Hlavné menu
Produkty v košíku

Prírodný deodorant - Ružová alej

Prírodný deodorant - Ružová alej
Prírodný deodorant - Ružová alej
Prírodný deodorant - Ružová alej
Prírodný deodorant - Ružová alej
Prírodný deodorant - Ružová alej
Prírodný deodorant - Ružová alej
Prírodný deodorant - Ružová alej
8,00 €s DPH
Cena bez DPH: 6,67 €
Prírodný deodorant vyrobený z prírodných zložiek (založený na báze sódy, kaolínu a zmesi olejov a voskov), ktoré poskytujú účinnú ochranu proti nepríjemnému zápachu. Vôňa tohto deodorantu nie je "prvoplánová kráska" ako ostatné deodoranty, ale má svoje vlastné sviežo-korenisté, kvetinové čaro.
🔥 Za týždeň kúpilo 28 zákazníkov

Prírodný deodorant s drevito-sviežou, kvetinovo-korenistou vôňou.

  • Esenciálne oleje ho sho, palmarosy a niaouli pridávajú príjemnú vôňu a navyše poskytujú antiseptické vlastnosti, ktoré pomáhajú udržiavať pokožku čistú a sviežu. Ho sho má protizápalové vlastnosti, palmarosa reguluje produkciu mazu a niaouli má antibakteriálne vlastnosti.
  • Sóda pomáha neutralizovať zápach tým, že absorbuje kyseliny a alkalické látky, ktoré sú príčinou nepríjemného zápachu.
  • Kaolín prispieva k absorpcii prebytočnej vlhkosti a zabraňuje tvorbe zápachu z potu.
  • Zmes olejov a voskov zabraňuje vysušovaniu a podráždeniu pokožky.
Deoodorant nezabraňuje prirodzenému poteniu, ale jeho antibakteriálny účinok zabraňuje rozkladným procesom potu a teda aj nepríjemnému zápachu

Mechanizmus je vytláčací (nie vykrúcací). Pazúch jemne pošúchajte v podpazuší viackrát, aby sa začal roztápať a iba potrebné množstvo a nehrozilo ošúchanie o oblečenie.

Proces vytlačenia je vratný, takže ak ho vysuniete príliš, naspäť sa dá vrátiť poklepaním o tvrdú podložku (napr. stôl).

ZÁKLADNÉ VLASTNOSTI:

TYP: prírodný deodorant, nie antiperspirant

VÔŇA: áno (prírodné silice)

DRUH A INTENZITA VÔNE: drevitá, kvetinovo- svieža zmes, stredne intenzívna

VEĽKOSŤ: 50ml

INÉ:     vegánsky produkt
             obal - 100% z papiera / recyklovateľný, kompostovateľný

nepoužívať pri alergii na niektorú zo zložiek obsiahnutej v produkte

Napíšte recenziu

Zlé Dobré
Zloženie Sodium Bicarbonate (bikarbonát sodný), Cocos Nucifera Oil (kokosový olej), Helianthus Anuus Seed Oil (slnečnicový olej, SK), Hydrogenated Cetyl Olive Oil Esters (olivový vosk)E, Kaolin (kaolín)E, Olea Europaea Fruit Oil and Hydrogenated Vegetable Oil (olivové maslo)E, Olea Europaea Oil (olivový olej), Helianthus Annuus Wax (slnečnicový vosk)E, Diatomaceous Earth (kremelina)E, Cinnamomum camphora oil (silica – čínske ružové drevo „ho sho“), Citrus Limon Peel Oil (silica – citrón), Cymbopogon Martinii Oil (silica - palmová ruža), Melaleuca Viridiflora Leaf Oil (silica – niaouli), Rosmarinus Officinalis Leaf Extract (rozmarínový extrakt), Linalool*, Limonene*, Geraniol*, Farnesol*, Citral*, Benzyl Salicylate* E Ecocert ; * obsiahnuté prirodzene v siliciach
Balenie 50 ml
Značka Ponio