Hlavné menu
Produkty v košíku
SKIN COLLAGEN Premium
SKIN COLLAGEN Premium
SKIN COLLAGEN Premium
-30 %
SKIN COLLAGEN Premium
SKIN COLLAGEN Premium
SKIN COLLAGEN Premium
19,12 €
27,30 €
Cena bez DPH: 15,93 €
Exkluzivna prichut

Príchuť - Malina & Citrón

Pozitívne účinky SKIN COLLAGEN Premium:

 • napomáha zlepšovať pevnosť a pružnosť pokožky
 • eliminuje vznik a pomáha s vyhladením vrások
 • priaznivo pôsobí proti starnutiu organizmu
 • hydratuje pokožku a minimalizuje vznik akné 
 • zmierňuje vypadávanie aj lámanie vlasov a podporuje ich rast
 • eliminuje štiepenie aj lámanie nechtov a prispieva k ich rastu
 • zmierňuje prejavy celulitídy

30 denných dávok / balenie/ 1 vrecko denne

 • Vyberte si darček
 • Nemám záujem o darček
 • VITAMÍN C 1000 s výťažkom zo šípok a vitamínom B2
  VITAMÍN C 1000 s výťažkom zo šípok a vitamínom B2
 • VITAMÍN C 500 s postupným uvoľňovaním
  VITAMÍN C 500 s postupným uvoľňovaním
 • VITAMÍN D3 2000 I.U. s postupným uvoľňovaním
  VITAMÍN D3 2000 I.U. s postupným uvoľňovaním
 • ZINOK V CHELÁTOVEJ VÄZBE
  ZINOK V CHELÁTOVEJ VÄZBE
 • SELÉN s postupným uvolňovaním
  SELÉN s postupným uvolňovaním

K bezchybnému vzhľadu vám pomôže kolagén v práškovej forme

Krásna pleť bez vrások, akné a ďalších nedokonalostí už nemusí byť nedosiahnuteľným snom. Drahé kozmetické krémy s prítomnosťou kolagénu totiž nedokážu do pokožky preniknúť natoľko, aby sa na nej prejavila trvalá zmena.

Najlepšiu vec, ktorú pre spomalenie starnutia pleti tak môžete urobiť, je pravidelné užívanie práškového kolagénu SKIN COLLAGEN Premium.

Tvorba prirodzeného kolagénu sa vekom zastaví. Kolagén je stavebný proteín, ktorý tvorí až 80 percent ľudskej pokožky. Vďaka nemu pleť vyzerá zdravo a mlado. No vekom sa jeho prítomnosť v organizme vytráca a po dovŕšení 40-tky sa kolagén v tele už neprodukuje takmer vôbec. Preto ak si chcete aj v tomto veku udržať mladistvý vzhľad, mali by ste do svojej každodennej beauty rutiny zahrnúť konzumáciu práškového kolagénu.  

Stavte na hydrolizovaný kolagén

SKIN COLLAGEN Premium, ktorý u nás nájdete v dvoch chutných príchutiach, je bioaktívny a hydrolyzovaný. Vďaka tejto forme je oveľa viac efektívny, čo sa prejaví najmä na vašom vonkajšom vzhľade. Zložky kolagénu v ňom sa totiž skladajú z malých peptidov s nízkou hmotnosťou. Tie sú navyše obohatené o esenciálne aminokyseliny vrátane hydroxyprolínu, glycínu a prolínu, čo v preklade znamená, že je ľahko stráviteľný a dostane sa do každého kožného tkaniva v tele. Výsledkom tohto procesu je hydratovaná pleť bez suchosti a vrások. Okrem toho sú na nej výrazne eliminované prejavy celuitídy. Kolagén tiež zlepší zdravie kostí a zabráni lámaniu nechtov aj vlasov.  

Kolagén bez C-čka nemá zmysel

SKIN COLLAGEN Premium navyše obsahuje aj iné dôležité zložky, aby celý prípravok dokázal naplno pracovať. V prvom rade ide o vitamín C, bez ktorého by celý proces omladenia kolagénom nedokázal fungovať. Vo výživových práškoch sa však nachádza i pyridoxín, riboflavín, biotín, niacín, horčík, selén a kyselina hyalurónová. Všetky spomínané látky majú schopnosť pozdvihnúť ženskú krásu na maximum. V tejto unikátnej kombinácii tak získate profesionálneho beauty spoločníka na boj proti prejavom starnutia.  

