vitamín D3 (kolekalciferol). Kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza.
Počet dávok v balení
50 kapsúl
Skladovanie

Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Bez GMO

Bez genetický modifikovaných organizmov

Počet dávok v balení 50 kapsúl
Veľkosť 1 dávky Vitamín D3 (kolekalciferon) – 2000 I.U. 50 µg
Zloženie Objemové činidlo (akáciová vláknina), želírovacia látka pre postupné uvoľňovanie (patentovaný komplex xantánovej a arabskej gumy), vitamín D3 (kolekalciferol). Kapsula: hydroxypropylmetylcelulóza.
Skladovanie Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.
Odporúčané dávkovanie 1 x denne – 1 kapsula s jedlom, zapiť vodou. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Bez GMO Bez genetický modifikovaných organizmov
Balenie 50 kapsúl
Hmotnosť (netto) 17 g
Upozornenie Podľa súčasnej legislatívy EU nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. I keď sa tieto prípravky užívali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už udávať ani vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií preukázané účinky doplnkov, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek (liečivo). Veríme však, že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.
Značka Ecolife