Produkt bol úspešne pridaný do vášho košíku
Množstvo:
Spolu:
Pokračovať v nákupe Prejsť do pokladne
Prebuďte svoju pleť po zime vďaka Skin collagen Premium a patentovanej zložke VERISOL®

Prebuďte svoju pleť po zime vďaka Skin collagen Premium a patentovanej zložke VERISOL®

Koža je najväčším ľudským orgánom a z 80% jej štruktúru tvorí práve kolagén. Pokožka je však denne vystavená mnohým negatívnym faktorom od ultrafialového žiarenia, cez nezdravý životný štýl až po bežné prejavy starnutia. Preto sa na nej skôr či neskôr začínajú objavovať vrásky, celulitída a v niektorých prípadoch aj pigmentové fľaky. Navyše stráca na elasticite, hydratácii a celkovej sviežosti, ktorú poznáte z čias, keď ste mali na krku sladkých 20. Našťastie vek a starnutie kože sa dá oklamať, stačí ak pokožke denne doprajete potrebnú dávku kolagénu.

 

Stimulujte metabolizmus pokožky zvnútra

 

Kozmetické firmy už celé roky skúmajú vlastnosti kože a pokúšajú sa nájsť spôsoby ako spomaliť jej starnutie. Za najúčinnejšieho bojovníka v tomto smere všetky považujú práve kolagén. Je však rozdiel v tom, akou formou telu kolagén doprajete. Na trhu totiž existuje množstvo prípravkov s kolagénom, no nie všetky sú vyvinuté pre potreby pleti. Veľa produktov na kolagénovej báze sa zameriava na zdravie kostí a pohybového aparátu. Náš kolagén obsiahnutý v Skin Collagen PREMIUM má patentované Verisol® peptidy. Tie sú už celé roky zamerané na vývoj kolagénu pre kozmetický priemysel s cieľom omladiť pokožku.

 

Ako pracuje Verisol® kolagén

 

Verisol® kolagén stimuluje vnútorný metabolizmus pokožky a tak pôsobí proti strate vnútornej kolagénovej štruktúry. Využíva pritom bioaktívne patentované kolagénové peptidy z hovädzích surovín. Už niekoľko týždňové pravidelné užívanie kolagénu Verisol® má viditeľné účinky. Tie sa prejavujú v eliminácii tvorby nových vrások a zjemnení pôvodných. Navyše bude vaša pokožka o poznanie pevnejšia a hladšia,  čo oceníte najmä v dovolenkovom období. Súčasťou je omladenia je totiž i eliminácia celulitídy, takže plavkovú sezónu môžete privítať bez rozpačitých pocitov.

 

Nepodceňujte hovädzí kolagén

 

Vo výživových doplnkoch na báze kolagénu sa nachádza buď živočíšny – hovädzí a bravčový alebo rybí kolagén.  Hovädzí kolagén je pritom najprirodzenejší kolagén, ktorý pre liečivé účely vyrábali už starí Egypťania. Slovákom je tento druh kolagénu bližší aj z geografického hľadiska, nakoľko je naše trávenie viac zvyknuté na spracovanie hovädzieho mäsa ako morských plodov.  Podobne ako rybí kolagén i hovädzí telu dodáva aminokyseliny, ktoré majú v organizme veľa priaznivých účinkov. Okrem omladenia pokožky bojujú proti vypadávaniu vlasov i nechtov a navyše posilňujú tráviaci trakt a tak i celkovú imunitu. V podstate dnes už neexistuje zásadný rozdiel medzi hovädzím a rybím kolagénom. Oba majú rovnaký efekt na ľudské zdravie a pri ich výrobe si producenti dávajú pozor, aby ho zbavili nepríjemných pachov a chutí.

 

Verisol® kolagén v malinovej a citrónovej príchuti

 

Aj náš jedinečný Skin Collagen PREMIUM z hovädzieho mäsa disponuje dvomi lahodnými príchuťami, ktoré spríjemnia každý deň a navyše telu pomôžu s bojom proti nepríjemným prejavom starnutia. Navyše sú v ňom obsiahnuté aj ďalšie účinne látky od vitamínu C, cez vitamín B2 a B6 či kyselinu hyalurónovú a horčík. Všetky tieto látky tento boj ešte viac podporia a dodajú organizmu