Produkt bol úspešne pridaný do vášho košíku
Množstvo:
Spolu:
Pokračovať v nákupe Prejsť do pokladne
Pycnogenol® - čistá sila z prírody pre vaše telo

Pycnogenol® - čistá sila z prírody pre vaše telo

VÝNIMOČNÝ EXTRAKT Z PRÍMORSKÝCH BOROVÍC PYCNOGENOL MÁ ŠIROKOSIAHLE POZITÍVNE ÚČINKY NA ĽUDSKÝ ORGANIZMUS

 

Vôňa borovíc sa neodmysliteľne spája s príchuťou Vianoc alebo príjemnou letnou dovolenkou pri mori. Borovice však v sebe skrývajú oveľa väčšie bohatstvo ako teple spomienky na dni strávene v kruhu najbližších. Extrakt z kôry francúzskej prímorskej borovice Pinius pinaster známy ako Pycnogenol je doslova nabitý antioxidačnými zlúčeninami, ktoré majú širokosiahle pozitívne účinky na ľudský organizmus.

 

Bojovník proti vráskam aj pigmentovým škvrnám

 

Krém na pigmentové škvrny či najlepší krém na vrásky nebude nikdy dostatočne účinný, ak starostlivosť o pleť nepodporíte aj vhodnými výživovými doplnkami. Pycnogenol je preto to pravé orechové, čo vaše telo potrebuje, aby eliminovalo prejavy starnutia či nepríjemné fľaky spojené s nadmernou pigmentáciou. Stimuluje totiž tvorbu kolagénu spolu s kyselinou hyalurónovou. No a práve tieto dve zložky sa výrazne podieľajú na mladej a zdravo vyzerajúcej pokožke bez vrások. Navyše Pycnogenol vyrovnáva pigmentáciu a tak pigmentové fľaky už viac nebudú kaziť vašu náladu pri opakovanom pohľade do zrkadla. No Pycnogenol vás zároveň ochráni pred UV žiarením, aby sa nepekné škvrny či vrásky na vašej pleti po lete opätovne neobjavili.

 

Zmierňuje prejavy sennej nádchy a astmy

 

Užívanie Pycnogenolu sa však okrem pleti prejaví aj na zdravom a čistom dýchaní. Tento extrakt z prímorských borovíc totiž eliminuje nadmernú intenzitu histamínu v tele. A tak aj pri kontakte s alergénmi nebudete viac musieť zápasiť s nepríjemným kýchaním, slzením či dráždivým kašľom. Pycnogenol má podobné antialergické prejavy ako bežne používané antihistaminiká. Jeho pozitívny vplyv okrem ľudí trpiacich sennou nádchou pocítia aj dospelí a deti, ktoré trápi alergická astma. Ide tak o bezpečný a účinný liek na astmu bez predpisu z čisto prírodných zdrojov. Preto ak vás už nebaví neustále dopovať seba či vaše dieťa chemicky upravenými liečivami, tak rozhodne vsaďte na Pycnogenol.

 

Pomáha pri silných menštruačných bolestiach

 

Silné menštruačné bolesti a kŕče sú pravidelnou súčasťou života nejednej ženy. Aj s neslávnymi dňami plných náladových výkyvov si dokáže zázrak z prímorských borovíc poradiť. Niekoľko klinických štúdií ukázalo, že Pycnogenol znižuje bolesti brucha spolu s kŕčmi. Má protizápalové účinky a poskytuje šancu na návrat do normálneho života ženám trpiacim endometriózou. Vďaka nemu tak už viac nebudete musieť každý mesiac vašu kabelku plniť silnými liekmi proti bolesti a obdobie menzesu prežijete s úsmevom na perách.

 

Podporuje správne rozhodnutia v napätých situáciách

 

No a v neposlednom rade má Pycnogenol  nezastupiteľnú úlohu aj v mozgových bunkách, kde pomáha produkovať oxid dusnatý. Ten je nápomocný pri celom rade kognitívnych funkcií. Preto ak pracujete v neustálom strese či sa pripravujete na záverečné skúšky, začnite na zlepšenie pamäte a sústredenia pravidelne užívať vhodné doplnky stravy. Pycnogenol v tomto prípade priaznivo ovplyvní vaše kognitívne myslenie aj mentálne zdravie.  Schopnosť rýchlo sa rozhodnúť, prepracovaný time-managemt či prezentačné zručnosti vám vďaka nemu pôjdu od ruky.