Hlavné menu
Produkty v košíku

Aviváž jemný balzam CLEANEE EKO

Aviváž jemný balzam CLEANEE EKO
Aviváž jemný balzam CLEANEE EKO
Aviváž jemný balzam CLEANEE EKO
Aviváž jemný balzam CLEANEE EKO
Aviváž jemný balzam CLEANEE EKO
Aviváž jemný balzam CLEANEE EKO
Aviváž jemný balzam CLEANEE EKO
8,50 €s DPH
Cena bez DPH: 7,08 €
Šetrná aviváž s príjemnou sviežou vôňou pre zmäkčenie a prevoňanie vašej bielizne. Vhodná na použitie so septikmi a domácimi čističkami.

Dostupné možnosti

🔥 Za týždeň kúpilo 42 zákazníkov
Koncentrovaná aviváž s prírodným zložením - jemný balzam s príjemnou sviežou vôňou. Je určená pre všetky typy bielizne okrem funkčnej a športovej. Je vyrobená výlučne zo šetrných látok, neobsahuje žiadne škodlivé fosfáty, optické zjasňovače ani farbivá, je teda vhodná aj na použitie so septikmi a domácimi čističkami. Ideálne na zmäkčenie a prevoňanie bielizne, uľahčí žehlenie. Skvele funguje aj pri nízkych teplotách.

Návod na použitie: Dodržujte pokyny uvedené na štítku na oblečení a pokyny na dávkovanie a pokyny pre daný typ práčky. Pokiaľ možno používajte programy s nízkou teplotou, odporúčané dávkovanie a najvyššiu možnú kapacitu práčky, aby sa znížila spotreba energie a vody, čím napomáhate ochrane životného prostredia.

Odporúčané dávkovanie:

4- 5 kg suchej bielizne - pre bežné zmäkčenie 25 ml aviváže, pre extra zmäkčenie 50 ml aviváže

Zloženie:
>5%-<15% katiónovo povrchové aktívne látky, <5% parfém, konzervačná látka, Citronellol, alfa-izometyl Ionone, Linalool, Butylphenyl Methylpropional.

Český výrobok, dermatologicky testované, netestované na zvieratách, o 58% menej CO2, 96% prírodné zloženie.

Skladujte na suchom mieste pri teplote 5–25 °C

Minimálna trvanlivosť: 3 roky od dátumu výroby

Objem 1,5L / 5L

Napíšte recenziu

Zlé Dobré
Dostupné varianty 1,5 l, 5 l
Použitie Dodržujte pokyny uvedené na štítku na oblečení a pokyny na dávkovanie a pokyny pre daný typ práčky. Pokiaľ možno používajte programy s nízkou teplotou, odporúčané dávkovanie a najvyššiu možnú kapacitu práčky, aby sa znížila spotreba energie a vody, čím napomáhate ochrane životného prostredia.
Zloženie >5%-<15% katiónovo povrchové aktívne látky, <5% parfém, konzervačná látka, Citronellol, alfa-izometyl Ionone, Linalool, Butylphenyl Methylpropional. Český výrobok, dermatologicky testované, netestované na zvieratách, o 58% menej CO2, 96% prírodné zloženie.
Značka Cleanee