Produkt bol úspešne pridaný do vášho košíku
Množstvo:
Spolu:
Pokračovať v nákupe Prejsť do pokladne
Tipy, čo dať manželke a priateľke na Vianoce

Tipy, čo dať manželke a priateľke na Vianoce

Tipy, čo dať manželke a priateľke na Vianoce

 

Kúpa vianočného darčeka sa veľakrát stáva najťažšou práve vtedy, keď hľadáme prekvapenie pre tých, ktorých najviac milujeme. A to bez ohľadu na to, že dokonalo poznáme jazyk lásky našej manželky alebo partnerky. Preto by ste nemali odkladať výber vianočného darčeka na poslednú chvíľu. Najlepšie totiž urobíte, ak kúpu vianočného prekvapenia pre manželku alebo partnerku dôkladne premyslíte v časovom predstihu. My vám teraz predstavíme skvelý vianočný darček pre ženu, ktorý zaručene každej dáme vyrazí dych.

 

Vianočné prekvapenie pre manželku

 

Vianoce a darčeky k sebe jednoducho patria. No najkrajšie sviatky v roku sú aj skvelou príležitosťou ako môžete vašej manželke ukázať ako dobre ju poznáte a záleží vám na nej. Preto jej pripravte na Štedrý večer prekvapenie, ktoré ju zahreje pri srdci a pomôže pri udržaní kondície. To všetko môžete dosiahnuť aj vďaka nášmu FIBER SET-u, ktorý obsahuje všetko, čo môže žena telu dodať pre to, aby cítila dobre nielen počas sviatkov, ale aj po zvyšok roka.

 

Zaujímavý darček pre priateľku

 

FIBER SET je tak zaujímavým darčekom aj pre priateľku či životnú partnerku. V jeho balení totiž nájdete unikátnu Vlákninu Spokojné trávenie, Vitamín D3Vitamín C s výťažkom zo šípok spolu s vitamínom B2. Vláknina Spokojné trávenie je vyrobená z indického hrachu, amerického smrekovca a akácie. Jej silné účinky sa prejavujú nielen na vyriešení tráviacich ťažkostí, ale aj v procese chudnutia. Vláknina má totiž schopnosť znižovať chuť do jedla, či hladinu cukru v krvi, čo sa podpíše pod príjemným vzhľadom i skvelej kondícií.

 

Šťastné, veselé a zdravé

 

Perfektné zdravie podporí aj pravidelné užívanie vitamínov z nášho FIBER SETU. Silné účinky vitamínu D3, inak nazývaného aj slnečný vitamín, sa okrem zdravia kostí prejavujú na energii a výkone imunitného systému. No a súčasťou nášho unikátneho setu je i Vitamín C. Tento všeliek už hádam ani netreba predstavovať. My len pripomenieme, že sú v ňom pridané šípky a vitamín B2, aby sa ešte zintenzívnil jeho blahodarný vplyv na telo. Preto je FIBER SET jedinečným tipom na to, čo dať manželke alebo priateľke pod stromček.