Produkt bol úspešne pridaný do vášho košíku
Množstvo:
Spolu:
Pokračovať v nákupe Prejsť do pokladne
Čo je Pycnogenol® a načo sa používa...

Čo je Pycnogenol® a načo sa používa...

 

Pycnogenol® - čistá sila z prírody pre vaše telo. Ochrana organizmu pred škodlivými vonkajšími vplyvmi sa ukazuje ako čoraz dôležitejšia. súčasná rýchla doba plná stresu, nezdravého jedla a nedostatku pohybu v kombinácii so znečisteným prostredím nášmu zdraviu vôbec nepraje, a tak nečudo, že mnohí ľudia siahajú po vitamínových a výživových doplnkoch na podporu imunity. 

Poznáte Pycnogenol® a jeho jedinečné vlastnosti a účinky? Ak nie, je najvyšší čas sa s ním zoznámiť.

 

Vlastnosti Pycnogenolu®

 

Pycnogenol® je jedinečný prírodný antioxidant, ktorý ochraňuje bunky pred voľnými radikálmi a zabezpečuje komplexnú ochranu celého organizmu. Má priaznivý vplyv na cirkuláciu krvi, podporuje normálnu funkciu dýchacieho systému a je vhodný pre všetkých, ktorí dennodenne čelia škodlivým a stresujúcim vplyvom vonkajšieho prostredia. 

Odkiaľ pochádza Pycnogenol®?

Pycnogenol® je rastlinný extrakt získaný z kôry francúzskej morskej borovice. Obsahuje špecifickú kombináciu prokyanidínov, bioflavonoidov a fenolových kyselín, ktorých prínosy pre zdravie sú nepopierateľné. 

Pycnogenol® je možné nájsť vo viac ako tisíc doplnkoch výživy, multivitamínoch, kozmetike a zdravých produktoch na celom svete. 

 

Jedinečný zdroj a jedinečné zloženie Pycnogenol®

 

Pycnogenol® je založený na jedinečnej patentovanej technológii extrakcie a spĺňa najvyššie štandardy kvality. výrobný závod je v súlade s GMP a výrobný proces neobsahuje žiadne toxicé rozpúšťadlo. 

Jedinečná zmes účinných látok extraktu z kôry francúzskej morskej borovice Pycnogenol® má štyri základné vlastnosti - je to silný antioxidant, pôsobí ako prírodný protizápalový prostriedok, pomáha vytvárať kolagén a kyselinu hyalúronovú a spolupodieľa sa na výrobe endoteliálneho oxidu dusnatého, ktorý napomáha rozširovať cievy. 

 

Ďalšie zdravotné benefity Pycnogenol®

- podpora kognitívnych funkcií

- zlepšuje pamäť a pozornosť

- dobré výsledky pri podpore liečby sezónnych alergií a astmy

- účinný pri menštruačných bolestiach 

- precízna starostlivosť o pleť

- zjemňuje vrásky a hnedé škvrny 

- zabraňuje tvorbe jaziev

- schopný znižovať prejavy hyperaktivity u detí 

 

Pycnogenol® chráni organizmus ako celok

 

Znižuje hyperaktivitu a zlepšuje kvalitu kognitívnych funkcií

Pycnogenol® je schopný znižovať hyperaktivitu u detí, zlepšovať pamäť, pozornosťkognitívne funkcie u dospelých. Výskumy ukázali, že extrakt z kôry francúzskej morskej borovice pozitívne vplýva aj na priestorovú pamäť, ovplyvňuje duševnú výkonnosť a znižuje úzkosť.

 

Stabilizuje krvný tlak a zaťaženie srdca

Napomáha udržiavať zdravý obeh tým, že podporuje uvoľnenie tepien, následne zlepšuje prietok krvi a krvný tlak a zmierňuje zaťaženie srdca.
Takisto vplýva na pružnosť a pohyblivosť kĺbov a jeho protizápalová aktivita účinne zmierňuje bolesť. Posilňuje kapiláry sietnice a pomáha si dlhšie udržať zdravý zrak.

 

Prísľub liečby astmy u detí

Štúdie ukazujú, že antioxidačná aktivita Pycnogenolu® spolu s jeho protizápalovými vlastnosťami zmierňuje podráždenie, ktoré spôsobuje opuch priedušiek, čo astmatikom sťažuje dýchanie a je veľkým prísľubom v liečbe astmy u detí.

 

Prirodzená ochrana buniek

Tiež sa potvrdilo, že Pycnogenol® významne znižuje menštruačnú bolesť bez nežiaducich vedľajších účinkov.
Pycnogenol® normalizuje imunitnú reakciu a je prirodzenou ochranou buniek pred voľnými radikálmi. Má pozitívny vplyv na cirkuláciu krvi a podporuje normálnu funkciu dýchacieho systému.

 

Stimuluje tvorbu kolagénu a kyseliny hyalurónovej

Pycnogenol® podporuje zvýšenú prítomnosť kolagénu a elastínu v pokožke, zlepšuje jej mikrocirkuláciu a má tiež výrazný vplyv na pružnosť a hydratáciu pleti. 

Je to komplexná ochrana celého organizmu.