Produkt bol úspešne pridaný do vášho košíku
Množstvo:
Spolu:
Pokračovať v nákupe Prejsť do pokladne
Zdravý darček na Vianoce

Zdravý darček na Vianoce

Zdravý darček na Vianoce

 

Online svet ponúka nekonečné možnosti na výber darčeku na Vianoce. Ak však chcete vaším blízkym podarovať originály darček, ktorý v sebe nesie hĺbku a nielen prvoplánový nápad, investujte do zdravia. Pravidelné užívanie kvalitných doplnkov stravy vo forme vitamínov, minerálov a stopových prvkov totiž dokáže ochrániť organizmus pred nepríjemnými ťažkosťami. Zdravý darček na Vianoce je tak vhodná voľba pre rodičov i svokrovcov.

 

Originálny darček na Vianoce pre mamu

 

Vedeli ste, že mamy vykonávajú denne až niekoľko desiatok povolaní? Od upratovačiek cez kuchárky, pekárky až po rodinného psychológa či animátora voľného času. Všetky tieto činnosti im spolu s pracovnými povinnosťami denne berú veľa energie, vďaka čomu sú náchylnejšie nielen na respiračné, ale aj onkologické ochorenia. Preto práve na Vianoce im môžete vo forme originálneho darčeku dať najavo, ako veľmi si ich celoročnú snahu ceníte. Potešiť ich môžete aj našim jedinečným IMUNITA SETOM.

 

Praktický vianočný darček pre rodičov

 

IMUNITA SET totiž obsahuje najlepšiu dávku vitamínov potrebných na udržanie silnej imunity vo vírusových sezónach a v čase rekonvalescencie. Nájdete v ňom unikátne prírodné doplnky stravy Nukleotidy & Betaglukán, Vitamín D3vitamín C s výťažkom zo šípok a vitamínom B2. Všetky tieto zložky sa postarajú o obranyschopnosť organizmu, no poradia si i s vyčerpaním a únavou, s ktorou naše mamy denne bojujú. IMUNITA SET tak predstavuje ideálny darček pre mamu na Vianoce, no určite je i vhodný darček pre svokru.

 

Zdravý darček od srdca

 

Odpoveď na otázku, čo kúpiť rodičom na Vianoce vám ponúkne i VITAL SET. Ten určite ocenia tí, ktorí už niekoľko rokov bojujú s pohybovým ústrojenstvom. Set totiž obsahuje skvelýrybí kolagén II. typu zahrnutý vo výživovom doplnku Flex Collagen určeného na kĺby. Ten je doplnený extraktom zo stromu Boswellia serrata, ktorý sa na ochorenia kĺbov a väzív používa v ayurvédskej medicíne už celé tisícročia. Celkové zdravie kostí podporí aj samotný vitamín D3 spolu s vitamínom C, ktorý v ľudských väzivách viaže kolagén. IMUNITA SET spolu s VITAL SETOM tak tvoria skvelé zdravé darčeky na Vianoce kúpené od srdca.