Stačí jedno vrecúško denne

Jedno balenie SKIN COLLAGEN Premium obsahuje 30 vrecúšok 100 percentného hydrolyzovaného kolagénu I. a III. typu. Ide tak o živočíšny kolagén v dvoch chutných príchutiach – malinovej a citrónovej. Užívajte pritom jedno vrecúško denne, ktoré nasypete do pohára a zmiešajte s vodou. Vášmu telu týmto spôsobom dodáte odporúčanú dennú dávku kolagénu a viditeľné účinky tohto unikátneho produktu by ste mali pocítiť už o 8 týždňov.   

Aké iné zložky ešte obsahuje

Viatmín C prispieva k prirodzenej tvorbe kolagénu. Ak nie je v organizme dostatok vitamínu C, len s týmto vitamínom sa kolagén dokáže vstrebať do nášho tela. 

Vitamín (pyridoxín) pomáha organizmu metabolizovať aminokyseliny z našej potravy, budovať nové červené krvinky a zapája sa do nálady a spánkových vzorcov, pretože pomáha telu produkovať serotonín, melatonín a norepinefrín.

Vitamín B2 (riboflavín) je potrebný na rast, vývoj a funkciu buniek v našom tele. Premieňa potravu na potrebnú energiu, vďaka čomu dokáže náš organizmus každý deň fungovať.

Biotín je vo vode rozpustný vitamín zo skupiny B vitamínov, ktorý je známy predovšetkým pre svoju dominantnú úlohu v podpore správneho fungovania kože, vlasov a nechtov. Jeho nedostatok sa môže prejaviť v podobe straty vlasov či rôznych kožných ochorení.

Niacín alebo vitamín B3 je vitamín rozpustný vo vode, ktorý prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, normálnej činnosti nervovej sústavy a psychickej činnosti, zachovaniu zdravých slizníc a pokožky a zníženiu vyčerpania a únavy.

Horčík má zásadný význam pre správne fungovanie nervového systému, ovplyvňuje činnosť srdca, nedostatok horčíka spôsobuje poruchu srdcového rytmu, kŕče v svaloch, únavu celého tela.

Selén ide o stopový prvok, ktorého ma ľudské telo veľmi málo, no napriek tomu má mimoriadnu moc. Ide o silný antioxidant, ktorý pomáha chrániť bunky pred poškodením. U žien je obľúbený vďaka svojim beauty účinkom. Prispieva totiž k udržaniu zdravých vlasov, nechtov a zároveň prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Kyseliny Hyalurónová je prirodzená súčasť medzibunkovej hmoty a nájdeme ju takmer vo všetkých tkanivách, kde plní funkciu hydratačnej zložky. Dokáže na seba totiž viazať 1000x viac vody, než je jej samotná váha. Nazýva sa tiež ako elixír mladosti, pretože napomáha zlepšiť pevnosť a pružnosť pokožky, dokonale ju hydratuje, eliminuje vznik vrások a má teda úplne dokonalý omladzujúci účinok!

Zloženie príchuť citrón

Hovädzie kolagénové peptidy, vitamín C (kyselina L-askorbová), horčík (horečnaté soli kyseliny citrónovej), citrónová aróma, kyselina hyalurónová (hyalurónan sodný), farbivo (karotény), sladidlo (glykozidy steviolu), niacín (nikotínamid), vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid), selén (L-selenometionín), vitamín B2 (riboflavín), biotín (D-biotín).

Zloženie príchuť malina

Hovädzie kolagénové peptidy, vitamín C (kyselina L-askorbová), horčík (horečnaté soli kyseliny citrónovej), malinová aróma, farbivo (cviklová červená), kyselina hyalurónová (hyalurónan sodný), sladidlo (glykozidy steviolu), niacín (nikotínamid), vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid), selén (L-selenometionín), vitamín B2 (riboflavín), biotín (D-biotín).

