Produkt bol úspešne pridaný do vášho košíku
Množstvo:
Spolu:
Pokračovať v nákupe Prejsť do pokladne
Tipy na vianočné darčeky pre mužov

Tipy na vianočné darčeky pre mužov

Tipy na vianočné darčeky pre mužov

 

Podobne ako pre nežné pohlavie i pre pánov sú najkrajšie sviatky v roku obdobím, kedy čakajú prejav vďaky a porozumenia od svojich najbližších. A to aj napriek tomu, že inokedy výraznejším spôsobom neprejavujú svoje emócie. Preto ak chcete tento rok manžela či partnera naozaj prekvapiť, zabudnite na klasické ponožky, boxerky či sprchové gély. Vianoce 2022 môžu byť iné aj vďaka tomu, že svoju pozornosť upriamite na zdravie.

 

Zaujímavý darček pre manžela

 

Originálny darček pre muža na Vianoce totiž dokážete vyčarovať v podobe nášho VITAL SETU. Ten predstavuje romantický aj užitočný darček zároveň, ktorým dáte jasne najavo ako veľmi vám na manželovi záleží. Veď čo viac si môžete pod stromčekom priať ako zdravie pre vás i celú rodinu.  No a VITAL SET vám pomôže počas celého roka toto prianie do bodky plniť.

 

Vitalita na Vianoce i počas roka

 

Silné kosti, zdravé kĺby a bezproblémová imunita. To sú benefity, ktoré VITAL SET ponúka svojim užívateľom. V balení sa totiž nachádza unikátny kolagén na kĺby Flex Collagenvitamín C so šípkami a vitamínom B2 spolu s vitamínom D3. Flex Collagen sa pritom dokonale postará o väzivá a kĺby vašich polovičiek. Je totiž vyrobený z rybieho kolagénu II. typu, ktorý bol špeciálne pripravený ako výživa pre pohybové ústrojenstvo. Navyše sa v jeho štruktúre nachádza i extrakt zo stromu Boswellia serrata. Ten sa už celé tisícročia používa  v ayurvédskej medicíne na ochorenia spojené s pohybovým aparátom.

 

Vianoce 2022 plné zdravia

 

Energiu a vitalitu z VITAL SET váš manžel dosiahne aj vďaka vitamínu C, ktorý podporuje syntézu kolagénu na kĺby. Navyše ide o najznámejší antioxidant viažuci voľné radikály  starajúci sa o obnovu buniek. No a vitamín D3 sa okrem zdravia kostí postará aj o normálnu činnosť svalov, imunitného systému a celkovú nervovú pohodu. Preto, ak sa už dlhšie zamýšľate nad otázkou, čo darovať na Vianoce manželovi pod stromček, tak VITAL SET je ideálna voľba. Viete ho totiž objednať ako online vianočný darček, ktorý dostanete v príjemnej darčekovej krabičke. Navyše všetky doplnky stravy sú balené v tmavofialovom skle Miron Violetglass, vďaka ktorému naše vitamíny nestrácajú na liečivej sile. Sklo taktiež podporuje ich energiu, takže po užití je zabezpečené  maximálne vstrebanie účinných látok v organizme.