Hlavné menu
Produkty v košíku

Akciové boxy

Akciové boxy
Značka: Ecolife
Už vás nebaví každý deň pri pohľade do zrkadla bojovať s nepríjemnými vráskami či celulitídou? Starnutie môžete  spomaliť s inovatívnym BOX-om ZDRAVIE & KRÁSA, ktorý vášmu telu dodá potrebnú dávku kolagénu a hydratácie, ale aj zdravšie vlasy či nechty. SKIN COLLAGEN Premium v práškovej forme a dv..
46,80 €
Cena bez DPH:39,00 €
Značka: Ecolife
BOX ZDRAVÉ TRÁVENIE ponúka jedinečné spojenie rozpustnej VLÁKNINA Spokojné trávenie z indického hrachu, akácie a amerického smrekovca s VITAMÍN D3 2000 I.U. s postupným uvoľňovaním. Podporíte ním celkovú imunitu a znížite riziko vzniku ťažkých chronických ochorení. VLÁKNINA Spokojné trávenie je v..
82,50 €
Cena bez DPH:68,75 €
Značka: Ecolife
Vďaka BOX-u SUMMER SKIN doprajte svojej pleti krásu a zdravie počas celého leta. Spomalte starnutie kože, elimunujte vrásky, hydratujte a vyživujte pleť zvnútra a podporte krásne opálenie bez pigmentových škvŕn.  SKIN COLLAGEN Premium v práškovej forme a dvoch chutných príchutiach je to najlepšie..
50,80 €
Cena bez DPH:42,33 €
Značka: Ecolife
Čelíte stresovým situáciám, pracujete na manažérskej pozícii či vo vysokom pracovnom nasadení alebo sa len pripravujete na skúšky a potrebujete sa lepšie sústrediť? Vďaka jedinečnému BOX-U KOGNITÍVNE MYSLENIE, bude pre vás rozhodovanie, jasná myseľ či prepracovaný time-management hračkou. PYCNOGE..
45,60 €
Cena bez DPH:38,00 €
Značka: Ecolife
Stimulujte tvorbu kolagénu, zvýšte pružnosť svojej pokožky a podporte tvorbu kyseliny hyalurónovej. Zredukujte nadmernú pigmentáciu a dosiahnite rovnomernejšiu pleť. PYCNOGENOL® Starostlivosť o pleť je unikátny extrakt z kôry prímorských borovíc, ktorý má vzácne účinky na pokožku. V prvom rade st..
47,60 €
Cena bez DPH:39,67 €
Značka: Ecolife
Správna dávka vitamínov je nevyhnutná pre zdravie a celkovú životnú pohodu. Nedajte preto šancu vírusom počas chrípkovej sezóny a ochráňte telo počas náročných športových či duševných výkonov. NUKLEOTIDY & Betaglukán sú nevyhnutné pri tvorbe a reprodukcii buniek. Vaše telo sa vám za ich dodatočný..
59,50 €
Cena bez DPH:49,58 €