 

Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy a nemali by nahradzovať liečivá. Ak užívate lieky na predpis alebo ste tehotná, poraďte sa o užívaní tohto výživového doplnku s lekárom.

 

Obsah aktívnych látok 1 vrecúško Odporúčaná denná dávka (%)
Vitamín C (kyselina L-askorbová) 500 mg 625 %
Vitamín B2 (riboflavín) 2 mg 143 %
Niacín (nikotínamid) 10 mg 62,5 %
Vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid) 4,5 mg 321 %
Horčík (horečnaté soli kyseliny citrónovej) 50 mg 13 %
Biotín (D-biotín) 50 µg 100 %
Selén (L-selenometionín) 20 µg 36 %
Hovädzie kolagénové peptidy 2500 mg Nie je stanovená
Kyselina hyalurónová (hyalurónan sodný) 80 mg Nie je stanovená
Zloženie Príchuť malina: Hovädzie kolagénové peptidy, vitamín C (kyselina L-askorbová), horčík (horečnaté soli kyseliny citrónovej), malinová aróma, farbivo (cviklová červená), kyselina hyalurónová (hyalurónan sodný), sladidlo (glykozidy steviolu), niacín (nikotínamid), vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid), selén (L-selenometionín), vitamín B2 (riboflavín), biotín (D-biotín). Príchuť citrón: Hovädzie kolagénové peptidy, vitamín C (kyselina L-askorbová), horčík (horečnaté soli kyseliny citrónovej), citrónová aróma, kyselina hyalurónová (hyalurónan sodný), farbivo (karotény), sladidlo (glykozidy steviolu), niacín (nikotínamid), vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid), selén (L-selenometionín), vitamín B2 (riboflavín), biotín (D-biotín).
Skladovanie Uchovávajte na suchom a tmavom mieste pri izbovej teplote. Skladujte mimo dosahu malých detí. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.
Odporúčané dávkovanie 1 x denne – 1 vrecúško vysypte do suchého pohára, zalejte 200ml neperlivej vody a dobre premiešajte. Po úplnom rozpustení nápoj vypite. Doporučená denná dávka sa nesmie presiahnuť.
Bez GMO Bez genetický modifikovaných organizmov
Balenie 30 vrecúšok (15 vrecúšok príchuť citrónu 15 x 3,84 g a 15 vrecúšok príchuť maliny 15 x 3,74 g)
Hmotnosť (netto) 114 g
Upozornenie Podľa súčasnej legislatívy EU nesmieme uvádzať podrobnejšie informácie, ktoré by vo Vás mohli vzbudiť dojem zdravotného alebo liečebného účinku doplnkov na stránke, kde sa doplnky predávajú. I keď sa tieto prípravky užívali tisíce rokov pred prijatím nariadenia č. 1924/2006 a pomohli veľkému počtu ľudí. Nesmieme už udávať ani vedeckými výskumami renomovaných inštitúcií preukázané účinky doplnkov, pokiaľ sa nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný liek (liečivo). Veríme však, že si viete nájsť doplňujúce informácie aj na iných, verejne prístupných zdrojoch.
Hmotnosť 200,00 g
Značka EcoLife
Obsah aktívnych látok 1 vrecúško Odporúčaná denná dávka (%)
Vitamín C (kyselina L-askorbová) 500 mg 625 %
Vitamín B2 (riboflavín) 2 mg 143 %
Niacín (nikotínamid) 10 mg 62,5 %
Vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid) 4,5 mg 321 %
Horčík (horečnaté soli kyseliny citrónovej) 50 mg 13 %
Biotín (D-biotín) 50 µg 100 %
Selén (L-selenometionín) 20 µg 36 %
Hovädzie kolagénové peptidy 2500 mg Nie je stanovená
Kyselina hyalurónová (hyalurónan sodný) 80 mg Nie je stanovená

Napíšte recenziu

Zlé Dobré
Doprava zadarmo
Pri objednávke nad 50 €
získate dopravu zadarmo!
100% Záruka kvality
Kvalitné suroviny
& lokálna výroba na Slovensku
Biofotonické sklo
Chráni, predlžuje a zvýrazňuje
účinky prírodných produktov
Recenzie
Na naše produkty máme
výborné recenzie