Produkt bol úspešne pridaný do vášho košíku
Množstvo:
Spolu:
Pokračovať v nákupe Prejsť do pokladne
Prečo balíme naše výrobky do Biofotonického skla

Prečo balíme naše výrobky do Biofotonického skla

PREČO BALÍME NAŠE VÝROBKY DO BIOFOTONICKÉHO SKLA

 

Život je založený na svetle. Bez slnečného žiarenia by neboli schopné existencie rastliny, ktoré vďaka nemu fotosyntetizujú, živočíchy ani ľudia. Procesom výmeny svetla medzi organizmami sa zaoberá aj vedný odbor biofotonika, ktorá sa míľovými krokmi rozvíja najmä v medicíne, kozmetike či farmácii. Z doposiaľ známych výskumov sa dokázalo, že na živé organizmy má neprekonateľné účinky najmä zázračné fialové sklo. Preto balíme aj naše jedinečné výživové doplnky do tmavofialového skla Miron Violetglass.

 

Ako funguje výmena svetla

 

Kvantová fyzika preukázala, že všetko na svete funguje na princípe energie a svetla. Ľudia, zvieratá i rastliny vyžarujú viditeľné svetelné vlny. Ich pôvod v ľudskom organizme je v DNA. Bunky neustále vysielajú a prijímajú svetelné vlny v určitej frekvencii. No ak sa ich biofotonické pole poškodí alebo zoslabne, znamená to, že telo čelí chorobe. Takže čím viac energie telo týmto spôsobom dostane, tým je silnejšie a odolnejšie voči zdravotným ťažkostiam. Biofotonické pole ľudského tela je pritom zložené na štyroch stavebných pilieroch – fyzične, emocionalite, mentalite a duchovne. Preto to, ako sa staviame k svojmu telu sa prirodzene prejaví aj na našom biofotonickom energetickom poli.

 

Fialové svetlo vibruje vysokou energiou

 

Biofotonické pole však nemajú len ľudia, ale aj zvieratá a rastliny. A práve rastlinné extrakty s liečivým účinkom pri nesprávnom uskladnení strácajú svoju silu. Je preto prirodzené, že vedci sa o tento jav začali intenzívnejšie zaujímať. Z doteraz známych výskumov v rámci biofotoniky zistili, že fialové svetlo má najvyššiu frekvenciu zo všetkých viditeľných svetiel.  Fialové sklo navyše dokáže aktivovať energiu v molekulárnej štruktúre látok, ktoré sú v ňom uskladnené. Takže liečiva sila kapsúl sa vďaka nemu nemení, práve naopak, pevne drží a je neustále aktívna.

 

Výhody Miron Violetglass

 

Preto sú všetky naše výživové doplnky balené do biofotonického fialového skla Miron Violetglass. Sklo tohto pôvodu ich chráni pred stratou liečivej energie, ktoré im môže spôsobiť slnečné žiarenie. Áno, presne tak, slnečné svetlo pôsobí dvojakým spôsobom – blahodarne i degradujúco. Napríklad ak je prírodný produkt s liečivými účinkami po dosiahnutí zrelosti vystavený plnému slnečnému žiareniu, dochádza k procesu zrýchleného molekulárneho rozpadu. A tak sa samozrejme oslabuje aj efekt liečivá. Jedinečné fialové MIRON sklá však odfiltrujú škodlivé lúče svetelného spektra. Do vnútra prepustia len časti UVA a infračerveného svetla, ktoré udržujú výživové doplnky svieže a v plnej sile dlhšie obdobie.